Khadí - přírodní péče o vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=681043336abfd1833013584132d3a286Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ivkaaa1000
21-40
21-40


Založen: 21.2.2012
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 9:08 pm    Předmět: Citovat

Jadesss napsal:
Měla bych dotaz pro "uživatelky" toho Khadí prášku ze směsi bylin. Dřív jsem používala Ajuverďák (ne ten úplně původní ten jsem nestihla Wink ) ze začátku byl vynikající, pak sem na něj zapoměla a po delší době znovu použila a hrozně mě po něm svědila pokožka a i lupy se vrátili... nedělává vám to samé i tenhle prášek? Docela se bojím ho koupit rovnou pixlu abych ho pak nemusela hodit do kouta... Question


Nevím, který prášek myslíš, ale já mám kondicionér Shikakai a jsem s ním spokojená. Vlasy mají objem a celkově z nich mám dobrý pocit. I kamarád, který mě neviděl delší dobu a já jsem mezitím začla používat Shikakai, mi řekl, že mám nějak hustější vlasy. Takže když už si toho všiml i někdo z okolí, tak na tom musí něco být Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 7:43 pm    Předmět: Citovat

Koupila jsemsi u Khadi přírodní kondicionery - Shikakai a Amla . Když jsem nanesla kaši na umytou hlavu, nejdřív jsem se zděsila- silně mi to totiž připomnělo lávovou zem, která mi z vlasů vůbec nešla vymýt a vlasy byl objemné, leč neučesatelné.
Tohle naštěstí vymýt šlo, učesat taky - a vlasy mají pěkný objem který mi vydrží 2 dny.
Tmavěhnědou Khadi hennu použila neteř a chytla bezvadně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2012 2:25 pm    Předmět: Citovat

Nemáte někdo zkušenost s tímto pleťovým olejem? Vypadá velmi zajímavě. Smile
http://www.khadi-cz.cz/cz/e-shop/330880/c11456-pletove-a-telove-oleje-aromaterapie-pro-kazdy-den/khadi-pletovy-a-telovy-olej-ruze.html
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2012 9:45 am    Předmět: Citovat

Tak udělám tady aspoň pár recenzí..Smile

http://www.khadi-cz.cz/cz/e-shop/330863/c11295-vlasova-pece/khadi-sampon-amla-pro-objem-a-lesk.html

Skoro vůbec nepění. Nevím, jestli je to tím, že jsem z Lushe zvyklá používat pidi množství, ale i tak umyl řádně. Akorát bacha na to, kdo nesnášíte vůni ylang ylang. Toho je tam opravdu cítit nejvíc a je to dost koncentrované.
Každopádně mě po něm nekouše hlava a nemám po něm lupy.

http://www.khadi-cz.cz/cz/e-shop/330860/c11407-sampony-a-kondicionery-z-bylin/khadi-prasek-amla-bio-e2-80-93-prirodni-kondicioner-a-intenzivni-vlasova-kura.html

Čekala jsem naivně bílý prášek a on je béžový.. Very Happy Dala jsem dvě lžičky a stačilo mi to bohatě na celou hlavu. Kdo má zkušennosti s nanášením henny / nebo něčeho původně sypkého, nebude mít problém. Jen mě překvapilo, že je to docela hrubé. Měla jsem pocit písku na hlavě.
Nechala jsem působit asi 25 minut. Co jsem prostě ještě vydržela ve vaně.
Už při smývání jsem měla pocit zhrublých vlasů, což já potřebuju. Jinak smývání jsem se kvůli tomu "písku" bála (nemůžu smýt ani rozmixovanou banánovou masku), ale nakonec naprosto v pohodě.
Nečekala bych, že může něco takového vlasy vyživit a půjdou učesat. Fakt paráda a příjemná změna.

