Khadí - přírodní péče o vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7e3b7374afdb88ec0e44056e852ec5a4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kokorunka
21-40
21-40


Založen: 3.2.2010
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2014 4:39 pm    Předmět: Citovat

To Heather: Používáš olej Vitalita jen před mytím vlasů nebo po mytí do vlhkých vlasů?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2014 9:00 pm    Předmět: Citovat

Snazim se oboji,samozrejme ne najednou Smile posledni dobou spis az po myti, protoze me nebavi olej vymyvat, ale obcas ho dam na pesinku a pamatuji si, ze mi po vymyti samponem udelal krasny objem, jednou za cas (u me tak 1x za 14 dni) to vlaskum prospeje.
Objednala jsem si Neem sampon, mate s nim zkusenosti?
Me Khadi sampony a olej krasne zklidni pokozku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokorunka
21-40
21-40


Založen: 3.2.2010
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2014 12:33 pm    Předmět: Citovat

To Heather: A jak často si dáváš olej po mytí? Pokaždé, když si ho nedáváš před mytím, nebo méně často?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2014 4:50 pm    Předmět: Citovat

Pred mytim tak jednou za mesic vlasy promastim Vitalitou pres noc a druhy den smyvam.
Po myti si davam oleje do konecku porad, ale Vitalita je dost hutna tak se snazim prostridat s lehcim olejem, protoze mam vlasy jemne tak abych je moc nezatizila. Obecne receno 2x Vitalita + 1x lehci olej nebo vynechat.
Mam konce znicene od chemie a i kdyz jsem sla na mikado tak zhruba poslednich 7cisel bude muset postupne dolu...
Musis to vyzkouset, kazdemu vyhovuje neco jineho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 9:01 am    Předmět: Citovat

Asi se ze mě stala nekritická fanynka Khadi, ale koupila jsem si jejich práškový šampon ze směsi bylin a přijde mi mnohem lepší než Eliah Sahil. Použila jsem ho 3x za sebou a pořád jsem s výsledkem velmi spokojená, vlasy nejsou tak suché jako po lávovce takže oleje vmasírovávám méně a zůstávají objemné u hlavy a vypadá to, že mi prodlouží mycí interval na 3 dny což by byl zázrak Laughing
I vůně je mnohem příjemnější než u Sahilu a přijde mi méně "agresivní". Trochu hůře se vymývá, částečky jsou poměrně velké ale není to nic co by se nedalo zvládnout a za ten výsledek to stojí. Zalévám horkou vodou aby se vytvořila hustší pasta.
Našla jsem asi můj svatý grál mezi šampony Smile

Složení:
extrakt z kůry Sapindus Mukurossi (reetha), Acacia concinna (shikakai), Emblica officinalis (amla), Adatoda vasika (bansa), Eclipta alba (bhringaraj), Azadirachta indica (neem), Ocimum sanctum (tulsi), Trigonella Foenum-Greacum (methi, pískavice řecké seno), Lawsonia enermis (mehendi), Citrus medica limonum (citrón), Rosa sinensis (ibišek), Syzygium cumini (jamun), Mangifera indica (mango)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2014 5:58 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, už v jiném vláknu jsem psala, že jsem si u kamarádky půjčila amla olej od Khadí a že mám po něm úžasně hebké vlasy. Tak už mám svůj vlastní Smile. Jeho vůně ve mně sice vyvolává vlčí hlad, protože je to jako nakoncentrovaná indická kuchyně, takže přes noc jsem ho měla jen dvakrát, jinak ho mám zhruba dvě hodiny. Na obale píší, že pomáhá uchovat původní barvu (chtěla jsem ho zkusit kvůli šedivění, nějak se mi rozjelo Embarassed ). Kdysi jsem bývala špinavě blond, světlejší, ale co se mi narodilo první dítě, přešla ta barva nějak na něj, i když tedy on je blond úplně. Od té doby barvu nemám. Nevím, jak to líp napsat. Je to taková šedo hnědo cosi, chemické barvy mi na tom nikdy nedržely, sluníčko těch posledních šest let taky nefunguje. Dneska jsem se na sebe pořádně podívala v zrcadle, a mám pocit, že se u mne objevuje ta původní špinavě blond, co jsem mívala dřív. Myslíte, že by to ten olej vážně mohl zvládnout? Čekala jsem, že mi vlasy spíš ztmaví, tohle by bylo hodně příjemné překvapení Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2014 12:55 pm    Předmět: Citovat

Co se týče barevnosti tak na mě Khadi oleje vliv nemají. Měla jsem Amlu i Vitalitu. Moje výchozí barva je světle hnědá (myší). Ani po šamponech nepozoruji změny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2014 1:02 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem k Vánocům dostala Khadi prášek ze směsi bylin a mám ho zrovna na hlavě. Trošku mě zklamalo nanášení, postupovala jsem přesně podle návodu a skončilo to tak, že polovina šamponu skončila ve sprše a na hlavě jen něco málo. Prostě ta pasta se začala drolit a padat mi z vlasů všude možně. Hned jse na to dala igelitovou čepici, ale mám strach, že mě to zklame na plné čáře. Dělá vám to taky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2014 2:07 pm    Předmět: Citovat

Elisse napsal:
Tak jsem k Vánocům dostala Khadi prášek ze směsi bylin a mám ho zrovna na hlavě. Trošku mě zklamalo nanášení, postupovala jsem přesně podle návodu a skončilo to tak, že polovina šamponu skončila ve sprše a na hlavě jen něco málo. Prostě ta pasta se začala drolit a padat mi z vlasů všude možně. Hned jse na to dala igelitovou čepici, ale mám strach, že mě to zklame na plné čáře. Dělá vám to taky?


Já jsem myla hlavu Shikakai a Arithou, ne přímo práškem od Khadi, ale mám na to takovou flaštičku s aplikátorem, něco jako tohle, akorát o dost širší hrdlo
http://www.omlazeni.cz/recenze_images/2215_d_0_1409169006.jpg

V té lahvičce si smíchám směs - spíš tekutou a pak pojezdím prostě u hlavy a kořínků, tak na ty nejmastnější místa a promnu rukama.
Tohle je asi nejefektivnější způsob nanášení, protože potřebuju se zbavit hlavně mastnoty u kořínků a tak 10 cm od hlavy.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: út prosinec 30, 2014 3:04 pm    Předmět: Citovat

zetonek: to je výborný nápad, vyzkouším Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.