Ako ste sa dostali na DV.cz? Co vam to dalo?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=31febcdc106052c33e4930ee0f23d683Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 4:24 pm    Předmět: Citovat

Poki napsal:
Poki dovoli, lebo nad tym aj rozmyslala, ale asi u kazdeho by bola odpoved navlas rovnaka: cas a peniaze Very Happy

Hele, u mě ne. Ty peníze se mi o objevení DV daří za vlasy spíš neutrácet. Ony dřív ty masky na vlasy byly celkem drahé. A mě se poměrně brzo podařilo vychytat, které věci mi sedí a především, že mým vlasům nejvíc vyhovuje minimální péče.
A čas bych bez DV marnila prostě někde jinde Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 4:40 pm    Předmět: Citovat

Souhlas, taky spíš šetřím. Je pravda, že si kupuju šampony atd sama místo abych používala rodinné, ale vzhledem k tomu, že mi vyhovují celkem levné, tak to není žádná tragédie Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 4:58 pm    Předmět: Citovat

Vychadzam z toho, co som tu vycitala a z vlastnej skusenosti: sampony ci masky by som kupila tak ci tak, takze velmi to nepocitam, ale napr.taka henna, oleje alebo tangle teezer je uz investicia, ktoru by som bez DV sama od seba neurobila.
Ale nelutujem to. Skor lutujem vydavky za oblecenie ktore nechosim alebo topanky, ktore som rychlo vychodila a znicila. Ale to je uz ina tema... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 5:01 pm    Předmět: Citovat

Hennu nepoužívám, olej jednou za uherský rok a to ho ještě vezmu z kuchyně a o česání svých vlasů asi radši mluvit nebudu... Very Happy
Moje roční útrata za vlasy se s přehledem vejde do pětistovky, a to i když si kupuju urtekrammí šampon Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Canga
21-40
21-40


Založen: 4.12.2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 7:38 pm    Předmět: Citovat

Já jsem se sem dostala vloni v lednu, když jsem hledala pomocí kamaráda Gůglu účesy pro dlouhé vlasy jako inspiraci do tanečních. A hrozně se mi tu zalíbilo a asi po týdnu nadšeného pročítání článků a fóra jsem se zaregistrovala. A zjistila jsem spoustu věcí! Třeba že kadeřnice neměla pravdu, když tvrdila, že to nejlepší, co pro své jemné vlasy můžu udělat, je promelírovat, prostříhat a sestříhat je, aby to opticky dodalo objem. Hahá! Byla jsem smířená, že moje vlasy prostě budou vypadat jako zplihlé myší ocásky a dál sestříhávala, odbarvovala a myla silikonama. Pak jsem se díky DV dozvěděla, že to může jít i jinak. A od té doby, co používám Alverde, nebarvím, nesestříhávám, plácám vitaminovou hennu, oleje a domácí masky, ty vlasy vypadají zdravěji a hustěji. A třeba se i probojuju do pasu!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 7:51 pm    Předmět: Citovat

Na DV jsem narazila, když jsem hledala rady jak na plihnoucí, těžké a lámavé vlasy.. No a zaregistrovala jsem se téměř okamžitě Smile Všechny rady jsem tady našla, začala barvit hennou, používat přírodní a bezsilikonovou kosmetiku a vlasy vyrostly tak, jak jsem nevěřila, že by mohly Smile Stal se ze mě závislák, musela sem přípravkům na vlasy vyhradit novou polici ve skříni. Ale neměnila bych, s nadšením zůstávám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 8:11 pm    Předmět: Citovat

presne ako opossum !Smile Len ja som vtedy hľadala niečo na urýchlenie rastu vlasov, to ma presmerovalo cez google na naše top témy, a bolo:D Nezaregistrovala som sa hneď..najskôr som každý deň pozorovala vaše skúsenosti a rady a potom prišla niaká téma kde som chcela pridať príspevok,tak si vravím šak,zaregistrujem sa bude dobre Very Happy Tak po pól roku pozorovania som sa zaregistrovala a som tu Very Happy DV mi neskutočne veľa dalo..už teraz som nabrala toľko nových skúsenosti a znalostí..a celkovo ma toto všetko veľmi baví a zaujíma:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2012 9:46 pm    Předmět: Citovat

Na DV jsem narazila při hledání informací o henně, to jsem asi už podruhý měla nahennováno DM hennou, jedna známá hennuje a poradila mi co s ní. Jenže já jsem byla zvědavá, tak jsem gůglila hennu dál a vypadly mi vlákna tohohle fóra, mě se tu zalíbilo a tak tu jsem Smile Ale registrovala jsem se asi až po roce. Nejdřív jsem si ani nechtěla nechat tak dlouhý vlasy, měla jsem svoje docela zničený a byla jsem ráda, že jakž takž rostou, nelámou se a jdou rozčesat... po nějaký době jsem zjistila, že s každým dalším hennováním a přihlášením a pročítáním vláken a článků, výměně kosmetiky a lepší péči díky DV jsou moje vlasy lepší a lepší a já se postupně rozhodla si je nechat narůst co to půjde Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 2:39 pm    Předmět: Citovat

NA DV jsem narazila kdysi dávno,asi půl roku po jejich založení , při jednom brutálním vlasopádu ..vlasy jsem tehdy měla kousek nad lopatky, už jsem byla objednaná ke kadeřnici na razantní zástřih .
Díky DV mám delku jakou mám a stále zde nacházím spoustu dobrých rad, které využívám a také šířím dál Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 5:05 pm    Předmět: Citovat

Já na DV narazila, když jsem hledala návod na rybí cop. Pročetla jsem pár článků a hned druhý den jsem běžela do dm pro hnědou hennu, protože jsem ten zázrak prostě musela vyzkoušet Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.