nováček :)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ea06fe7e27f78c5813862bb3fa5b242cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Barusti
0-7
0-7


Založen: 31.5.2012
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 5:12 pm    Předmět: nováček :) Citovat

Ahoj Smile

všechny vás zdravím, jsem tu nová (to je asi poznat:).
Ráda bych se tu dozvěděla o té správné péči o vlasy, už jsem párkrát hennovala, toť mé dosavadní zkušenosti.
Vlasy mám dlouhé tak po lopatky, i jsem měla delší, ale byla jsem na sebe tenkrát tak naštvaná (hlavně za neustále barvení chemickými b.na černo - což jsem nejvíce ocenila při metalových koncertech:D ),nebavilo mě čekat než mi to odroste - původní barva lískový oříšek zhruba Smile a dost jemné, takže jsem postupně zkracovala až jsem se dostala na 10cm, bylo to sice úlevné, ale jelikož mám levé ruce tak mě nešlo to česání a upravování. Naštěstí už mám vlasy zas delší Very Happy a konečně jim chci věnovat tu správnou co nejméně chemickou péči.
Tak se těším na vaše rady Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 5:59 pm    Předmět: Citovat

Ahooj Smile
vítám tě tady Wink rad je tady na milión, že než to celý pročteš, tak ti vlasy zase pěkně dorostou Razz Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.