Hrátky s hennou

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4b70087ff137031fbe419aa987b38670Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sharinka
41-80
41-80


Založen: 19.4.2012
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 11:32 am    Předmět: Hrátky s hennou Citovat

Ahoj hennařky a samozřejmě i hennaři! Před týdnem jsem poprvé zkusila hennu. Přírodní barva vlasů je hnědá, odlesky do zrz, v zimě čokoládově hnědá. Vlasy jsem měla barvené načerno, poté dvakrát odbarvené na hnědo s červenými melíry. Po těchto experimentech jsem se rozhodla skončit s chemií. Vyzkoušela jsem měděnou barvu, chtěla bych jít do zrz. Docela dobře mi chytla na odbarvené vlasy, ale bojím se, jestli chytne na moje přírodní. Máte někdo s touto barvou zkušenosti? Přidala jsem do ní citronovou šťávu ze 3 citronů a teplou vodu. Použila jsem Hennecolor. Pročítala jsem, co se přidává na různý odstíny, máte ještě někdo nějaký speciální ingredience na měděnou nebo jakoukoliv zrz barvu? Díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 11:57 am    Předmět: Citovat

Ahoj vítám tě u nás Smile
obávám se toho, že pokud máš vlastní barvu vlasů hnědou, tak ti henna do zrzava nechytne, maximálně budou viditelné odlesky na slunci. Henna nemá tu moc zesvětlit tmavé vlasy, henna bude vždy jen ztmavovat...
Zkus se poptat po různých jiných vláknech, třeba někdo poradí lépe Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharinka
41-80
41-80


Založen: 19.4.2012
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 2:07 pm    Předmět: Citovat

Děkuju za přivítání i odpověď Smile Zkusím to tu ještě jednou pročíst a snad něco najdu Smile Nechci se vracet k chemii, už mám dost zničený vlasy, ale zrzka chci být.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 8:17 pm    Předmět: Citovat

Zkus kvalitnější hennu, případně ji můžeš míchat s cassiou, zlatou blond hennou, kurkumou, heřmánkem a další pokusy.
Akorát pokud máš tmavé pigmenty ve vlasech, vždycky to bude spíš kaštanová.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharinka
41-80
41-80


Založen: 19.4.2012
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2012 8:58 am    Předmět: Citovat

jitty napsal:
Zkus kvalitnější hennu, případně ji můžeš míchat s cassiou, zlatou blond hennou, kurkumou, heřmánkem a další pokusy.
Akorát pokud máš tmavé pigmenty ve vlasech, vždycky to bude spíš kaštanová.



Díky, zkusím teda kvalitnější jako například Lush? Příště zkusím dát tu kurkumu s heřmánkem a uvidíme, jak to dopadne. Ale budu potřebovat další barvy, jedna mi nestačí, jak jsem pochopila. Doufám, že to chytne, i když mám tmavé vlasy. Pak bych se jedině musela spokojit s jinou barvou a nebo možná použít stahovač.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2012 1:08 pm    Předmět: Citovat

Sharinka napsal:
jitty napsal:
Zkus kvalitnější hennu, případně ji můžeš míchat s cassiou, zlatou blond hennou, kurkumou, heřmánkem a další pokusy.
Akorát pokud máš tmavé pigmenty ve vlasech, vždycky to bude spíš kaštanová.



Díky, zkusím teda kvalitnější jako například Lush? Příště zkusím dát tu kurkumu s heřmánkem a uvidíme, jak to dopadne. Ale budu potřebovat další barvy, jedna mi nestačí, jak jsem pochopila. Doufám, že to chytne, i když mám tmavé vlasy. Pak bych se jedině musela spokojit s jinou barvou a nebo možná použít stahovač.


Jj, lush je dobrá, pro tebe asi caca rouge. Můžeš zkusit napřed jenom s těma bylinkama a pak až kdyžtak dokoupit nějakou tu blond, klasickou sypkou.
To máš chemickou tmavou? Potom stahovač je řešení, pokud máš svoje vlasy světlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharinka
41-80
41-80


Založen: 19.4.2012
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2012 2:10 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
Sharinka napsal:
jitty napsal:
Zkus kvalitnější hennu, případně ji můžeš míchat s cassiou, zlatou blond hennou, kurkumou, heřmánkem a další pokusy.
Akorát pokud máš tmavé pigmenty ve vlasech, vždycky to bude spíš kaštanová.



Díky, zkusím teda kvalitnější jako například Lush? Příště zkusím dát tu kurkumu s heřmánkem a uvidíme, jak to dopadne. Ale budu potřebovat další barvy, jedna mi nestačí, jak jsem pochopila. Doufám, že to chytne, i když mám tmavé vlasy. Pak bych se jedině musela spokojit s jinou barvou a nebo možná použít stahovač.


Jj, lush je dobrá, pro tebe asi caca rouge. Můžeš zkusit napřed jenom s těma bylinkama a pak až kdyžtak dokoupit nějakou tu blond, klasickou sypkou.
To máš chemickou tmavou? Potom stahovač je řešení, pokud máš svoje vlasy světlejší.


Díky za radu Smile Na tu barvu jsem koukala v několika diskuzích a vypadá dobře. Před týdnem jsem použila hennu, jinak mám chemickou - hnědou s červenými melíry. Hnědá je skoro stejně tmavá jako moje přírodní a červená je vymytá. U mě to je prostě vždy komplikované Very Happy Stahovač mi asi nestáhne přírodní barvu, co? Našla jsem starou fotku s přírodními vlasy a jsou docela tmavé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 2:28 pm    Předmět: Citovat

Zkusíš a uvidíš, jaká bude výsledná barva. A kdyžtak se s tím pak dá pracovat tím mícháním.
Stahovač působí jenom na chemickou barvu, na přírodní vlasy ne. Na ty se musí použít zesvětlovač a to bych ti v kombinaci s hennou moc nedoporučovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharinka
41-80
41-80


Založen: 19.4.2012
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 5:31 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
Zkusíš a uvidíš, jaká bude výsledná barva. A kdyžtak se s tím pak dá pracovat tím mícháním.
Stahovač působí jenom na chemickou barvu, na přírodní vlasy ne. Na ty se musí použít zesvětlovač a to bych ti v kombinaci s hennou moc nedoporučovala.


Takže mám smůlu, přírodní vlasy jsou tmavé. Můžu pouze míchat a zkoušet. Stahovač mi je k ničemu. Odbarvovat radši nebudu, za to mi to nestojí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.