Khadí - přírodní péče o vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=50a72ec71dafd6af220ce47625c5efa0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: út leden 22, 2013 7:20 pm    Předmět: Citovat

Misurba:

Složení - Khadi vlasový olej VITALITA stimulující růst vlasů: Sesamum indicum olej (sezamový olej)*, olej Cocos nucifera (kokosový olej)*, olej Ricinus communis (ricinový olej), Eclipta alba (bhringaraj), Bacopa monniera (brahmi), Sida Cordifolia (bala), Butea monosperma (palasa), Trigonella foenum-graecum (pískavice řecké seno), Abrus precatorius (gunja), Embelica officinalis (amla), olej ze semen Citrullus colocynthis (indrayan, koloqinthe), olej Rosmarinus officinalis (rozmarýnový olej), olej Daucus carota (olej z mrkvových semínek), Tocopherol (vitamin E), Cinnamomum camphora (kafr), Onosma hispidum (ratanjot), Linalool**, Limonene**

* z biologického pěstování, **součást přírodních éterických olejů

Takže asi tak jedna z deseti "přírodních" věcí, která je opravdu přírodní. Díky tomu by neměl být problém ani s patláním přímo na kůži (žádné silikony atd.). Hodně k začátku je ricinový olej, takže by to na ten růst možná i mohlo trochu fungovat - pár holek referovalo ve vláknu o ricinovém oleji, jak jim po aplikaci na pokožku hlavy hezky rostou vlasy...

Jinak, já o něm taky uvažuju. Nebo radši Khadi vlasový olej AMLA pro zdraví a lesk vlasů? Problém mám obdobný jako ty - kdyby to stálo stovku, risknu to a uvidím, ale za 350 korun se mi do toho už tolik nechce...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misurba
81-160
81-160


Založen: 20.11.2012
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2013 12:15 am    Předmět: Citovat

Je, tak to dík za rozsáhlý popis i se složením. Asi to koupím, prvně zkusím ten olej Vitalita a třeba na Vánoce se poštěstí a dostanu ten druhý Wink Very Happy .

Zkusím ještě pročíst další vlákna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: po březen 11, 2013 9:58 am    Předmět: Citovat

Protože mně i kamarádce po porodu padají vlasy, tak zkoušíme všechno možné. Kamarádka si objednala výrobky Khádí. Olej Vitalita voní jadérkově a prý je velice příjemný. Já jsem vyzkoušela ten tekutý šampon s amlou a jsem nadšená. Konzistenci má jako naředěný gel a stačí ho opravdu maličko. Voní oreintálně, nicméně po umytí ta vůně není cítit. Vlasy jsem měla po něm nadýchané a příjemné. Navíc mi posunul mytí o jeden den, což je teda pro mě skoro zázrak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bonbbonek
8-20
8-20


Založen: 3.9.2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 3:05 pm    Předmět: olej amla Citovat

Já si nemůžu vynachválit od Khadi olej Amla. At jsem si davala na vlasy cokoliv, jakékoliv oleje a masky, měla jsem je stále suché a lámavé. Od té doby, co si dávám do vlasů olej amla, jsou mé vlasy vyživené hebké a krásně lesklé. Jsem z něj naprosto unešená!!! Very Happy

BTW: Olej si dávám vždy na vlásky večer před mytím (cca 1x za 3dny) a nechávám přes noc působit a ráno umeju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Emanuela
21-40
21-40


Založen: 27.3.2013
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 4:24 pm    Předmět: Citovat

Bonbbonek díky, také jsem si olej Amla koupila, ale zatím nevyzkoušela. Tak si ho směle napatlám. Kondicioner Shikakai - tekutý - mne zklamal. Sice hezky voní, ale "nekondicionnéruje". Tak ho patlám po koupání na psa.
Báječná je maska Rose a pěkné vlasy mám po po použití bylinné Amly i Shikakai - jen ty moje kurdnaté dráty mám potíž učesat. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: ne září 08, 2013 7:20 pm    Předmět: Citovat

Musím přidat recenzi na olej Khadi Vitalita, jednou týdně si jej před mytím vtírám do pokožky a nechávám 3 hodiny působit. Zrychleného růstu jsem si nevšimla, ale vždycky mi vlásky jakoby vyživí a zklidní pokožku. Příteli pomohl s lupy. Přidávám ho i do Khadi henny (i když by se nemělo) a konečně nemám po henně suché vlasy. Je to sice dražší, ale moc šikovná věcička Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e.Fee
41-80
41-80


Založen: 16.9.2013
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: út září 17, 2013 2:47 pm    Předmět: šampón KHADI Citovat

Potřebuji poradit, zda-li má někdo zkušenosti s Khadi reparační šampón RŮŽE s kondicionérem.

