Barva na vlasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fbe979e880d4733e5003901a72403d7fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Darinka W
0-7
0-7


Založen: 14.6.2012
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2012 10:16 am    Předmět: Barva na vlasy Citovat

Ahoj. Mám takový problém. líbí se mi černé havraní vlasy, jak měli indiáni a tak pořád experimentuju se smývacíma barvama (trvalé barvy raději nee). Klasická černá henna se mi nechytá, ale aspon mě vlasy vyživí. Pak jsem zkoušela palete instant color. Ta se sice chytla ale vydržela jen 1 umytí (myju si vlasy 2x týdně, někdy i 3x ale víc ne) a ne 6-8 jak tam píšou. šla jsem se proto optat do drogerky s barvama a paní mi doporučila Garnier color shine bez amoniaku, která vydrží 28 umytí. Test alergie jsem si udělala přesně tak jak tam píšou. Nic se nestalo, vše v pohodě a tak jsem si to smíchala podle návodu peroxid s barvou, napatlala na vlasy a jen co jsem došla až k hlavě na kůži (začínala jsem od konečků) nějak se mě z toho zamotala hlava, udělalo blbě a tak jsem to radši rychle smyla abych eště náhodou nezkolabovala... eště asi 2 hodiny potom mě z toho bylo blbě. tuhle barvu už tedy radši zkoušet nebudu, ale jak je to myžný, když při testování se mě nic takovýho nestalo ?? Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2012 10:40 am    Předmět: Citovat

Ono to mohlo byt klidne i tim chemickym smradkem, nez nejakou alergii, dokonce i z henny maji nekteri tady migreny, protoze jim strasne "smrdi", u techle barev to mohlo byt podobny ...

Zkusit leda priste v dobre vetrane mistnosti/na balkone aby te smradek prilis nedostal Smile Alergie by se podle mne projevila jinak (paleni/svedeni/stipani, po smyti lupy, presusena podrazdena kuze az bolaky a strupy....

Jinak se zkus podivat po henne Khadi, je tu hodne chvalena co se tyce prave tmavych barev, ze dobre chyta i jako cerna (bez zrz odlesku), pokud chces prirodu Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.