Krepaté, vlnité vlasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=12a52a5f9de1d11e79e0b107655d4e6dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fenriz
0-7
0-7


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 10:11 pm    Předmět: Krepaté, vlnité vlasy Citovat

Ahoj, jsem tu nový. Rozhodl jsem se, že si nechám narůst dlouhé vlasy. Ale jsou vlnité a krepaté, na dotyk drsné, tvrdé, jakoby bez života :// zkoušel jsem gliss kur na suché vlasy, teď mám nějaký balzám, ale nic nezabírá. Prosím poraďte mi. Lidi na mě mají hloupé kecy, že vypadám jako holka a ovce a že mám ošklivé vlasy, no ale co mám dělat, když je mám hrozně suché a teď začalo jaro, takže chodit bez čepice, zafouká vítr, vlasy mi to přehází všelijak a zůstanou, drží tvar :/// když si ,,postavím'' vlas tak prostě zůstane jak je. Někdy mám opravdu chuť to jít ostříhat, ale už jsem je měl v dětství a vím, že pak vypadají docela dobře. No ale teď jsem v tom mezidobí růstu, kdy jsou dost dlouhé na to, aby si dělaly co chtěly a krátké na to, aby sem je mohl nějak svázat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2012 12:43 pm    Předmět: Citovat

Zkus se podívat do top tématu o vlnitých vlasech nebo přímo do fóra http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=565 .
Jinak doporučuju používat hodně pečující kosmetiku, nemusí to být přímo oleje, ale poohlédla bych se po bezsilikonové kosmetice. Rozhodně používej po každém umytí kondicionér nebo masku a za sucha vlasy moc nečeš.
Bude to chtít více péče. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2012 1:05 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej!
Jitty poradila prakticky, tak já přidám ještě trochu toho povzbuzení - téměř každý si při růstu vlasů projde obdobím, kdy v tom aktuálně vypadá jako blbec případně se v tom blbě cítí. Bývá to přesně to období, co popisuješ - už je to delší než krátké a vhodný tvar držící, ale ještě ne dost dlouhé na svázání třeba do culíku. Konec konců, z tvého příspěvku je vidět, že o tom i z téhle perspektivy uvažuješ. Zkus vydržet, zvlášť když víš z dětství, že až to doroste, bude to fajn. Možná zkus aspoň nějakou čelenku, ať ti to nepadá do obličeje, pokud ti to vadí. A obrň se trpělivostí a taky možná vyzbroj vhodnými reakcemi na nepříjemné komentáře okolí. Inspiraci můžeš najít třeba tady . Hodně štěstí! Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.