Růžová, fialová, modrá...prostě extravagantní barvy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5b086c965c14f7b15cdd93d5b0d7d674Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se vám neobvyklé barvy na dlouhých vlasech?
Ne. Líbí se mi přirozenost a to tohle není ani omylem.
9%
 9%  [ 11 ]
Někdy, musí to být hezky provedeno a vlasy musí aspoň trochu vypadat zdravě.
43%
 43%  [ 51 ]
Většinou, pokud to ladí k celkovému stylu daného člověka.
37%
 37%  [ 44 ]
Ano, skoro vždycky.
9%
 9%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 117

Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 9:24 pm    Předmět: Citovat

Malonek napsal:
Na škole jsme měli holku, která nevydržela měsíc s jednou barvou vlasů, měla modrou, zelenou, růžovou, fialovou, prostě všechno. A musím říct, že to vypadadlo moc dobře.

A jak je měla dlouhé, když jí šlo tak rychle střídat barvy? Smile Nebyly příliš poničené?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 9:32 pm    Předmět: Citovat

Tyhle duhový a výrazný barvy samy vlasy moc neničej, horší je spíš to, že se musej vlasy opravdu hodně odbarvit, aby ta barevná barva byla výrazná. Hezký to je asi 2 tejdny, hodně rychle se to vymývá. Takže ten, kdo si to chce udržovat musí barevně dobarvovat hodně často + jednou za čas odbarvit odrosty. Ale když je to pěkně udělaný a barevně to ladí například s oblečením a líčením, je to hezký a líbí se mi to Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 9:51 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:

Tady je ještě jiný, další růžové. Jen prosím dávejte sem dlouhé vlasy, ty krátké jsou sice barevné, ale zajímavé je vidět to na dlouhých. Stačí aspoň po ramena Smile


Tak to teda nebylo řečeno Laughing To je ale diskriminace Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 7:07 am    Předmět: Re: Růžová, fialová, modrá...prostě extravagantní barvy Citovat

Déscantes napsal:
Jde jen o jednu podmínku, aby ty vlasy s nějakou takovou barvou, ať už modrou, růžovou nebo fialovou byly dlouhé

Jitty bylo, hned v prvním příspěvku Smile
Ale tak já jsem to psala s ohledem na vás, abyste se měli na co dívat Very Happy
přece jenom jsme server o dlouhých vlasech.
Na dlouhých ty barvy, si stejně myslím, mnohem lépe vyniknou Smile i když musí být dost těžké se o to starat, mnohem těžší než o krátké barevné vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 9:09 am    Předmět: Re: Růžová, fialová, modrá...prostě extravagantní barvy Citovat

Déscantes napsal:
Déscantes napsal:
Jde jen o jednu podmínku, aby ty vlasy s nějakou takovou barvou, ať už modrou, růžovou nebo fialovou byly dlouhé

Jitty bylo, hned v prvním příspěvku Smile
Ale tak já jsem to psala s ohledem na vás, abyste se měli na co dívat Very Happy
přece jenom jsme server o dlouhých vlasech.
Na dlouhých ty barvy, si stejně myslím, mnohem lépe vyniknou Smile i když musí být dost těžké se o to starat, mnohem těžší než o krátké barevné vlasy.


No dobrá no, už jsem obrázek teda vyměnila, i když ta barva na těch krátkých se mi líbila víc. Wink
Akorát se pak můžem dohadovat, že každý vnímá dlouhé/krátké nějak jinak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 9:20 am    Předmět: Citovat

To jsi zas měnit nemusela, spíš aby tu nepřevládly do budoucna ty úplně krátké jsem myslela Smile Ale ty žlutooranžové dlouhé co jsi tam dala jsou teda dost dobré.
Jinak s délkou nevím, krátké vlasy snad každý pozná, to je do té délky k uším, po ramena.
Od ramen dolů už bych sem flákla všechno Smile

Tohle se mi taky líbí. Ale najít pěkné barevné dlouhé vlasy, aby to byla hezká fotka a nebyl na tom zrovna nějaký emo ksicht je teda fuška. Po odfiltrování emařů moc barevných dlouhých vlasů nezbývá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 9:27 am    Předmět: Citovat

To je krásné...
Osobně se mi líbí takové barvy od mikáda dál... Právě na té délce mikáda taková ta duha pěkně vynikne (i když dlouhé nejsou). Ale s tím, že by se tu neměly vyskytovat několikacentimetrové uškuby souhlasím...
Právě takové barvy podle mě nevypadají blbě, když se trochu vymývají. Ale to odbarvení před tím musí být fakt dost drastické...





Tu druhou sem myslím dávala Des, jenom zpředu, zezadu jsou taky pěkné Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 9:37 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Nejznámější je asi ta paní z Flickru. Nejde mi sem dát obrázek.

Mas na mysli tuto? http://www.flickr.com/photos/wisely-chosen/
Priznavam sa bez mucenia ze po preklikani jej galerie som silne zvazovala obetovat zdravie jedneho pramena svojich vlasov na duhove ucely Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 9:46 am    Předmět: Citovat

Lalaith to je přesně ona, ty pastelky jsou na odbarvených vlasech opravdu krásné Smile A když už je to jednou TAK odbarvené, tak už je fakt jedno, jestli se to tou gelovkou nabarví nebo ne, jsou to šetrné barvy a rychle odcházejí. Vypadá to fakt skvěle, tak snově Smile

Derpina: Ano, to je ona Very Happy v historii by někde měly být ty její strašně dlouhé duhové vlasy. To byl perfektní úlet.

Tady je jeden účes. Ale nevím, jestli zrovna její, nenašla jsem popisek a je to z jiných stránek. Ale taky paráda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 9:48 am    Předmět: Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.