Henna a natáčení vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2e4daebd5597f4b9f026687ddc9795b9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jdou Vám natáčet vlasy pokud používáte hennu alespoň 1x měsíčně déle než půl roku?
ano
66%
 66%  [ 14 ]
ne
33%
 33%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 21

Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 7:46 pm    Předmět: Citovat

Apet: Ja bych s vlnityma byla celkem spokojena ... Laughing ale co uz, aj ty rovny maj neco do sebe, takovyho efektu, jaky mam na hlave ja se neda dosahnout ani zehlickou Laughing (obcas se mne nekdo zepta, jak to delam, ze mam tak krasny vlasy kdyz je evidentne zehlim Shocked Na to ze jsem zehlicku vzivote nemela v baraku, natoz v ruce ... Laughing)

Jinak mrkni sem: http://www.hennalamda.cz/prodejny na tu Lamdu.

A k tomu vymyvani, nejen mne, ale i nekolika dalsim lidem tu hennu celkem dost vymyval (aspon tekla poradne "spinava" voda) Gestil wonder, kdyz se nechal ve vlasech radne zalezet (pul hodiny az hodina), ale zda usnadni nataceni vlasu, to netusim ... Sad
Nicmene kdybys chtela pokusnicit, muzes to vzit timhle smerem Wink
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
APet
8-20
8-20


Založen: 17.11.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 3:27 pm    Předmět: Citovat

Jitt:
Rovny jsou taky pekny Smile) jenze ja nemam ani uplne rovny, ani natoceny,mam spis rovny co si delaj co chtej Laughing a bohuzel hodne praminkovatej a plihnou Sad takze jestli mas rovny a krasny tak bud rada Smile

Dekuju za odkaz Smile

Ten urcite rada vyzkousim, jen co se dostanu do Prahy Very Happy kdyz uz nepomuze v nataceni, snad aspon zlepsi vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 8:06 pm    Předmět: Citovat

Rovny a krasny jen po umyti maximalne jeste s trochou fantasie druhy den a pak jdou nemilosrdne do drdolu a zabyvam se jimi az za tri dalsi dny Laughing Ani ne proto, ze by byly nejak zvlast mastne nebo tak, ale uz to proste neni ono ... a kdyz je mam rozpustene, stejne se mi strasne cuchaji konce, takze vetsinou to resi culik nebo prave drdol.

... kdyz jaaa bych taaaaak bralaaaa tyyy vlnkyyyyyyyy.... Crying or Very sad Laughing Embarassed
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 8:08 pm    Předmět: Citovat

ijáááá ijááá Twisted Evil Laughing A vim, ze by mi to sluselo - kdyz jsem si ve druhaku nechala udelat mokrou trvalou, tak nez se vlasy vahou narovnaly, tak jsem mela dva tydny prekrasne lokynky, aaach jo Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
APet
8-20
8-20


Založen: 17.11.2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2012 8:21 pm    Předmět: Citovat

Jitt: po umyti je mam nadejchany a pekny taky, obcas i druhy den, ale pak presne jak rikas, az na to ze je mam i mastny pak, takze 3. den to culik taky jisti Laughing a pak uz myti vola.
------

jooo vlny a nadejchany vlasy Very Happy taky bych chtela Smile trvala me taky lakala, ale jit ke kadernici to kazilo... radsi se od nich drzim dal a striham se nekolik let sama Very Happy .... asi to dneska po umyti zatocim a necham uschnout Twisted Evil doufam ze to bude drzet jako od copanku Surprised
...schvalne kdy to zas nahennuju a nebude drzet nic Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2012 9:32 am    Předmět: Citovat

Jojo, henna rovná vlasy, pekelně... Při pohledu na staré fotky, kdy se mi vlasy kroutily fakt hodně je to moc pěkně vidět. Nemusí to být tedy jenom hennou, ale celkově při bravení chemkou mám vlasy vlnitější (ale taky hnsnější). Takže jsem skončila s něčím, co není ani rovné, ani vlnité Rolling Eyes

Ale zase když se člověk trochu posnaží, tak s nima udělám skoro co chci. Když je pročesávám při schnutí nebo je vyfoukám, jsou rovné (ale běda, když přijdu do vlhka) Když našnečkuju / zapletu přes noc mokré do copů, tak vydrží vlnité do dalšího mytí - henna nehenna. Ale stejně, až budou delší, bude to horší, no...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2012 11:36 am    Předmět: Citovat

Tak sa hlasim so skusenostou s Lush hennou. Neviem, ci je to len moje zbozne prianie alebo je to pravda, ale inokedy sa mi po umyti zvlnili viac. Uz nemam na koncoch take rurky, ktore som neznasala uplne najviac, ostali len klasicke vlnky. Tesim sa, tesim a budem lushovat dalej Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2012 2:55 pm    Předmět: Citovat

No já nevím, hennovala jsem zatím sice asi jenom 4x, ale vlasy se mi dají natočit (na takové ty molitanové natáčky, nebo klidně i na prst) mnohem lehčeji, dneska jsem měla na vyfénovaných vlasech jednu natáčku (blbě jsem si to vyfénovala, koukala jsem na seriál a ne na vlasy Laughing ) asi takových 5 minut a když jsem zjistila, že mám na pramínku téměř barokní lokýnku, tak jsem se jí nemohla za boha zbavit Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2012 10:51 am    Předmět: Citovat

Tak moje přírodně vlnité vlasy henna natahuje, to je jasné, ale zase jsou ty vlny pravidelnější než dřív. Rozhodně lepší než nebarvené vlasy, aspoň nejsou tak suché a poltující.
A jinak i po cca 5 letech mi fungují šnečky a zaplétání všeho druhu, drží mi to jak předtím.
Na nějakou význačnou akci přece není problém použít tužidlo na vlnité vlasy (Balea atd.) nebo ten gel z lněných nebo všeobecně i Alverde má stylingovou řadu a zaplétat vlhké vlasy dopředu.
Po šnečcích jsem měla afro i přes všechnu tu hennu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2012 11:11 am    Předmět: Citovat

Tiez bych si s hennou dala povedat, ale toho narovnavania sa praveze docela desim! Shocked
5 rokov trvalo, kym som si na svoje vlnite neposedne potvory zvykla a prestala ich magat zehlickou, asi by ma trafilo, kebyze sa teraz narovnaju. Laughing Ale je to desna skoda, hennu bych chcela skusit uz len kvoli jej vyzivovacim schopnostiam (o chytani farby si s mojou povodnou nerobim iluzie Very Happy).
Vie mi prosim niekto poradit, ci by zatazovala vlasy aj kebyze ju pouzivam sporadicky? Povedzme raz za stvrt roka? Robila som si docela zalusk na Caca z Lush a viem, ze prave ta je hooodne vyzivna a zatazujuca... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.