Přírodní vlasová kosmetika O´right
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d12579d55665712688fbe8ecff808cb7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 4:18 pm    Předmět: Citovat

Šampon Champagne Rose - vzorek mi stačil na dvě použití ( asi dávám hodně šamponu)- dobře pění, na pokožce hlavy nezpůsobuje žádné kousání - takže spokojenost.

Maska Ginko - ta mi vystačila na jedno použití,( já ji tedy smyla) - ale vlasy jsou po ní krásně hladké, dobře rozčesatelné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 11:53 pm    Předmět: Citovat

Maska Gingko: podle návodu jsem nechala na hlavě (tedy jen na vlasech). Po dvou hodinách dofénovala vlasy. Ehm, opatlané pramínky. Tak jsem to zase namočila a co nejlépe vymyla. Teď jsem to dosoušela a ...trochu méně omatlané a naprosto matné pramínky. Už to nechám, ale štve mě, že si nemůžu zítra umýt vlasy.
Poučení: nekrm normální vlasy, které nemají problém. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá prosinec 06, 2013 12:15 pm    Předmět: Citovat

Dneska po ctyrech dnech dalsi myti zelenocajovym samponem, opet spokojenost Smile Jeste vcera vlasy vypadaly uchazejicne, dneska uz to teda bylo nic moc, ale tak to byva i pri me bezne myci rutine.

Tentokrate jsem ale vyzkousela do koncu (ktere se mi zacinaji zase cuchat a nabihat na trepeni, ale to je problem delsi doby, nikoliv samponu) masku Peptide. Davala jsem po samponovani do mokrych vlasu na spicku ukazovacku, a rozetrela to do cca poslednich peti-sedmi centimetru delky.

Vysledek: vlasy jemne, sypke, prijemne na dotek, konce nevysusene, nemastne ... asi jim to zachutnalo Smile

Mno ... tak to zatim vypada, ze alespon obcas na prostridani si tuhle srandu poridim ... Embarassed dopotrebuju vzorecky (to chvili potrva Laughing) a pak uvidim, jestli se mezitim neco nepokanha Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: so prosinec 07, 2013 11:43 am    Předmět: Citovat

Už vím, proč si někteří z vás stěžují na to, že šampon nepění. Včera jsem si zapomněla vzít lahvičku na ředění šamponu a zjistila, že bez toho fakt nepění. To ředění má něco do sebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so prosinec 07, 2013 11:53 am    Předmět: Citovat

Já s pěněním problém neměla, nepřišlo mi, že by pěnil méně než jiné přírodní šampony. Ale než si šampon plácnu na hlavu, tak si je ještě přejedu sprchou, aby byly čerstvě nacucané vodou. Musí to být otázka sekund, aby bylo ve vlasech co nejvíc vody a ihend plácnout šampon, pak mi to vždy pěkně napění. I bez ředění Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: so prosinec 07, 2013 12:23 pm    Předmět: Citovat

Mě to malé pěnění taky nevadí - opravdu je naprosto srovnatelné s pěnivostí jiných přírodních produktů... Navíc po prvním umytí je na druhé už třeba šamponu opravdu málo. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so prosinec 07, 2013 5:22 pm    Předmět: Citovat

Našla jsem pozitivum na vlasech opatlaných gingko maskou. Při zkoušení flísky neelektrizují Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so prosinec 07, 2013 6:10 pm    Předmět: Citovat

mě taky skoro neelektrizujou Smile použila sem šampon i masku...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: so prosinec 07, 2013 8:32 pm    Předmět: Citovat

no tak vám teda moc všem děkuju Twisted Evil , šampon už je na cestě Laughing ....kdyžtak ho pošlu dál, no
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út prosinec 10, 2013 2:14 pm    Předmět: Citovat

Hmmm ... tak s cistym svedomim muzu rici, ze zelenocajovy sampon hennu nadmerne nevymyva a co vic, mene mi po nem padaji vlasy a to jak pri myti tak i pri cesani ... Shocked Krom toho, ze jsou vlasy po umyti proste mnamozni a k sezrani ... (prijemne, nadychane, jemne ale ne rozlitane ... a objem si drzi cely den).

A maska Peptide mi po druhem pouziti drzi konecky stale na uzde (na to ze po myti musim pouzivat kondis aspon do koncu, ktere se mi holt dvakrat/trikrat do roka zacnou cuchat a musi jit pryc ... )

Akorat moje penezenka asi docela zaplace Laughing ... asi mam recidivu DV syndromu Embarassed Embarassed Embarassed

Ale tak coz, clovek zije jen jednou Twisted Evil A hlavne spotreba je docela mala v porovnani s tim, kolik pouzivam svych obvyklych vlasomycich prostredku Shocked
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.