Rychlá pomoc

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=075932cfc59be94c58894d0529317b68Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
renatka
0-7
0-7


Založen: 24.4.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2012 1:21 am    Předmět: Citovat

Crying or Very sad ahOj jjSem tu Nova potrebuju richlOu Pomoc.. uz je tomu rok co jsem se ostrihala a zatu dobu mi vubec vlasy ne porostly nevim co si mam pocit.. mohly bi jste mi nejak poradit??? Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 11:12 am    Předmět: Citovat

renatka napsal:
Crying or Very sad ahOj jjSem tu Nova potrebuju richlOu Pomoc.. uz je tomu rok co jsem se ostrihala a zatu dobu mi vubec vlasy ne porostly nevim co si mam pocit.. mohly bi jste mi nejak poradit??? Crying or Very sad

Ahoj, do tohoto tematu to sice nepatri, ale koukala jsem na tvou galerii a predpokladam, ze ty vlasy dost trapis zehlenim, foukanim, tupirovanim, natacenim atd. Ty tepelny skoky ti muzou vlasy spalit, vysusit, roztrepit konecky a takovy ty bily konce na koneccich, po kterych se pak vlasy odlamujou..To si myslim, ze bude tvuj pripad, ale to musis mrknout sama, takhle na dalku to nelze rict Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.