Tetování hennou
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0cf445d9230e3e7c9f605adb48031aabZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 10:37 am    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Díky Smile No ono to má ještě cca týden čas, tak budu průběžně sledovat, jestli nedoplní zboží a hledat i jiné vzory. (ale ten prostřední se mi fakt líbil)


Hmm, já se obávám, že nedoplní... Oni jsou tam celkově zabrždění. Já tam taky sleduju pár věcí, ale ty varianty, které bych chtěla furt nemají... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 10:39 am    Předmět: Citovat

Jetšě tam mají tohle http://www.orientshop.cz/zbozi/Bindis-Tattoos-i1796.html jenomže to je jenom nálepka, to bys asi nechtěla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 10:45 am    Předmět: Citovat

No když už mám konečně tu pastu, tak ať se nezkazí Smile

(5 let jsem se odhodlávala než jsem to riskla, máte na mě špatný vliv Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 9:27 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Možná je jinak sušená a zpracovaná - čaj je vždycky taky listí čajovníku, ale jsou tam neskutečné rozdíly podle zpracování.

No tom něco bude, díky.Takže chápu to dobře, že na tetování je ta henna prostě celkově kvalitnější? To by dávalo smysl. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 11:33 pm    Předmět: Citovat

K šablonkám- jeden ocbhůdek, kde je mívají, postává na Ládví, jinak v Komodu prodávají balení henny, kde šablonka bývá přibalená (taková zelená krabička, ta henna mimochodem moc pěkně barví). Jinak si nevzpomenu, šablonky nepoužívám, takže jsem se po nich nijak moc nerozhlížela... Ale malování není těžké, samozřejmě napoprvé clověk nevykouzlí dokonalé vzory (to možná tak po letech praxe, obdivuji ty, kteří to dokáží), ale pokud si vyberete nějaký jednodušší obrázek jako předlohu, tak není problém Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 12:01 pm    Předmět: Citovat

tak moje kosmetička prodává pastu plus nějaké malovátko, našla jsem si hezký lehký tvar, který si chci umístit na ruku - našla jsem to na stránkách hennecolor, tak to zkusím, to bude zase srandy kopec Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Belladonna.
41-80
41-80


Založen: 23.2.2008
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 5:13 pm    Předmět: Citovat

Nevíte někdo, jak se co nejrychleji zbavit tetování hennou? Dneska jsem ho zkoušela poprvé a vůbec se mi to nepovedlo a vypadá to strašně. Nevím, co s tím dělat. Prosím, poraďte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2008 1:03 pm    Předmět: Citovat

Mě pomohlo napatlat olejem a po pár minutách smýt. Něco zbylo, ale hodně toho slezlo. Zbytek se vymyl do týdne aniž bych se o to už nějak víc snažila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sunflower
41-80
41-80


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 1:05 pm    Předmět: Citovat

ahoj jsem tu nova ale psala jsem vyrobci te dm.heny a psal ze je to prirodni a ze ta cerna by na kuzi barvila oranzove mam tedy pocit ze se ji tetovat da:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 1:26 pm    Předmět: Citovat

když chci malovat hennou, tak si najdu nějaký obrázek ( v poslední době samé ještěrky) a obkreslím ho jedníčkou tužku přes průsvitný papír aspoň dvakrát. A pak není nic jednoduššího než to obtisknout na suchou kůži a štětcem pro modeláře( dost tenký) pak nanesu hennu. Potřu citronovou šťávou smíchanou s cukrem a nechám tak dlouho jak dlouho to vydržím. Vzhledem k tomu, že si to většinou maluju sama, tak to maluju na ruce, takže mi to dost zavazí a když se to ováže, tak se to hned rozdrobí a není to moc dobrý. Používám hennu z tuby (momentálně ji nemůžu nikde sehnat) a chytne mi to vždycky tak do rezava a za týden je to pryč. Hennu v prášku mám taky a jenom musím přijít na ten správný poměr čekoholiv k namíchání Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.