Přemýšlím o koupi a váhám, jestli do něj mám investovat nebo pátrat po něčem jiném, co by hydratovalo mé roští (o vlasech není řeč Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
andilekbezkridel
8-20
8-20


Založen: 21.4.2012
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá září 20, 2013 1:01 pm    Předmět: šampón RŮŽE Citovat

Tento šampón je bezvadnej, vlásky po něm nemám tak suché a nádherně se lesknou, pokožka hlavy nesvědí jak po jiných šampónech. Používám ho zatím krátce bo střídám vice šampónů, ale zatím jsem moc spokojená. Jeho vůně se mi při mytí napřed zdála silná, ale po opláchnutí a až vlásky uschnou je to v poho, není to něják silné. Tak jsem zvědavá co dál svede po pár použitích. Jinak mám od Khadi i vlasové oleje Vitalita a Amla a připadají mi dost kvalitní a nejraději bych si je plácala na hlavu každej den Laughing jen to mytí by muselo být taky každodenní což nejde Crying or Very sad Takže já bych řekla, nebát se toho a vyzkoušet Wink Já jsem zatím v začátcích s kosmetikou Khadi, ale třeba máti kupuji jejich olej na tělo a je z něho nadšená i pleťovou masku si zamilovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e.Fee
41-80
41-80


Založen: 16.9.2013
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: so září 21, 2013 4:15 pm    Předmět: Re: šampón RŮŽE Citovat

andilekbezkridel napsal:
Tento šampón je bezvadnej, vlásky po něm nemám tak suché a nádherně se lesknou, pokožka hlavy nesvědí jak po jiných šampónech. Používám ho zatím krátce bo střídám vice šampónů, ale zatím jsem moc spokojená. Jeho vůně se mi při mytí napřed zdála silná, ale po opláchnutí a až vlásky uschnou je to v poho, není to něják silné. Tak jsem zvědavá co dál svede po pár použitích. Jinak mám od Khadi i vlasové oleje Vitalita a Amla a připadají mi dost kvalitní a nejraději bych si je plácala na hlavu každej den Laughing jen to mytí by muselo být taky každodenní což nejde Crying or Very sad Takže já bych řekla, nebát se toho a vyzkoušet Wink Já jsem zatím v začátcích s kosmetikou Khadi, ale třeba máti kupuji jejich olej na tělo a je z něho nadšená i pleťovou masku si zamilovala.



Děkuju, neodolala jsem a šampon jsem si objednala a už se ho nemůžu dočkat Smile Já se suchostí bojuji strašně dlouho a vyzkoušela jsem i ledacos, k vláskům jsem se nechovala nejlépe (žehlička a chemické barvení), tak musím napravovat, co se dá. S leskem díky Bohu nemám problém (díky zelenému čaji), ale potřebuji vlásky řádně hydratovat, tak doufám, že splní mé očekávání. Já mám doma koupenou zatím jen hennu od Khadí, ještě jsem ji nezkoušela, bude to moje hennová premiéra Very Happy Na pleťovou kosmetiku se také chystám, ale všechno postupně Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 3:50 pm    Předmět: Citovat

Jsem tu nova a moc nevim,kam to vyvesit,ale mam na prodej dvakrat pouzity vlasovy olej Amla od Khadi za snizenou cenu 299 bez postovneho,moznost predani i v Praze(centrum).Bohuzel jsem se neszila s aroma tohoto jinak skveleho oleje:-( v pripade zajmu prosim piste sz.
Jestli jsem nejak porusila pravidla tak se omlouvam a prispevek smazu,ale chtela jsem ho nabidnout nejdrive tady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.