Co je horší??

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lacrimae
0-7
0-7


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so květen 12, 2012 9:03 pm    Předmět: Co je horší?? Citovat

Tak vás trošku nesměle všechny zdravím, jsem zde zaregistrovaná již nějaký ten pátek, ale teprve teď jsem sem trošku víc zabředla. Nicméně po prohlédnutí témat na fórech a článcích mě stále ještě zajímá jedna věc, kterou jsem se nedozvěděla (ale jsem slepá, takže věřím, že už to tady někde je). Pokud mám dlouhé vlasy, je horší je mít v culíku nebo rozpuštěné?? Mám docela problém s lámajícími se konečky a opravdu nemůžu přijít na to, jestli mi víc ubližuje gumička (= vlasy v drdolu) nebo jestli je horší je mít rozpuštěné. Někde jsem dokonce slyšela, že vlasům vadí, když se třou na zádech o oblečení apod. Ráda bych si v tom udělala jasno, takže budu vděčná za každou radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so květen 12, 2012 11:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítám tě tady Smile

Podle mě tyhle věci ničej vlasy tak minimálně, že to možná nemá cenu ani řešit.. Nemám to teda extra vypozorovaný, ale myslím, že když člověk normálně střídá rozpuštěný vlasy, culík s gumičkou, nebo drdol, tak to vlasy nemůže extra ničit. Smile Kdysi mi kadeřnice říkala, že je dobrý třeba měnit polohy culíku, třeba jeden den nahoře, druhej den dole Smile prostě hrát si s vlasama a nemít je pořád jedný poloze..

Samozřejmě je pak druhá věc, jaký používáš gumičky, jestli mají takovou tu kovovou spojku nebo ne. Za ten kov se dost často vlasy uchytěj a pak, když to sundáváš, tak se trhají Smile to samý se spinátkama, někdo to tahá po vlasech a nožičky od sebe neoddělá, tudíž to může vlasy mechanicky poškodit.. Smile

No, nevím, co bych dodala dál Smile snad ještě někdo přispěje s názorem Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 4:08 pm    Předmět: Citovat

Osobne si myslim, ze asi nejmene ze vseho se vlasy nici v jehlicovem drdolu (=drdol sepnuty ohlazenou drevenou jehlici). Vlasy jsou v nem sice utazene, ale ne neprirozene zprehybane, netrou se o sebe, netrou se o obleceni, proste zustavaji, jak jsou. Druha moznost je zapleteny cop, zagumickovany nejakou setrnou gumickou bez kovove spojky, dostatecne sirokou, aby "neprestipla" konce.

Jinak co se tyce rozpustenych vlasu, tam bych spis videla problem ve vzajemnem zacuchavani, delani uzliku a zvysenou narocnosti na rozcesani, protoze vzato kolem a kolem i to cesani vlasy namaha Smile A kdyz se takovy uzlik na vlasech radne utahne, tak se ty konce moc pekne ulamuji ... Sad

Pro zvlacneni koncu (= snizeni rizika ze se zacnou trepit/lamat), se mi osvedcil obycejny bezsilikonovy kondis (ja pouzivam merunkovy Alverde) smichany s troskou oleje. nanest na vlasy, nejakou chvili mnout a hladit a pak to splachnout vlaznou/studenou vodou. Naposled kdyz jsem to udelala, nemela jsem vlasy mastne, ale naopak jako hedvabi ... (poddajne, mekke, proste fantasticke).
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lacrimae
0-7
0-7


Založen: 7.2.2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 8:55 pm    Předmět: Citovat

Děkuji, trošku jste mě uklidnily, já jsem trošku příliš háklivá na konečky a trpěla jsem utkvělou představou, že je v gumičce ničím Very Happy , teď už budu klidná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 9:44 pm    Předmět: Citovat

Ony asi uplne nejlepsi jsou takove ty "upletove" co se za chvili vytahaji a prestanou pruzit. Ty ti vlasy "zarucene" neznici (nemaji jak, jsou siroke a nestahuji v jednom miste, nybrz v plose, jak jsou protkane temi malickymi gumickami). Akorat jejich spotreba je ponekud vyssi Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.