vlasy vlasy vlasy...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=71d963c759d3691f16aa349b152f75acZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nat_devilette
0-7
0-7


Založen: 13.6.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2012 7:49 pm    Předmět: vlasy vlasy vlasy... Citovat

Ahoj...som tu nová aj keď vašu stránku si pozerám už nejakých tých pár mesiacov rozhodla som sa tu registrovať...V zime som mala podobný problém so suchými zničenými vlasmi..všetko je to kvôli neustálemu farbeniu ....keď som mala 13 mala som nádherné vlasy po pás....nuž ale experimenty nepustili...a tak to aj dopadlo...v decembri som zostrihala cca 10 cm vlasov prestala farbiť nechala si svoju prirodzene hnedú farbu....používala som rôzne drahé prípravky ktoré samozrejme nepomáhali...a tak som stavila na prírodu...stravujem sa pomerne zdravo...zeleninku si pestujem doma Smile a na vlasy používam obyčajný žihľavový alebo brezový šampón..dám si na ne nejakú tú masku (teraz mám glis kur) a všetko zmyjem vývarom z čerstvej žihľavy (v zime zo sušenej) alebo brezovou vodou ktorú nemám z obchodu ale priamo od nás zo záhradky Smile popri tom samozrejme nejaký ten biohar a vitamíny ako zinok, selén, vitámíny C,B a pivovarské kvasnice...a musím povedať že to nie je nijak finančne náročné a som oveľa spokojnejšia ako s nejakými predraženými chemickými prípravkami....vlasy mám krásne lesklé len škoda že len tesne pod lopatky...ak máte pre mňa nejakú milú užitočnú radu ako ešte zlepšiť starostlivosť budem vám veeeeľmi vďačná Smile) s pozdravom Nat Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laia
8-20
8-20


Založen: 4.6.2011
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út prosinec 24, 2013 9:43 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítám tě tu Smile Ohledně té péče o vlasy- já osobně nepoužívám třeba nic moc extra a vlasy jsou zdravé a celkem v pohodě. Vlasy mi stačí umýt šetrným způsobem (nedrhnout a necuchat!) přírodním šamponem např. Alverde, pročesávat celodřevěným hřebenem a do konečků vlasů vtírám kokosový olej na posílení a proti třepení Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.