Po umytí jsou jako nalakované
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2117a229f3d3289681136dbfdc50065fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alquamírë
0-7
0-7


Založen: 12.4.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 3:08 pm    Předmět: Po umytí jsou jako nalakované Citovat

Před nějakými dvěma týdny jsem objevila úplně nový problém, nikdy jsem se s ničím podobným nesetkala, ale říkám si, že nemůžu být jediná na světě, tak mi snad někdo řeknete, že nejsem blázen a nevymýšlím si to.

Celý vršek hlavy mám permanentně jako pod silnou vrstvou laku, asi to bude mastnota, ale v tom případě v takovém množství, že jsem to nikdy neviděla. Jsou úplně tuhé, drží pohromadě, lesknou se a na omak jsou nepříjemné, skoro lepkavé. Ze všeho nejvíc to připomíná ten lak, ale opravdu hodně laku. Šílené na tom je to, že to nevznikne nijak během dne, kolikrát už když vymývám šampon, tak to cítím. Vypadá to strašně divně a prakticky se to nedá nijak učesat (dělá to boule a pramínky), naštěstí mám černé vlasy, na kterých ten nepřirozený lesk nevypadá tak strašně, jen je asi trochu divné, že jak se vlasy odlepí od hlavy, najednou jsou matné a rozfoukané - čerstvě umyté...

Poprvé se mi to stalo při prvním mytí po příletu do Emirátů, tak jsem si říkala, že to může být tamějším prostředím, vodou, něčím, ale už jsem zpátky a ačkoliv první mytí doma vypadalo optimisticky, další jsou snad ještě horší než předtím. Tak pokud se v tom někdo poznáte a poradíte, co je to zač a co s tím, budu moc vděčná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radka07
21-40
21-40


Založen: 7.9.2011
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 5:40 pm    Předmět: Citovat

Napadlo mě, jestli to nemůže být šamponem nebo kondicionérem, případně nějakou vlasovou vodou která ti nesedla. Máš s tímto problém jen u hlavy, nebo i v délkách?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 5:51 pm    Předmět: Citovat

Taky mě napadl šampon, nezměnila jsi ho třeba? Nejsou v něm silikony? Nezměnila jsi nějak výrazně nějakej návyk starání se o vlasy?... Nebo mě napadá, že se ti tak nadměrně mastí, že to dělá tohle... ale nějak si to nedovedu dobře představit Confused
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alquamírë
0-7
0-7


Založen: 12.4.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 6:23 pm    Předmět: Citovat

V tom je právě ta záhada, používám už asi rok stejný Head & Shoulders a pokud vím, nic se nezměnilo, tak jsem z toho zmatená. A je to jen u hlavy, délek se to ani nedotklo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 7:37 pm    Předmět: Citovat

Zkus změnit šampón, třeba tvým vlasům přestal vyhovovat. Je to divný, když používáš pořád ten samý, tím se vylučuje i možnost, že bys ho špatně vymývala... Ještě mě napadá si našamponovat vlasy víckrát než jen jednou nebo dvakrát, ale nevím...
_________________
primifluous = that which flows first
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 8:43 pm    Předmět: Citovat

Tak to je divné, asi bych zkusila jiný šampón, nejlíp nějaký "čistící", jak jsou na ně teď reklamy (syoss, garnier atd.) pokud nechceš vyloženě přírodní, určitě ale bez silikonů.
Šamponuj dvakrát a dobře smývej. Po umytí bych přelévala ještě jablečným octem s vodou nebo citr. šťávou s vodou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 9:38 pm    Předmět: Citovat

"Čistící" šampon má myslím i Balea Smile Jinak mě napadá to ještě zkusit naopak - nějakou masku nebo tak, třeba jsou přesušené a chtějí si to nějak vynahradit nebo tak Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 9:53 pm    Předmět: Citovat

Třeba změnili složení šampónu. Zkus jiný šampón, jak už tu holky radí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 6:35 am    Předmět: Citovat

Alquamírë napsal:
V tom je právě ta záhada, používám už asi rok stejný Head & Shoulders a pokud vím, nic se nezměnilo, tak jsem z toho zmatená. A je to jen u hlavy, délek se to ani nedotklo.

Nuz, ja som tiez roky pouzivala H&S, asi najdlhsie zo vsetkych samponov doteraz, ale raz doslo aj nanho a v priebehu par umyti prisla cervena pokozka a hnusne vlasy... Twisted Evil neviem ci vtedy zmenili zlozenie alebo si proste moje vlasy povedali ze toho maju dost, ale po zmene samponu to bolo zas ok... vtedy som zacala s prirodnymi.. Takze za seba odporucam zmenit sampon na nieco bezsilikonove.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2012 7:09 am    Předmět: Citovat

Ještě je další věc, nepoužíváš pak žádný styling ani kondicionér?
Každopádně H&S je agresivní šampón, pro ty, kdo mají mastné vlasy fungují určitě stejně dobře šampony se solí, např. tento http://sampony.heureka.cz/seacare-sampon-se-soli-z-mrtveho-more-400-ml/ ale jsou i přírodní a agresivní tolik nejsou.
Ta maska by taky nebyla od věci, nejlíp nějaká domácí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.