Henna a natáčení vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=09397dc8d728a121b5c96d9c6affd8e8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jdou Vám natáčet vlasy pokud používáte hennu alespoň 1x měsíčně déle než půl roku?
ano
66%
 66%  [ 14 ]
ne
33%
 33%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 21

Autor Zpráva
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 9:33 am    Předmět: Citovat

Tak to já jsem vyloženě ŠŤASTNÁ, že mi hennou vlasy zhřebíkovatěly Very Happy Předtím se mi tak chujovo vlnily kolem ksichtu a v konečkách, když bylo vlhko, tak jsem byla jak ovce a teď jsou rovné za jakéhokoli počasí a už se ani nesnaží stáčet Smile Jenom ofina je v mlze nebo dešťu trochu vzpurná ale není to nic, s čím bych nevyšla z baráku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 10:19 am    Předmět: Citovat

Crying or Very sad tak to mam este 2 mesiace intenzivneho hennovania, aby som potom pri mori vyzerala ako clovek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 11:44 am    Předmět: Citovat

Hm, taky mě občas zamrzí, že už kudrliny nedržej (teda ona to předtím nebyla až taková sláva, ale při šnečkování namokro přece jenom ty kudrny povolovaly několik dní, takže druhej a třetí den, po překonání ovcovitýho stádia, z nich byly pěkný volnější vlnky). Ale zase to nevyčítám jenom henně - holt jsou teď ty vlasy taky jednou tak dlouhý, jako byly, to je pak s kučerama vždycky těžký. Tužit jsem je teda musela i předtím, jinak nedrželo nikdy nic - teď tak porůznu střídám pěnový tužidlo, gel z lněnejch semínek a pivo. A dělám různý vlnkovací zámoty, teda poměrně za mokra, jinak je efekt nulovej. Teď v létě je to paráda, protože když si udělám zámot dostatečně estetickej, tak v něm můžu vyrazit i ven a nechat to prosychat o to dýl. Pořád jsou teda nejefektivnější šnečci, ale zase je to při týhle dýlce už docela piplačka, takže je dělám jenom velmi výjimečně. Občas udělám ponožkáč, teď jsem si oblíbila takovej "šnečkovací drdol" - normálně culík (výška zvolená dle nálady, ale nejhezčí výsledky mám s poměrně vysokým), pak z něj beru jednotlivý pramínky, udělám "šnečka" kolem prstu a připíchnu perkem k hlavě - tak nějak jakžtakž pravidelně kolem culíku, klidně ve dvou řadách. Vypadá to moc hezky. A když mám obzvlášť tvořivou náladu, tak nechám pár předních pramenů z culíku venku a nějak víceméně esteticky zašnečkuju nad čelem a po stranách hlavy - jak jich je málo a jsou tenký, zaprvý docela rychle uschnou a za druhý z nich jsou pěkný lokýnky (teda alespoň těch pár hodin, co držej Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 1:27 pm    Předmět: Citovat

Já požívám čistou hennu z prodejbylin.cz a vlasy mi jdou natáčet ještě líp. Zkus úplně čistou hennu, protože vlasy po ní tak netěžknou a vlnky by měly držet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 2:05 pm    Předmět: Citovat

Elisjantar123 napsal:
Já požívám čistou hennu z prodejbylin.cz a vlasy mi jdou natáčet ještě líp. Zkus úplně čistou hennu, protože vlasy po ní tak netěžknou a vlnky by měly držet.


Právě že po té čisté těžknou a narovnávají se Wink S příměsemi asi spíš ne, ale čistá henna vlasy fakt vyrovnává jak nic. Teprve co jsem začala používat čistou tetovací a tu z prodeje bylin jsem poznala co to jsou rovné vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
APet
8-20
8-20


Založen: 17.11.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 3:28 pm    Předmět: Citovat

Poki napsal:
Crying or Very sad tak to mam este 2 mesiace intenzivneho hennovania, aby som potom pri mori vyzerala ako clovek


