Nová členka :)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a4ed3273d6b46cfe577410e177e6a1c7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cataline
8-20
8-20


Založen: 7.11.2011
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2012 8:58 pm    Předmět: Nová členka :) Citovat

Ahoj všem, sice jsem tu registrovaná už skoro půl roku, ale zatím jsem to tu jen okukovala, nasávala informace a do fora jsem zatím skoro nic nenapsala. Měla jsem zkrátka pocit, že mezi vás dlouhovlásky ještě tak nějak nepatřím. V tuhle chvíli teda už vím, jak to tu chodí a jako nováček snad nebudu dělat problémy:D Proto si myslím, že už bych se mohla představit a začlenit se mezi vás (jestli vám to nebude vadit). Tak tedy něco o mně. Jsem studentka čtyřletého gymnázia (zatím zdárně přežívajíci první ročník) a mám vlasy asi do pasu. V mém raném dětství (tak asi do šesti let) jsem měla dlouhé blonďaté vlasy nejméné do půl zad. Ale pak mě přestaly bavit a já jsem se téměř ze dne na den rozhodla je ostříhat úplně nakrátko. Tento sestřih jsem měla asi do druhé třídy a pak jsem si je zase postupně nechala dorůstat. V průběhu let jsem vystřídala nejrůznější sestřihy od mikáda až po různé postupky a o prázdninách 2009 jsem byla naposledy u kadeřnice (sestříhání, délka asi po lopatky). V té době jsem se o své vlasy nějak moc nezajímala, ale stejně mi vadilo, že mi to kadeřnice vždycky vzala víc něž jsem chtěla. A tak jsem si vždy tak jednou za půl roku nechala zastřihnout vlasy od mamky. Sice jsem si je nikdy nebarvila (prostě mi to přišlo pro vlasy špatné), ale ani jsem se o ně moc nestarala. Umývala jsem je šampony, které jsem si většinou vybírala podle obalu, vůně nebo reklamy a kondicionér jsem si dávala hlavně k pokožce hlavy:D Česala jsem se obyčejným plastovým hřebenem a to výhradně škubavými pohyby, aby to bylo rychle hotové. O nějakých silikonech jsem neměla ani ponětí. Přesto moje vlasy tohle všechno přežily bez vážné újmy na zdraví a nějakým záhadným způsobem dorostly až do pasu. Nicméně v této délce už začaly být trochu obtěžujíci, a to hlavně proto, že jsem je nosila nejradši rozpuštěné. Jediný účes, co jsem si uměla vytvořit byl cop a culíky(ale ty nosím nerada, protože mi nesluší) a tak jsem se pokusila nějaké praktické účesy vyhledat na internetu. Jenomže tam nastal zádrhel, protože se všechny ty účesy tvořily z vlasů prostříhaných, nabarvených a dlouhých maximálně do půl zad. A to se pro moje účely jaksi nehodilo. Navíc se na všechny používal lak a tužidlo, popřípadě ještě kulma a žehlička. Proto jsem se naštvala a do vyhledávače napsala ,,účesy pro EXTRA dlouhé vlasy,, (ne že bych si myslela, že je takové mám, ale prostě mě zajímalo, jestli něco takového vůbec existuje) a vyskočily na mě háďata od A.d.e.l (teď už v účesech nejsou, nevím proč). No a tak jsem se sem dostala a za jeden den jsem naprosto změnila pohled na vlasy. A za to vám všem moc děkuji..Smile
Teď ale řeším velké dilema. Nevím, jestlí moje vlasy v takové délce ještě vůbec vypadají dobře. Od spodu je mám takové prořídlé a chlupaté, že by potřebovali zkrátit aspoň o 20 cm. Hrozně moc bych chtěla mít vlasy aspoň po zadek, ale když vidím, jak dlouhé a zdravé vlasy má většina z vás, tak se za to svoje řídké křoví docela stydím a říkám si, jestli to má ještě vůbec cenu se s tím rozčilovat, jestli si je nemám ustřihnout... Pokusím se sem vložit nějaké fotky (přemluvila jsem sestru, aby mě vyfotila zezadu) a prosím o radu. Teda, když se teď dívám jak sem se rozepsala, tak děkuji každému, kdo se dostal až sem. Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2012 9:14 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vítej mezi námi. Těším se na ty fotky Very Happy
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 7:53 am    Předmět: Citovat

Ahoj Catalino, vítej u nás. Wink

Účesy od A.d.e.l. zde pořád jsou. http://dlouhevlasy.cz/navody-a-postupy-na-ucesy/3x-ucesy-pro-super-dlouhe-vlasy-od-a.d.e.l.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2012 2:32 pm    Předmět: Citovat

Vítám tě tady! Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.