Ako ste sa dostali na DV.cz? Co vam to dalo?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=af33474aa3c7321e9daa5fe32f739e19Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 12:18 pm    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
Mala som s kamarátom debatu o vlasoch, a poslal mi link na tunajšiu galériu... a už som bola "lapená". Registrovala som sa skoro hneď Very Happy
Dalo mi to vlasy po pás (možno trochu ďalej) a veeeeľa kozmetiky Smile


Koukám, že máš zrovna 2000 příspěvků Smile Velice příhodné právě v tomhle tématu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 12:22 pm    Předmět: Citovat

Housenka napsal:
psilocybe napsal:
Mala som s kamarátom debatu o vlasoch, a poslal mi link na tunajšiu galériu... a už som bola "lapená". Registrovala som sa skoro hneď Very Happy
Dalo mi to vlasy po pás (možno trochu ďalej) a veeeeľa kozmetiky Smile


Koukám, že máš zrovna 2000 příspěvků Smile Velice příhodné právě v tomhle tématu Wink

úplný spamer Very Happy
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 12:25 pm    Předmět: Citovat

Ja uz ani nevim, co jsem to hledala (myslim, ze to bylo sari?) a jakymsi rizenim osudu jsem se dostala pres obrazky na google do zdejsi galerie a .... konec. Mne, ktera od prvaku na gymlu striktne odmitala dlouhe vlasy jakozto neco naprosto nepraktickeho, pracneho a i kdyz krasneho, tak naprosto nevhodneho pro mne, ruplo v bedne a ze dne na den prohlasila, ze ke kadernici uz "ani nepachne" dokud nebude mit vlasy az na bocich ... Laughing

Hned na zacatku jsem si uminila, ze chci vinove cervene vlasy (zrz mi neslusi) a ze je chci hennou. No, po zjisteni, ze to "jeste nikdo nezkousel" jsem se do toho proste musela pustit a po par pokusech prisly prvni vysledky Cool A pak uz to jelo Laughing

Dnes se muzu (po cca trech letech?) chlubit hrivou po pas (pravda, takovou na koncich mirne opelichanou, jelikoz jsou tam jeste pozustatky onoho "jezciho" sestrihu, ktery jsem v zacatku na hlave mela a odmitla ho srovnat Laughing), s prekrasnou studenecervenou barvou henny, skrini narvanou vselijakou kosmetikou (ach ty pokusnicke doby Laughing) a vyluxovanym kontem (je to drahej konicek a se zdejsim syndromem jeste drazsi Twisted Evil)

Ale stejne jsem rada, ze jsem tu Cool Tak pohodovou komunitu jsem uz dlouho nikde nezazila, jaka je tady Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 12:45 pm    Předmět: Citovat

Toužila jsem po zrz vlasech, ale ne na furt - vyzkoušela jsem tehdy jediné dva tónovací šampony, co takovou barvu nabízely, a protože ani jedna nechytla tak, jak jsem si představovala, přemýšlela jsem, co dál. Někdo se zmínil, že existuje cosi jako henna a že to barví na zrz. Tak jsem začala hledat na internetu a prakticky hned mě to nasměrovalo sem. Přihlásila jsem se vzápětí, abych mohla očumovat galerie členů, co hennou barví Embarassed
No, z touhy hennit sešlo, jakmile jsem přišla na to, že je permanentní, zato jsem se rozhodla pro dlouhé vlasy - tehdy jsem nechávala odrůst sestříhané mikádo, ale můj cíl byl jen zarovnat to pak do stejné délky, třebas na to mikádo nebo někam po lopatky... no, nakonec jsem stále ještě nezarovnala, ale vlasy už jsou v pase Very Happy Plus mi hodně dalo vysazení silikonů v šamponech - vždycky jsem myslela, že mám jemné nepříliš husté vlasy, a najednou jsem zjistila, že ono to se správnou péčí zas tak zlé není Cool
Baví mě pročítat všemožná vlákna a sem tam písnu do teď, což mi u žádného jiného fóra tak dlouho nevydrželo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ildichan
41-80
41-80


Založen: 3.11.2010
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 12:52 pm    Předmět: Zázrak Citovat

Ja som sa sem tiež dostala viacmenej zázrakom Very Happy keďže mám dlhé vlasy,chcela som mať ryšavé, alebo červené, samozrejme, siahla som chémii a keďže v spojení so silikonmi sa mi moje vlasy prestali páčiť, ale nechcela som zničiť dlžku vlasov, tak som začala googliť...dala som si dlhé vlasy, starosltivosť a neviem aké kľúčové slová ešte a zaviedlo ma to sem. Začala som čítať všetky tie články tu, neskôr aj diskusie vo fórach a nakoniec som objavila niečo také ako henna a dozvedela sa, že nie je šampon ako šampon a že môžu byť aj šampony prírodné a nie sú zlé...strašne veľa mi táto stránka DV dala. Toľko vecí som sa naučila, zistila. A sú tu milí ľudkovia, ktorí aj radi poradia Smile...som rada, že som tu. Odkedy sa vďaka DV viem , ako starať o vlasy, tak samotné vlasy sú lepšie bez toho aby som ich strihala Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jorika
81-160
81-160


