zničené vlasy :(
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=46988b92c8661d1667b6ad200edeb9fcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2012 9:12 pm    Předmět: Citovat

Dandulinka napsal:
No jasný, mám ten samý názor co ty, prostě to něja střídat a ty krystaly dávat třeba prostě jen do těch konečků Smile
Šampony mám také bez silikonů, používám především šampony Lush Wink
Právě se chystám si šampon Lush koupit... není to sázka do loterie?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2012 9:17 pm    Předmět: Citovat

Tak určitě ho můžeš vyzkoušet, ale myslím že bohatě bude stačit nějaká obyčejná Balea a k tomu odpovídající kondiš Smile Já bych teda na hodně zničený vlasy SLS nedávala, aby se nevysušily ještě víc, ale třeba ti sedne. Určitě bych volila nějakej hodně hydratační.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dandulinka
161-320
161-320


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2012 9:26 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
Tak určitě ho můžeš vyzkoušet, ale myslím že bohatě bude stačit nějaká obyčejná Balea a k tomu odpovídající kondiš Smile Já bych teda na hodně zničený vlasy SLS nedávala, aby se nevysušily ještě víc, ale třeba ti sedne. Určitě bych volila nějakej hodně hydratační.


já se toho také bála, mám vlasy suché, ale ta Cynthia Sylvia Stout mi je nevysušuje a navíc se fakt krásně lesknou a nejsou vůbec krepaté, takové hezké uhlazené ( ne mastné nebo upláclé Very Happy ), ale asi je lepší nejdříve zkusit vzorek než hned kupovat celý, Lush přeci jen není levná záležitost a pokud by nesedl ... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.