Ako ste sa dostali na DV.cz? Co vam to dalo?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cad4972c32d6dcc46f6adcf32397b38bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 4:23 am    Předmět: Citovat

Na DV jsem narazil krátce po jeho založení ,myslím, že jsem se tenkrát vešel do první 20 členů. Na netu jsem hledal fotografie dlouhých vlasů neb má žena se zrovna chystala k holiči ze sebe udělat chlapečka a já se snažil jí nějak přesvědčit, že i žena po 44+ může mít vlasy dlouhé nebo alespoň delší někam k lopatkám... Wink Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Š.árka
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 5:43 am    Předmět: Citovat

zkoumala jsem různé účesy a všechny byly z DV,tak jsem se tam zaregistrovala. Co mě to naučilo? Že o vlasy se musím hezky starat,pokud je chci mít dlouhé. Teď už si je hřebenem nervu,nepoužívám silikonvý šampony a přešla jsem na jemnější kosmetiku. DV vede! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 12:14 pm    Předmět: Citovat

ja som DV našla nejako podobne ako väčšina z vás. Zmyslela som si, že chcem ryšavé vlasy, tak som hľadala rôzne fotky dlhých ryšavovlások a hneď pri prvých fotkách som narazila na DV. Bola som vo vytržení, začítala som sa a prestala som až kdesi po polnoci Smile nasledujúci deň som sa zaregistrovala. Po aktívnych prvých 2 rokoch som sa odmlčala ale tento rok keď u mňa nastal veľký vlasopád, som pochopila že mne už pomôže jedine DV Very Happy a nesklamalo, vlasy mám opäť pekné, prestali padať a ja nadšene čítam všetky zameškané vlákna ...
a splnil sa mi aj dlhoročný sen- vlásky po pás (zatiaľ len v rovnom mokrom stave ale aj to sa ráta ) a to všetko len a len vďaka vám, vašim radám a inšpiráciám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzak
8-20
8-20


Založen: 11.6.2012
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 12:44 pm    Předmět: Citovat

Mě sem dovedla moje životní změna: Vlasy jsem si barvila na blond, od svých 19 let - prohraná sázka s kamarádkou. V blond jsem se cítila dobře, moje nepoddajné vlasy byly více poddajné...prostě jsem byla spokojená. Jenomže - je to 1,5 roku, co jsem nastoupila do práce, a protože jsem se nestíhala stále odbarvovat, a měla jsem odrůsty a navíc se mi objevila alergie nebo co to je na barvu - prostě se mi začaly dělat spálené strupy. Barvila jsem se kdysi slonovou kostí od palette. Jenže tu přestaly vyrábět. Crying or Very sad Takže blond musela dolů, vlasy pod nůžky a já začala řešit genetiku - svoje přírodní vlasy mám jemné, nepoddajné, a 4 chlupy ve dvou řadách......ať dělám cokoliv, vyjdu 3 kroky za barák a účes je pryč. Tak jsem se začala smiřovat s tím, že si budu muset pořídit dlouhé vlasy, protože mi vlasy nevydrží podfoukané, nedrží mi ani trvalá, takže mikáda a tak tomu podobné můžu zapomenout. Mamka se mě snažila utěšit, že to třeba půjde odbarvit přírodní cestou a že z dlouhých vlasů jdou udělat krásné účesy a drdoly a copy a tak po různu...a tak mne nahlodala, že jsem v naději googlila a googlila a dovedlo mne to sem.....
Laughing Je to tu sice hrozně moc bezva, ale blond vlasy už asi nikdy mít nebudu....prostě je po nadějích.....ale zkouším citron - co jsem tu vyčetla a rady jak na vlasy......Jinak vás tu všechny moc zdravím !!!! A jsem ráda, že tu mohu být.....i když je mi smutno.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 2:27 pm    Předmět: Citovat

Zuzak napsal:
Tak jsem se začala smiřovat s tím, že si budu muset pořídit dlouhé vlasy


Tak tahle věta tady myslím ještě nezazněla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zuzak
8-20
8-20


Založen: 11.6.2012
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 2:39 pm    Předmět: Citovat

Housenka napsal:
Zuzak napsal:
Tak jsem se začala smiřovat s tím, že si budu muset pořídit dlouhé vlasy


Tak tahle věta tady myslím ještě nezazněla Smile


No a co mám s těma svejma drátama dělat? Nemůžu mít mikáda, když se mi vlasy "narovnají" a vypadám děsně 2 metry od baráku? .....
Když jdu ke kadeřnici, tak si na mne dělá sólo čas, aby mne vyfoukala...a přitom mám vlasů málo a jsou jemné...no jak říkám: genetika je mrcha !!!
Moje švíca má vlasy a vyfouká si je, spí na nich a klidně si je nemusí foukat 3 dny a účes jí drží...já musím umývat a foukat každý den....tak dlouhé vlasy, jsou pro mne nejschůdnější řešení....( holohlavost mám zakázanou )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 1:12 pm    Předmět: Citovat

Super vlakno, zajimave cteni, diky za sdileni Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 1:32 pm    Předmět: Citovat

A já se tu dostala přes hennu Smile gůglila jsem na netu nějaké info a recepty a druhy a a a a najednou mě to hodilo sem. A že tu měli pěkné profilové kolonky k vyplnění (děsně ráda vyplňuju takové formuláře . - jenom daňové jsou výjimka Very Happy ), tak jsem se rovnou registrovala a urrrá, na Bělehrad, na Bělehrad! Twisted Evil Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 3:49 pm    Předmět: Citovat

Stejná cesta jako Morgyš (a mnoho dalších), skrz hennu... Wink (ale jak a odkud jsem se dostala na hennu už právě vůbec nevím Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2012 7:17 am    Předmět: Citovat

Já hledala návod na cokoliv, co bych si mohla učesat, nejlépe historického. Protože, když člověk hledá účes, všude nachází jediné - sestřih, jen tady ne.
A pak jsem s nadšením zjistile, že se tu na fórech diskutuje a ne hádá a zcela jsem tomu propadla! Zbožňuji konfrontace názorů!
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.