Jak přežít horko?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5d1c59f159072ce1ccb503ec148f4a9bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 10:08 am    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
Nebojuju nijak, když je v bytě 25 stupňů, teprve odkládám svetr Cool Laughing Jediné, co mi vadí, je dlouhodobé přímé slunce, ale tomu se dá většinou v pohodě vyhnout. Takže v létě nemívám nejmenší problém - tedy až na to, že do práce si beru jak úchyl svetr, jelikož bych tam jinak zmrzla kvůli klimatizaci Razz
Mertiko, my jsme dvojčata? Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 10:19 am    Předmět: Citovat

Sadako napsal:
Jawohl. Snad nikdy mě nepřestanou fascinovat lidé, kteří se ve 35°C ve stínu navlečou do řádně upnutého tílka a mikrošortek/minisukně a myslí si, jak jim tak bude méně vedro...no, s největší pravděpodobností nebude.

No, to máš tak, pro mě jsou teploty nad třicet jedinou příležitostí si to tílko obléct, jak je míň, tak mi je zima na ramena a jsem schopná si vzít i svetr Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2012 6:11 pm    Předmět: Citovat

Meadow: To rozhodně jsme Laughing Kolegyně se dneska v práci rozplývala jak se těší, až pojedu na dovolenou, že si hned pustí klimatizaci, jak za mnou zapadnou dveře Laughing
_________________
www.medicalem.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2012 6:48 pm    Předmět: Citovat

Na horko jsem si zvykla, akorát je mi vždycky trapné, jak ze mě leje.. Onehdy v buse jsem se sice pořád otírala kapesníčkem, abych nebyla až tak neestetická, ale stejně jsem cítila, jak mi kapka spadla. Blízko sedící chlápek se na mě díval jak na malomocnou, no jo, když já opravdu nemůžu za to, že se potím.. Crying or Very sad Přála jsem si být maličká a ještě menší, abych byla nejmenší na celém světě.. Very Happy

Toto je jedna vada. Větší jsou pro mě brýle. Prakticky je neudržím na nose, ať jsou utažené sebevíc, kloužou. Dneska jsem to už nevydržela a pořídila na léto čočky, je to úleva..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2012 9:18 pm    Předmět: Citovat

Hanča: živě si vzpomínám na doby před Letroxem. Než jsem začala krmit štítnou žlázu, byla jsem na tom stejně. A celoročně. Nejhorší bylo se zastavit, v obchodě, v restauraci nebo v MHD, v tu ránu ze mě lilo. Neustále kapesníček v pohotovosti, mokrý obličej, mokré vlasy, oblečení promočené...fuj. Stačí jen ta vzpomínka Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 11:16 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Hanča: živě si vzpomínám na doby před Letroxem. Než jsem začala krmit štítnou žlázu, byla jsem na tom stejně. A celoročně. Nejhorší bylo se zastavit, v obchodě, v restauraci nebo v MHD, v tu ránu ze mě lilo. Neustále kapesníček v pohotovosti, mokrý obličej, mokré vlasy, oblečení promočené...fuj. Stačí jen ta vzpomínka Confused


Máš sníženou funkci?

U sebe vím, že pocení není štítnou žlázou, dělali mi testy na všechno možný, když se zjišťovalo, z čeho mě bolí hlava.. Pak to teda bohužel zjistili, ale to je jiná kapitola..
Potím se dost tak nějak sama od sebe, či co.. Confused Největší problém můj jsou ovšem dlaně a chodidla. Moje noční můra, někde se zouvat nebo podávat někomu ruku..

To je sice trochu OT, ale prý je to hyperhidróza, zhoršuje se to při velkém vedru samozřejmě a při stresu. Vždyť já jsem až někdy v patnácti přišla na to, na co je vlastně doopravdy v sešitech savý papír neboli piják. Mamina mi ho strkala všude, jinak bych si rozmazala sešit..
No léčba je drahá, škoda mluvit..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharinka
41-80
41-80


Založen: 19.4.2012
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 12:09 pm    Předmět: Citovat

Mě je v podstatě zima i při třicítce, když foukne vítr Very Happy Takový teplo mi nedělá dobře, jsem nemocná na srdíčko a v podstatě bych musela jenom ležet někde v jeskyni, kde je chládek a dá se tam dýchat a samozřejmě nic nedělat. Potím se pořád, ať je léto nebo zima. Léčit se to dá, ale je to fakt nákladný. Používám rozprašovač, studený obklady, ale moc dlouho to nevydrží. A teď babo raď... Nesnáším zimu a léto mi pomalu už taky vadí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 12:11 pm    Předmět: Citovat

Navrhuju osprchovat vlasy studenou vodou ... nez to uschne, pekne to hlavu zchladi (viz princip polni lahve) a clovek je aspon chvili osvezeny Smile

Bohuzel praktikovat se to da jen v domacich podminkach ....
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sharinka
41-80
41-80


Založen: 19.4.2012
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 12:39 pm    Předmět: Citovat

Díky tomu, že mám vlasy ke krku (bohužel, malá nehoda v kuchyni), tak si dávám obklad na krk, vlasy mi rychle schnou a na krk moc nedosáhnou. Jsem ostříhaná na kluka a myslela jsem, že to bude možná i na léto lepší (to jsem hledala výhody) a samozřejmě jsem se spletla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2012 12:41 pm    Předmět: Citovat

A jak se dá řešit ta hyperhidróza? Potí se mi obličej úplně ŠÍLENĚ. Obličej a dlaně, mám obojí permanentně mokré, nejhorší je, když ze mě padají kapky, hlavně na skráních a mezi nosem a tvářema jen co vyjdu ven, nebo jen co změním prostředí, chjo. Otírat se kapesníčkem by šlo, ale to se můžu s nějakým make-upem rozloučit Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.