Khadí - přírodní péče o vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=754da40c4c9fea30eaacca9ee263a43fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Julčababor
0-7
0-7


Založen: 24.5.2023
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st květen 24, 2023 2:16 pm    Předmět: Citovat

Taky používám Khadi barvu i oleje, za mě topka, vlásky jsou nádherný. Neměnila bych, olejíčky mažu i na tělo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KarinT.
8-20
8-20


Založen: 23.4.2023
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po říjen 16, 2023 8:59 am    Předmět: Citovat

Julčababor napsal:
Taky používám Khadi barvu i oleje, za mě topka, vlásky jsou nádherný. Neměnila bych, olejíčky mažu i na tělo.


Khadi jsem vyzkoušela kvůli lepší kosmetice na vlasy. Protože jsem chtěla nějako lepší, "zdravější". Naprosto jsem se teda zamilovala do té jejich vůně. To je za mě top. Ráda používám Růže Reparace šampon, kondicioner Kokos shikakai a olejíček růže reparace. Občas prostřídám za jinou vůni. Smile Vlasy mám krásné, lesklé, hebké a zdravé. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AdriPavlov
8-20
8-20


Založen: 21.4.2023
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2024 11:38 am    Předmět: Citovat

Já ji používám teď chvilku, začala jsem s barvou od Khadi a s tou jsem teda velmi spokojená. Vlasy jsem si nejprve vyčistila tím práškem a pak barvila. Zkusila jsem i vzoreček šamponu a kondicionéru a teď už kupuju velká balení. Za mě teda velmi příjemná kosmetika.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.