Přelivy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1dc7a5b44dfcd3e7dc49762609844cb5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lala
81-160
81-160


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 10:59 am    Předmět: Citovat

já furt přemýšlim,jestli zvolit přeliv bezbarvý a nebo barevný v tónu mých vlasů. Chci aby se mi pěkně leskly tak,jak se lesknou třeba vlasy barvené a trošku změnily strukturu,jestli to jde teda,mám je takové rozlítané,chlupaté Laughing . Nevím,jak přesněji to popsat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
naj
21-40
21-40


Založen: 19.4.2008
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 7:45 pm    Předmět: Citovat

Máte některá zkušenost s nákupem a domácím použití nějakého profesionálního přelivu z kadeřnictví?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 9:30 pm    Předmět: Citovat

lala napsal:
já furt přemýšlim,jestli zvolit přeliv bezbarvý a nebo barevný v tónu mých vlasů. Chci aby se mi pěkně leskly tak,jak se lesknou třeba vlasy barvené a trošku změnily strukturu,jestli to jde teda,mám je takové rozlítané,chlupaté Laughing . Nevím,jak přesněji to popsat.


no tak na to by mela byt idealni henna, treba bezbarva. nechces ji ozkouset? Wink rozhodne budes mit vlasy pekne vyziveny a leskly, coz po prelivu budes mit jen na prvni pohled Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lala
81-160
81-160


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 8:29 pm    Předmět: Citovat

hiami:

No,právě o tom uvažuju,že bych zkusila hennu,ale nějakou lepší,protože tu,která se prodává v DM zkoušela matka a měla po ní oranžovou hlavu. Nerada bych dopadla stejně Laughing

Ještě jsem se chtěla zeptat, mám na hlavě prvně přeliv od Lorealu. Nikdy jsem si předtím vlasy nebarvila ani jsem na nich neměla přeliv,ale teď se mi zdá,že vlasy mám takové vysušené. Tak se chci zeptat,jestli po přelivu, i když mi kadeřnice tvrdila,že se jedná o přeliv regenerační, se může stát,že prostě vlasy jsou suché a takové nic moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2008 4:02 pm    Předmět: Citovat

Myslíte, že má kvalitnější přelivy Goldwell a nebo Loreál?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlene
161-320
161-320


Založen: 13.3.2009
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: po květen 11, 2009 5:42 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si dřív nechávala taky dělat přeliv. Byl od welly a rozhodně nemůžu říct, že by to vlasům uškodilo. Sice se to hrozně brzo vymyje, ale zůstaly mi potom hrozně hezky lesklé vlasy. Takže já s tím negativní zkušenost nemám a to jsou moje vlasy jemné. Asi dost záleží na tom, aby byl přeliv kvalitní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jandina
0-7
0-7


Založen: 4.6.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 11:42 am    Předmět: přeliv Citovat

Ahoj chtěla bych se s váma poradit jesi si mám dát fialovej přeliv ale nákej tmavší aby to nebylo tak křiklavý mám zatím blondatý melíry ale už mi to strašně odrostlo už asi 13 cm myslíte, že mi ten přeliv překreje ty melíry celý? Díky předem za odpovědi Smile Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 1:36 pm    Předmět: Re: přeliv Citovat

Jandina napsal:
Ahoj chtěla bych se s váma poradit jesi si mám dát fialovej přeliv ale nákej tmavší aby to nebylo tak křiklavý mám zatím blondatý melíry ale už mi to strašně odrostlo už asi 13 cm myslíte, že mi ten přeliv překreje ty melíry celý? Díky předem za odpovědi Smile Wink

rekla bych, ze uplne ne-e, meliry budou urcite vyraznejsi, coz nebude vypadat spatne Wink Z meliru se ale vseobecne vsechno rychleji vymyva, takze se obavam, abys to nemela nakonec treba doruzova, coz ale asi neni ani mozny Laughing Kazdopadne proste budou svetlejsi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jandina
0-7
0-7


Založen: 4.6.2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt červen 04, 2009 3:23 pm    Předmět: Citovat

No to když sem si je nechávala dělat ty melíry tak mi je kadeřnice dála tím nejslabším kysličníkem a říkala že kdybych chtěla pak jinou barvu tak že se na to muže dát přeliv třeba červenej bo jakejkoliv tak já nevim Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tallulah
81-160
81-160


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: čt červenec 30, 2009 6:59 pm    Předmět: Citovat

pouzivam prelivy uz treti rok tak kazdy mesiac aj castejsie a minimalne polovica z nich bola palette (vacsinou tie na 6-8 umyti, raz na 24 a v poslednom case tie x-cite) a druah polovica boli sackove "marion" za 30 korun ktoe boli este lepsie Smile) a moje vlasy su zatial celkom fit. boli presusene a rozlietane, ale mohlo za to skor to, ze som ich vytrvalo susila uplne horucim vzduchom Twisted Evil prestala som s tym...ehm...asi pred mesiacom a je to omnoho lepsie. preliv sam o sebe podla mna neuskodi..aspon ja mam taku skusenost.
..na melir to vzdy chyti intenzivnejsie a rychlejsie sa to vymyje, ale nemusi to yvzerat zle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.