Průšvih s vlasama
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7e057b9e99a0e6b559fb4a224af2d2e5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Geilen
8-20
8-20


Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2007 1:05 pm    Předmět: Průšvih s vlasama Citovat

Ahojte,
měla bych takový dotaz. Stal se vám někdy nějaký průšvih s vlasama?
Třeba jedné holce, o které jsem slyšela, ustříhl kluk vlasy ve škole, když seděla o lavici před ním.
A vůbec - je tady někdo, kdo měl krásné vlasy a nějak o ně přišel?
Já ano, ale byla to jenom má vlastní hloupost.
Tak mi kdyžtak napište, budu ráda za nějaké vaše příběhy a připomínky.
Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2007 1:12 pm    Předmět: Citovat

Spousta pěkných průšvihů s vlasy je popsaná třeba tady.

A co se Tobě stalo s vlasy? Dobrovolně sis je ustřihla?Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geilen
8-20
8-20


Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2007 1:19 pm    Předmět: Citovat

Tak nějak. Šlo o to, že kamarádka je kadeřnice, a vůbec ne špatná, naopak. Vždycky mi zastřihávala vlasy a bylo to fajn, až jednou mě napadla šílená věc.
Že by se to trochu sestříhalo a tak.
Vzala to nějak zgruntu, až takový efekt jsem nečekala. Vypadala jsem jako papoušek, vážně. Půl roku jsem chodila s culíkem, pak mě to přestalo bavit a nechala jsem si to od mamky zarovnat.
Takže mám vlasy sotva po lopatky, ale stejně jsem ráda, že aspoň takhle Very Happy
Protože už mám docela dost zkušeností s barvením, kulmováním a tak.
Teď jsem si řekla, že už na ty svoje vlasy nesáhnu a nechám to být a barvit taky nebudu a vůbec, ono se to srovná, mě určitě brzo.
Ale jsem ráda za tyhle stránky, jsou opravdu moc fajn, a tak jsem si řekla, že to těch pár roků vydržím a pak budu mít hřívu jak lev Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2007 1:46 pm    Předmět: Citovat

Jo jo, obvyklý scénář, dlouhovláska to nevydrží a vezme to zgruntu...ale aspoň je pak z podobných pokusů vyléčená (tedy, na nějakou dobu:) ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geilen
8-20
8-20


Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2007 4:14 pm    Předmět: Citovat

Ale já na to přece nevzpomínám nějak ve zlém. Kupodivu už je to dobrý, přebolelo Laughing. Já jsem s tím šíleným účesem totiž vypadala vážně srandovně, a když už nic, tak jsem aspoň rozesmála kamarády a rodinu, ty nejvíc.
Dneska si říkám, že to za to stálo - za ten jiný pohled na ostatní lidi. Já jsem si totiž předtím říkala, že jenom dlouhé vlasy, a všechno ostatní stojí za nic... Rolling Eyes
Takže jsem dostala na čumák.
A jelikož hodlám žít ještě nějakých pár desítek let, doufám, že to doroste, ale už nikdy, nikdy si o sobě nebudu myslet víc a nebudu už ty vlasy řešit tolik jako předtím.
Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2007 6:38 pm    Předmět: Citovat

Tak ja vlasy do pul zad ostrihala nakratko (!) a obarvila na blond presne pred dvema lety. Ehm, tehdy jsem byla spokojena, casem to zacalo odrustat, vsude cancoury, sileny nervy. Dnes mam vlasy na lopatky, puvodni (lehce mysi) barvu, zastrizene do roviny. Ty vrchni mi jeste dorustaji. Jsem rada, ze jsem to tenkrat udelala. Dnes si tak vazim kazdeho centimetru. Tehdy mi vlasy rostly silene rychle, dnes mam pocit, ze se zkracuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 3:07 pm    Předmět: Citovat

jj, taky jsme něco podobného udělala. Jsou to tři roky zpátky. Měla jsem vlasy do půl zad, pěkné, nezničené, ale jak to bylo pořád to samé, tak mě to omrzelo a nechlala jsem se ostříhat-na mikádo a nabarvit na růžovo (teda já jsem chtěla červený melír, ale nějak se to nepovedlo a vylezla jsem s hlavou celou svítivě růžovou). Ta růžová se do měsíce vymyla, ale zbyla mi po tom taková jakoby blond (asi vyžrané od té růžové). Tak jsem to zas chvílu nechala, ale pak mi to opět nedalo a za rok jsem to zase o kousíček zkrátila a dala na to melír (tentokrát opravdu tmavě červený). No, melír se vymyl a vlasy měli takovou délku, že padali z culíku a nic se s tím nedalo udělat. A v té době mě chytil ten "vlasový záchvat", že kdykoliv jsem viděla dlouhé vlasy, tak jsem měla chuť na ně šáhnout a prohlížet si je a obdivovat, tak jsem si řekla, že to prostě vydržím a taky budu mít dlouhé vlasy Smile No a zatím držím, mám vlasy skoro do pasu a jsem spokojená.....teda, ne tak úplně....občas mě to nudí a dřív jsem se barvila vymývacíma přelivama (většinou nějaká červená-jako třeba na fotce v ikonce)....pak jsem si to zatrhla, že si vlasy nebudu ničit a teď mě to zas láká Sad Lidi, jaký na to máte názor? Jak moc vlasům ubližují vymývací přelivy? (myslím úplně obyčejné Palette, žádnou hennu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Geilen
8-20
8-20


Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 3:34 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Soufflet,

já třeba proti přelivům vůbec nic nemám, i když už si to s nima nezopakuju. Mě se třeba hned všechno vymylo, takže pokud to máš nějak stejně, proč by sis nemohla dát přeliv - prostě jen šampon.
Náhodou to fajně zvýrazní vlasy.
Ale na druhou stranu je to chemie, a v reklamách si můžou tvrdit co chtějí, stejně to ten vlas trochu poškodí. Šampon sice ne tolik jak barva, ale trochu jo. Takže to je druhá strana mince.
Záleží na tobě. Pro mě šampon nebyl problém, už jen proto, že to moc dlouho na hlavě nevydrží.
Jenže příroda je příroda. Říkám si to po třech letech experimentování, a za sebe už asi barvit nebudu. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 3:37 pm    Předmět: Citovat

No sampon tonovaci jsem zkusila jednou v patnacti,zrz byla pekna ale vlasy totalne nespokojeny,vysuseny a krepaty Confused No a moje spoluzacka nekolik let nic jineho nedelal jen ze si davala na hlavu barvici sampony a nakonec musela uplne na kratko,protoze ty vlasy byly uplne vhaji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Camilla
8-20
8-20


Založen: 2.3.2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 3:10 pm    Předmět: =) Citovat

Můj největší průšvih byla moje nemoc=D přišla jsem o své kudrnaté narezlé vlasy=D ted má ještě babička mě problém poiznat,jelikož mám rovné a tmavě hnědé Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.