Oba výrobky hodlám teď používat dlouhodobě, abych viděla, co se bude dít. Mají po tom líp růst vlasy.

http://www.khadi-cz.cz/cz/e-shop/c11412/ruzova-voda.html
Tak z tohoto jsem naprosto nadšená. Tlamka je krásně hebká, hned druhý den se mi zlepšily pupeny (památka z Londýna na jejich vzduch). Používám po jemném peelingu Brusinková štola od Lushe a pak už jen tuto vodu. Voní jako marmeláda.. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Niviat
8-20
8-20


Založen: 8.1.2009
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 1:00 pm    Předmět: Khadí - Černá barva na vlasy Citovat

Barvila jsem se chemickou barvou Palette na 24 umytí skoro 5 let... Kvalita vlasů nebyla nějak špatná, ale zatoužila jsem po přírodě. Pak mi kamarádka řekla o Khadí, tak jsem se rozhodla to zkusit. Moje černá se vymývala do hněda a měla jsem odrosty středně hnědé ze svých původních vlasů. Po napatlání jsem ji nechala na hlavě dvě hodiny a už po hodině byly i odrosty černé. Jsem zatím maximálně spokojená. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2012 10:01 pm    Předmět: Citovat

Tákže, moje druhý barvení oříškově hnědou khadí dopadlo daleko líp, než to první, dá se říct výborně Very Happy Červenou to překrylo daleko líp, skoro je už neznatelná a splývá to s tou hnědou. Akorát proti světlu to ještě červenozrz je, ale to bude asi dlouho... Odrosty jsou mírně světlejší než délky, kde byla červená henna, ale je to skoro neznatelně, jen pod určitým úhlem. Fotky snad nějaký dodám Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Narmora
0-7
0-7


Založen: 4.10.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2012 2:52 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
Nemáte někdo zkušenost s tímto pleťovým olejem? Vypadá velmi zajímavě. Smile
http://www.khadi-cz.cz/cz/e-shop/330880/c11456-pletove-a-telove-oleje-aromaterapie-pro-kazdy-den/khadi-pletovy-a-telovy-olej-ruze.html


Ahoj,
tenhle tělový olej mám a používám ho, jak na obličej místo krému, tak na celé tělo.
Pleť mám po něm docela hezkou, žádné pupínky, rozšířené póry a podobně, rychle se vsákne, takže si nepřipadám mastně. Řekla bych, že mi i zesvetlaly pihy.
Osobně můžu doporučit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragita
21-40
21-40


Založen: 29.7.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2012 6:53 pm    Předmět: pleťová maska Citovat

já můžu za sebe doporučit i pleťovou masku Santaloé dřevo. Nádherně vyčistí pleť, včetně pórů (mám mastnější pleť) a přitom nedráždí. Mám po ní vždy krásnou prozářenou a hebkou pleť. Jediné minus je, že mi ůbec nevoní santalové dřeo - připadá mi to jako vůně bláta nebo bahna, dá se to snést Laughing (a barva je také stejn hnědá) Very Happy

teď mám olej amla do vlasů, ale zatím si s lupy neporadil. použila jsem ho zatím 3x uvidíme co dál...hezky mi voní, tak zvláštně, exoticky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misurba
81-160
81-160


Založen: 20.11.2012
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2013 2:18 pm    Předmět: Citovat

Zajímalo by mě, jak dlouho vydrží ta Khadí - pleťová voda. Jestli je opravdu čistě přírodní, asi to nebude víc jak 3 měsíce, že? Pokud ji někdo máte, napíšete prosím info? Pořád zkouším nové a nové přípravky pro péči o pleť, teď jsem zas nalomená u této značky, dost mě láká Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misurba
81-160
81-160


Založen: 20.11.2012
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 12:51 am    Předmět: Citovat

Měl jste někdo ten Khadí olej pro růst vlasů....tuším, že se to jmenuje Vitalita? Dost mě to láká, ale cena je trochu vyšší a nechce se mi to kupovat naslepo....jestli jste ho někdo měl, či máte, napište mi své dojmy, zda se vyplatí kupovat.... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.