Vlasy - světle hnědá

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=139784c4df308339c730b84a7698e083Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
karil
0-7
0-7


Založen: 8.3.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 4:39 pm    Předmět: Vlasy - světle hnědá Citovat

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, mám hodně(opravdu hodně) tmavé hnědé vlasy a chtěl bych si je obarvit na světle hnědou. Nevíte, jestli by v tom mohl být nějaký problém ? Mám strach, že by mi to mohlo obarvit na rezavou. Má s tím někdo nějaké zkušenosti ? Mám se toho bát ? Předem děkuji za všechny příspěvky.
Přeji pěkný den Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 4:44 pm    Předmět: Re: Vlasy - světle hnědá Citovat

karil napsal:
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, mám hodně(opravdu hodně) tmavé hnědé vlasy a chtěl bych si je obarvit na světle hnědou. Nevíte, jestli by v tom mohl být nějaký problém ? Mám strach, že by mi to mohlo obarvit na rezavou. Má s tím někdo nějaké zkušenosti ? Mám se toho bát ? Předem děkuji za všechny příspěvky.
Přeji pěkný den Smile


Nikdo ti předem nerazučí jestli zrz nebudeš. Nejlépe vyzkoušet na jednom pramínku a i tak ti barva nemusí chytnout stejně jako pramínek.
A z tmavé získáš světlou odbarvením, ne obarvením. Smile
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 5:27 pm    Předmět: Citovat

veru, radšej vyskúšaj na jednom pramienku..ale zase kebyže ti to potom chytí do ryšava tak z ryšavej nie je taký problém dostať sa už na slabo hnedú Very Happy naviac je dosť veľká možnosť, že z tmavo hnedej slabo hnedú ani inak nedostaneš.. ja som si v takomto prípade vždy preistotu kupovala dve farby z toho jednu keď mi prvá nevyšla podľa očakávaní, som si dala vzápätí na to a potom už bol výsledok taký ako byť mal:)
naviac ty ak máš kratšie vlasy tak by kľudne stačilo tú jednu farbu "rozdvojiť"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 5:41 pm    Předmět: Citovat

A nebylo by lepší se v takovýmhle případě svěřit kadeřnici? Přecejen je to větší jistota když máš velmi tmavě hnědou a chceš světlou. Při domácím barvení (respektive v tomhle případě odbarvení) bych se bála, že buď to zrezne, anebo ty vlasy to nevydrží a poškodí se víc než by musely...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.