Založen: 10.9.2011
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 1:05 pm    Předmět: Citovat

Já o těchto stránkách vím už několik let. Házelo mě to sem, když jsem hledala něco o jemných vlasech, nikdy mě nenapadlo se zaregistrovat až vloni na podzim.
Vždycky jsem byla na vlasy naštvaná, že jsou jemné, řídké... Fénovala jsem je po každém mytí, barvila, používala jsem silikonové šampony.
Až tady mi došlo, že moje vlasy vypadají tak, jak se o ně starám.
Začala jsem se starat, jinak zacházet - nedrbu ručníkem (jako dřív), nefénuji, používám převážně přírodní kosmetiku... a mé vlasy vrámci možností a genetické dispozice Very Happy vypadají celkem k světu. Díky DV Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 1:13 pm    Předmět: Citovat

Já jsem jednou zkoušela dát si na vlasy hennu a pak jsem byla vyděšená tou červenou barvou. Chtěla jsem se toho za každou cenu zbavit Embarassed , tak jsem hledala a našla jsem DV. Naštěstí mě tyto stránky "přemluvily" , abych si hennu nechala a teď už se s ní pravidelně barvím. A navíc jsem zde zjistila i to, jaké používat šampony, přípravky a spoustu návodů na domácí výrobu. Dnes už jsem na těchto stránkách v podstatě závislá. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 3:52 pm    Předmět: Citovat

Tak ja sa musim nehanebne priznat, ze som fejsbuker. Embarassed
Dlhe vlasy som chcela odkedy som si ich v 2008 smikla po bradu (typicke Laughing). No a potom to teenagerske likeovanie stranok - dala som do vyhladavania dlhe vlasy, prisla na stranku, likela, odisla. Ale obcas sa tam objavil nejaky post, nejaky clanocek, ten ma hodil sem... A ja som zistila, ze to nie je len jedna z dalsich fcb like pages, ale realne forum. S realnymi ludmi. Oooo! Surprised
Asi 2 mesiace som sa tu obsmietala a nakoniec sa zaregistrovala. Velmi prijemne ma prekvapilo privitanie od Meadow, za ktore jej takto spatne moc moc dakujem. Sposobilo, ze som sa tu citila (aj napriek vtrhnutiu medzi starych skalopevnych clenov) vitana a akceptovana. Vobec cela atmosfera na DV.cz je neskutocne priatelska a odlisna od inych for, to sa proste nedalo nepodlahnut. Smile

Co mi DV dalo? Toho by bolo na samostatnu knihu, ale v skratke:
1. Naucila som sa ku svojim vlasom spravat s laskou. Nemagat ich, netrhat kefou za mokra. Fenu, zehlicky, tuzidiel a sprejov som sa uz vyse roka nedotkla.
2. Naucila som sa, ze naozaj zalezi na tom, co pouzivam. A ze najrenomovanejsie znacky nemusia byt tie najkvalitnejsie. Naucila som sa viac-menej citat zlozenia, mysliet na prirodu, zvieratka a najma na svoje zdravie. Postupne sa zo mna myslim stava dalsi semi-alternativec a to je len dobre. Wink
3. Konecne som sa naucila poriadny vrkoc!!! Very Happy A nielen ten! Aj french braid, dutch braid, rybak... Kedze som na ucesy antitalent, o tomto som nesnivala ani v tych najdivokejsich snoch. Wink
4. Najdlhsie vlasy mojho zivota - ked ich natiahnem, su po pas! Shocked Uz len dufat, ze sa tam doplazia aj vo svojom zvlnenom stave. Wink
5. Skvelych ludi! Na zraze v Brne som ani chvilu nemala pocit, ze je nieco divne (to mavam ako introvert na stretavkach dost casto) - citila som sa vo svojej kozi, medzi svojimi, i ked som tych ludi videla prvy krat v zivote. Smile

A ak Poki dovoli, pridala by som aj odsek Co mi DV vzalo. Smile
Nehorazne vela casu, ktory mal byt straveny nad ucebnicami a skriptami a dalej nehorazne velke sumy v mojej penazenke. Avsak nelutujem ani jedno z toho. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 4:19 pm    Předmět: Citovat

Poki dovoli, lebo nad tym aj rozmyslala, ale asi u kazdeho by bola odpoved navlas rovnaka: cas a peniaze Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 4:21 pm    Předmět: Citovat

Poki znat sva soukmenovnik velmi dobra Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.