MySalon Vyhlazující Keratinový Šampón Alisador

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a17e3cf398a613c2a0703a1a1ffbc6c8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cmelacik
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2012 1:32 pm    Předmět: MySalon Vyhlazující Keratinový Šampón Alisador Citovat

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na váš názor na šampón Vyhlazující MySalon Alisador Protector s obsahem keratinu. Píšou, že pomáhá vyhladit vlasy a chrání vlasy před teplem žehliček a fénů. Máte s ním už někdo zkušenost? Zajímám se o něj hlavně díky jeho uváděnému složení a příznivé ceně.

Co si myslíte o jeho složení? Podle uváděného složení neobsahuje sulfáty, silikony ani parabeny, což je podle mě super. A i cena se mi k množství zdá přiměřená na to, že se jedná o profesionální vlasovou kosmetiku.

Díky za každou názor Wink

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharinka
41-80
41-80


Založen: 19.4.2012
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 2:00 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, s tímhle nemám zkušenost, ale na vyhlazení vlasů jsem si u kadeřnice koupila Beox - šampon a kondicioner. Myslím, že složení je podobné. Jinak jsem používala Milk Shake, bez silikonů a chloridu sodného. Co si pamatuju, víc mi vyhovoval Milk Shake, ještě k tomu jsem si koupila masku, co se dá použít i jako kondicioner a olejíček. Ale tohle taky vypadá dobře, jestli budeš zkoušet, dej vědět Wink Teď používám jen osvědčenou kosmetiku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.