Khadí - přírodní péče o vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c9191330404ceb5e268b6585d52948cfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 6:17 pm    Předmět: Citovat

Heather: Kdyztak to hod i do sekce Vymenim/Prodam, tady to asi zapadne Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 6:37 pm    Předmět: Citovat

Jitt: moc dekuji za spravne nasmerovani Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barbora.mistova
8-20
8-20


Založen: 11.11.2012
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2014 7:10 am    Předmět: Šampón Khadí Amla Citovat

Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s přírodním šampónem Khadí Amla. Už jsem si s ním myla vlasy asi 6x a pokaždé ty vlasy nebyly uplně odmastěné. Jsem zvyklá si mýt vlasy, tak 2x-3x týdně, ale s tímto šampónem, bych si je nejradši myla každý den, což nechci protože byl pěkně drahej, tak jsem i doufala, že bych si dávala na jedno umytí menší dávku, aby mi dýl vydržel Very Happy Největší rozdíl oproti normálním šampónům vidím, že nepění a to je možná kámen úrazu, že se ten šampón nedostane všude po vlasech. Mate s ním někdo zkušenosti? Děkuji za odpovědi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2014 8:30 am    Předmět: Citovat

Zkušenost s ním nemám, ale zkoušelas ho naředit? - normální dávku, do lahvičky, vodu, protřepat (nemíchat Very Happy ). To obvykle pomáhá...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barbora.mistova
8-20
8-20


Založen: 11.11.2012
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2014 9:17 am    Předmět: Citovat

To jsem nezkoušela, můžu to zkusit. Díky za tip Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2014 9:27 am    Předmět: Citovat

Šampon mám a také ředím, jak psala Meadow. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vlčice gothic
8-20
8-20


Založen: 1.5.2014
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2014 7:13 pm    Předmět: Re: Šampón Khadí Amla Citovat

barbora.mistova napsal:
Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s přírodním šampónem Khadí Amla. Už jsem si s ním myla vlasy asi 6x a pokaždé ty vlasy nebyly uplně odmastěné. Jsem zvyklá si mýt vlasy, tak 2x-3x týdně, ale s tímto šampónem, bych si je nejradši myla každý den, což nechci protože byl pěkně drahej, tak jsem i doufala, že bych si dávala na jedno umytí menší dávku, aby mi dýl vydržel Very Happy Největší rozdíl oproti normálním šampónům vidím, že nepění a to je možná kámen úrazu, že se ten šampón nedostane všude po vlasech. Mate s ním někdo zkušenosti? Děkuji za odpovědi Smile


No někde, možná dokonce na krabičce jsem četla že se má umýt jednou že se smyjí nečistoty a pak ještě jednou a po druhé až pění a je to tak, myla jsem si s ním vlasy teprv podruhé a opravdu poprvé pěnil až při druhém mytí ale teď napodruhé po aplikaci oleje Vitalita pěnil hned napoprvé, tak jsem myslela bezva že nevyplácám tolik a ejhle vlasy byli po uschnutí stále mastné, takže dycky dvakrát Smile
PS: Olej Vitalita jde i krásně umýt co zkouším také žloutkem zamíchaným se lžičkou medu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2014 11:25 am    Předmět: Citovat

ahojky, holky Smile

je nutné po tekutých šamponoch Amla a Ruža použiť kondicionér alebo sa dajú vlásky pekne rozčesať? a nechávate ich na vlasoch aj posobiť? moje vlásky sú dosť suché vždy používam kondiš inak by som ich nerozčesala tak som zvedavá na vaše skúsenosti, ďakujem, moooc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elen03
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2014 8:43 pm    Předmět: Citovat

Šampon Amla používám už nějaký čas a jsem s ním moc spokojená. Pokud myji běžně špinavé vlasy, tak mi stačí šamponovat 1x. Ale po olejovém zábalu šamponuji 2x. Kondicionér používám, protože mám křehké, lámavé vlasy a nechci je drásat bez kondiše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2014 9:56 am    Předmět: Citovat

mixer napsal:
je nutné po tekutých šamponoch Amla a Ruža použiť kondicionér alebo sa dajú vlásky pekne rozčesať? a nechávate ich na vlasoch aj posobiť?


Měla jsem Amlu i Růži a vlasy byly hůře rozčesatelné než třeba po Urtekramech.
Kondicionér už nepoužívám a do vlasů vtírám nějaký olej, měla jsem od Khadi i Amlový olej ale ta vůně mi vadila a teď mám Vitalitu a jsem náramně spokojená. Tím se vyřešil i problém zacuchanějších délek a konců. Myju hlavně lávovkou a občas prostřídám Amlou šamponem nebo shikakai, obecně jsem s touto značkou nadšená.

Šamponuji 2x a to tak že si tak 1lžičku šamponu rozředím vodou v nějaké lahvičce a bohatě to stačí. Z mých zkušeností ale můžu říct, že Khadi šampony jsou na vymývání olejových masek a zábalů slabé, takže vždy sáhnu po Urtekramu a použiji i větší množství šamponu.
U Khadi mi to přijde jako veliké plýtvání Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.