Tetování hennou
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=55a98ce4e69bdf1b810eb9c6be90666aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
adeelka
0-7
0-7


Založen: 31.1.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 3:10 pm    Předmět: tetování hennou Citovat

mám dotaz kterej se netýká přímo vlasů ale..jde tetování hennou dělat i tím hennovým práškem z drogerie(jak je na obrázku kus obličeje dívky s vlasy)nebo na to musí být nějaká speciál?... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 3:21 pm    Předmět: Citovat

Mela by na to byt cista henna,byva k dispozici v orientalnich obchodech nebo ve zdravickach.Je to cisty zeleny prasek a pak si musis nalezt recepty na vyrobu pasty,potom se take prodavaji uz hotove pasty v tubach se zuzenym otvorem(pripravene uz k samotne aplikaci)My s přítelem jsme meli henu primo z egypta a mychali ji s citronem ,cukrem a aromaolejickem(eukalypt) nechali odstat(den) a pak aplikovali spejlema nebo sackem s dirkou.a je to moc zabavne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 7:15 pm    Předmět: Re: tetování hennou Citovat

adeelka napsal:
mám dotaz kterej se netýká přímo vlasů ale..jde tetování hennou dělat i tím hennovým práškem z drogerie(jak je na obrázku kus obličeje dívky s vlasy)nebo na to musí být nějaká speciál?... Wink

S tím práškem na vlasy tetování podle mě nelze. Na tetování je speciální henna, nebo spíš henna bez přidaných barvících látek, jako jsou v barvách na vlasy,to jsou ty které způsobují ten barevný nádech třeba do hněda nebo do červena. Já používám připravenou pastu v tubě, moc dobře se s ní pracuje. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 8:50 pm    Předmět: Citovat

A já se netetuji! Very Happy
Návrat nahoru
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2007 9:13 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Mela by na to byt cista henna,byva k dispozici v orientalnich obchodech nebo ve zdravickach.Je to cisty zeleny prasek a pak si musis nalezt recepty na vyrobu pasty,potom se take prodavaji uz hotove pasty v tubach se zuzenym otvorem(pripravene uz k samotne aplikaci)My s přítelem jsme meli henu primo z egypta a mychali ji s citronem ,cukrem a aromaolejickem(eukalypt) nechali odstat(den) a pak aplikovali spejlema nebo sackem s dirkou.a je to moc zabavne Very Happy


Kolik to tak prosím zhruba stojí? Já už jsem kolikrát uvažovala o tetování hennou... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
piskotek
81-160
81-160


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2007 6:50 pm    Předmět: Citovat

Záleží na tom, kde to koupíš, ale já sem to koupila tady v brně v jednom obchodě s orientálním zbožím a myslím, že mě to vyšlo pod 70 Kč.. možná ještě míň, ale už si to nějak nepamatuju Smile.. víc to ale každopádně nebylo.
Na každou kůži to barví jinak, u mně to byla taková rezavo hnědá, ale doporučuju to nechat zaschnout, potom něčím ovázat a nechat přes noc, jinak to moc dlouho nevydží..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2007 7:19 pm    Předmět: Citovat

ja myslim, ze nejfundovanejsi v radach k tomto "problemu" bude asi Shahlah Smile jeji stranky jsou skvele a kdybych mela trosku vice trpelivosti taky bych uz neco takoveho mela... doufam, ze ji nebude vadit, kdyz pripojim linku - ma ji ostatne v profilu Embarassed

http://shahlah.webgarden.cz/navody-a-povidani
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 4:39 pm    Předmět: Citovat

jak dlouho to přibližně vydrží? tak max. týden ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
piskotek
81-160
81-160


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 4:49 pm    Předmět: Citovat

Mně to vydrželo tak ten týden, ale ke konci už to skoro nebylo ani tak poznat.. když o to ale pečuješ a natíráš to nějakým mastným krémem, aby na tom zůstal ten film, tak se to dá udržet ještě dýl.. jinak jedině pořád dodělávát..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: pá leden 11, 2008 5:38 pm    Předmět: Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
ja myslim, ze nejfundovanejsi v radach k tomto "problemu" bude asi Shahlah Smile jeji stranky jsou skvele a kdybych mela trosku vice trpelivosti taky bych uz neco takoveho mela... doufam, ze ji nebude vadit, kdyz pripojim linku - ma ji ostatne v profilu Embarassed

http://shahlah.webgarden.cz/navody-a-povidani


jejda, děkuji, červenám Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.