Zdravé a krásné nehty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4803fbc7f7cd38f5be39582a5c4b74b2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 2:24 pm    Předmět: Citovat

Aha - takže vlastně Ten Sám Muller, co mám od něj šampon a kondicioner. Možná je zkusím - šampon i kondicioner fungují....
Mrkla jsem na ty stránky - a ty tabletky jsou levný !!!! Shocked Každopádně zkusím !!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 2:26 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Aha - takže vlastně Ten Sám Muller, co mám od něj šampon a kondicioner. Možná je zkusím - šampon i kondicioner fungují....


Jo jo...ale pozor, ještě prý je nějaký panthenol v tabletách a ten prý působí jako prevence proti chřipce....ale vyrábí to myslím někdo jiný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 2:42 pm    Předmět: Citovat

Já mám silné, ale opravdu silné nehty po Bilosilu, který beru na vlasy. Občas mě to zlobí, protože nehty nosím ostříhané a stříhat je potom - to je teda zážitek Wink ... ale zase tu platí že záleží na každém zvlášť Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 2:53 pm    Předmět: Citovat

hapers2 napsal:
Já mám silné, ale opravdu silné nehty po Bilosilu, který beru na vlasy. Občas mě to zlobí, protože nehty nosím ostříhané a stříhat je potom - to je teda zážitek Wink ... ale zase tu platí že záleží na každém zvlášť Wink


Už se to tu někde psala- po tomhle prostředku mi bylo dost špatně, bolel mě žaludek...a tak Confused Smile
A jak dlouho ti účinek Biosilu vydržel? Někdo říká, že když bere vitamíny, má nehty pěkné, jakmile přestane, jsou opět lámavé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 3:04 pm    Předmět: Citovat

Když u mě to bude asi Ilonko jinak - já totiž s nehty vůbec nikdy problém neměla, a když jsem začala brát tydle vitamínky, tak... opravdu je mám HODNĚ silné - teĎ Biosil asi měsíc a něco neberu a silné je mám pořád... a taky rychle rostou. Rolling Eyes (to mi vadí, protože dlouhé nehty mi vadí Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 3:36 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
A je něco proti hlodání nehtů????? Laughing Laughing Laughing


Je. Nátěr proti hlodání nehtů jsem právě dnes viděla v Rossmannu ve stojanu s novou kosmetikou pro mladé "Essence".Je levný, asi 45,-Kč. Mimochodem, celá ta kosmetika se mi staršně líbí.Mají tam krásné třpytivé věcičky. Všechno bych si asi nekoupila, třeba řasenky a laky se mi zdají dost nekvalitní, ale už jsem tam uloupila levný zlatavý stínek na oči, jako má sestřička víla Very Happy .Jelikož jsem už také zase samá piha, tak myslím, že mi k nim bude také velice ladit a navíc je tak nenápadný, že si aspoň nebudu připadat jako plakát Wink Very Happy . Vůbec celý tento stojan doporučuji prozkoumat, je to snad ještě levnější než Miss Sporty a to se mi moooc líbí! Smile
Návrat nahoru
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 3:40 pm    Předmět: Citovat

ja si nehty vubec nelakuju akorat je piluju,mam totiz po mamce krasne pevne nehty a tak snima nic nedelam,nehlede na to ze se mi laky prici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 3:47 pm    Předmět: Citovat

Já si dávám na ruce většinou nějaký světlý lak kvůli ochraně nehtů, takový, aby s ním nebylo moc práce a dlouho vydržel Smile . Osvědčil se mi třeba "nail hardener" od Miss Sporty, ten je úplně průhledný, ale přitom krásně drží a lahvičk ataké dlouho vydrží. A není předražený. Jakmile nemám nehty a kůžičky kolem nich upravené, jsem schopná si je okousat a utrhat až do krve Sad . Ale v létě na nohy do sandálků někdy dávám i barevné laky. Baví mě s tím experimentovat Wink
Návrat nahoru
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 5:29 pm    Předmět: Citovat

To já s nehty experimentovala stejně jako s vlasy. Embarassed Měla jsem gelové a už NIKDY víc ! Když jsem to po roce sundala , nehty byly tenoučké jako papír , naprosto zničené a trvalo to mnoho měsíců, než se daly dohromady. Teď používám výživné kůry a nehty jsou pevné a zdravé. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2007 7:10 pm    Předmět: Citovat

Já si nehty jenom piluju. Lakování mě nebaví Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.