Přírodní vlasová kosmetika O´right
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=15155ff3be0246de4cd3af8869419bd7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: st listopad 27, 2013 1:15 pm    Předmět: Citovat

Nějak se mi nechtějí načíst jejich stránky (www.oright.cz). Je chyba u mě nebo u nich?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st listopad 27, 2013 2:03 pm    Předmět: Citovat

Mozna maji chybu na pripojeni .. a nebo jim DVcko DDOSlo server Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st listopad 27, 2013 2:06 pm    Předmět: Citovat

Chybu bych tušila u nich. Mám dojem, že stránky měli zrušit a prodávají už jen v zastoupení různých eshopů. (ale na 100% to nevím)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st listopad 27, 2013 2:11 pm    Předmět: Citovat

Taky mi to neběhá, mají to rozbitý. Snad to brzo spraví.

Jinak s odstupem musím říct, že gingková maska je inteligentnější než já Smile Rozmotala jsem si před chvílí vlasy, že to nadělení umyju. Ale ono není co umývat, nějak se to dodatečně vsáklo. Vypadají o poznání líp než před aplikací, ale není to tak dramatický rozdíl jako u konečků. Do délek se to bude hodit pro občasnou intenzivní ozdravnou kúru. Sice nebudu nějaký den dva vypadat s rozpuštěnýma vlasama reprezentativně, ale v drdolu se to ztratí a můžu s tím normálně fungovat. (což je důvod, proč jsem přestala s domácíma maskama a na vlasech je to dost znát Sad )
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: st listopad 27, 2013 3:50 pm    Předmět: Citovat

Jsem ráda za znovuotevření tohohle vlákna. V O´right jsem našla příjemnou náhradu za Desert Essence, který akorát dopotřebovávám.

Dost si mě získal ten ekologický přístup - i když tchajwanským výrobkům obecně nepřisuzuji až takovou důvěryhodnost, tahle značka, zdá se, má výbornou reputaci (našla jsem zmínky i na zahraničních vláknech a taky video o samotné výrobě, které mě dost přesvědčilo). Cool

Účinky si víc než chválím. Vyzkoušela jsem Purple Rose šampon pro suché vlasy - měl by kromě hydratace i napomáhat proti třepení a zklidňovat pokožku hlavy. Že se osvědčil, bylo jasné už hned při umývání - vůbec mě z něj nesvědila hlava a vlasy byly jak pohlazené, takže jsem je bez problémů rozčesala ještě mokré. Po uschnutí krásný lesk a příjemná hebkost (ale ně jako po tuně kondicionéru, kdy jsou vlasy až pře-pečované). Opravdu bych řekla, že všechno, co ten šampon sliboval, do puntíku splnil. Teď jsem ještě zvědavá, jak se osvědčí proti tomu třepení...Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt listopad 28, 2013 10:32 am    Předmět: Citovat

Já jsem asi trochu moc nadšená z masky Peptide. Nikdy bych neřekla, že mi na vlasy stačí tak malé množství, aby se krásně uhladily a hydratovaly. Huííí. Navíc mi přijde, že vůně z toho šamponu Green tea vydržela ve vlasech hodně dlouho. To se mi už dlouho nestalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: čt listopad 28, 2013 6:24 pm    Předmět: Citovat

no pěkný, lepší kdyby jste napsaly, že vás po tom žere hlava a sněží z ní Twisted Evil , takhle zase budu muset něco vyzkoušet Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elen03
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: čt listopad 28, 2013 6:45 pm    Předmět: Citovat

Kde se dá pokoukat a koupit v Praze v kamenném obchodě, prosím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: čt listopad 28, 2013 10:31 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem po prvním použití nadšená!
Šampon green tea. Heboučký, hydratovaný, lesklý a objemný vlasy! Masku gingo jsem dala na konečky jako leavin, abych zbytečně neplýtvala vzorečkem. Mám konce docela sušenky a dost pomohla...
Mám krásnej pocit z vlasů, jako už dlouho ne. Tímto moc děkuji Sid, že jsem mohla vyzkoušet. Rozhodně pořídim Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: čt listopad 28, 2013 10:56 pm    Předmět: Citovat

Tady mě všichni tak lákáte Very Happy Nevíte, nedají se někde sehnat vzorky ? Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.