Vyzkousej Lush Smile ja mela caca brun, 2x tak 10h (po 2 tydnech) a od ty doby natoceni nehrozi Rolling Eyes (predtim teda vickrat hennecolor,ale po ty k zadny zmene nedoslo Smile )


eMia: driv jsem rikala to sami Very Happy ikdyz tolik se mi ve vlhku asi nikdy netocili,ale ted mi to i tak chybi Very Happy


Elisjantar123: cistou hennu radsi ne, uplne cerveny vlasy bych nerada a do hneda bych to asi nenamichala


Titania: přesne jak popisujes Smile spoustu z toho jsem delala taky, akorat jsem tuzidlo ani gel vubec nepotrebovala a ted je mi to neprijemny a delaji se mi pak uzle Confused ... at delam co delam, nic nedrzi...
Ten culik ze snecku zni zajimave Smile
Taky henne nic nezazlivam, hodne zlepsila kvalitu vlasu, ale to natačeni mi chybi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 3:30 pm    Předmět: Citovat

Apet: Do takove prirozenejsi zrzavohnede jde Lamda, kdyz ji zalijes jen vodou nebo jen cajem, bez citronu. Neni pak tak intenzivne "rvava" a pritom udela stejnou sluzbu Smile

Jinak henna a nataceni ... mne vlnky nikdy moc nedrzely, ovsem po dvou letech hennovani na jakekoliv vlneni muzu rovnou zapomenout Laughing Co jsem se snazila to bylo do vecera pryc a jit cestou maximalniho natuzeni a nalakovani se mi zrovna moc nechce Cool

Inu, hrebikace jsem mela, hrebikace budu mit navzdy ... clovek chce vzdycky to, co nemuze mit Twisted Evil
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 9:10 pm    Předmět: Citovat

APet napsal:


Vyzkousej Lush Smile ja mela caca brun, 2x tak 10h (po 2 tydnech) a od ty doby natoceni nehrozi Rolling Eyes (predtim teda vickrat hennecolor,ale po ty k zadny zmene nedoslo Smile )



Lush ma uz caka na poste, budem poctivo referovat! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 10:23 pm    Předmět: Citovat

citace:
To vyrovnanie vlasov vam zavidim, prave na to som sa najviac tesila a ono nic prejavi sa to az po dlhsej dobe?


neviem, koľko presne má byť tá dlhšia doba Smile
ja henujem niečo cez rok a nejaké výrazné zmeny necítim (aj keď mám rovné vlasy a vlny mi nikdy veľmi nedržali Confused)
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
APet
8-20
8-20


Založen: 17.11.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 6:56 pm    Předmět: Citovat

Poki: jinak jeste muzu poradit dat hennu castejs - v kratsim rozestupu, treba kazdy tyden, nebo 14 dnu ... podle me se pak lip "nabali" na vlasy (za kratsi dobu se míň vymeje a prida se dalsi vrstva), nebo aspon podle stavu mejch konecku to tak pusobilo Smile

Jitt: radsi to tedka hennou nebudu pokouset,ale urcite časem na to dojde Smile nevis jestli se dá sehnat v Praze primo v nejakym obchode?
"clovek chce vzdycky to, co nemuze mit" -> a ikdyby to pak mel,stejne bude chtit neco jinyho Very Happy driv jsem porad zehlila vlasy abych je mela uplne rovny a ted... Rolling Eyes

-----------------
jinak jsem udelala pokus s vymytím henny Very Happy jelikoz nemam jinak vlasy barveny,doufala jsem ze by to mohlo vyjit.... protoze lneny seminka ted nesezenu - obchody jsou daleko a statnice se blizi Shocked

vcera jsem mela na 8h zabal z rozmarynu a medu, potom jsem to vymyla 2x head and shoulders (jak tu nekdo radil na vymyvani henny Smile ), barva je stale stejna Very Happy ale po zapleteni 8 copu na noc mam ted obrovsky háro (na moje poměry Razz ), a stále bez tuzidel drzi a neplihne, tak to vypada nadejne Very Happy
http://dlouhevlasy.cz/images/comprofiler/plug_profilegallery/12158/pg_1172207204.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.