Taky nenávidíte zkušební kabinky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ce7202922d5733e0d9bc2ad3e6aea072Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 4:36 pm    Předmět: Citovat

jej, to jsem ráda že nejsem sama, já jsem kosatka normálně, ale v kabince jsem plektvák obrovský...
kabinky malý, nohy, hlava čumí... mno a navíc mi nikdy nic nesedí... Very Happy mám kalhoty 42 v normálním oblečení to nenajdu a v naděrným taky ne, tam začínaj na 46... a nebo mám pak klokana(hald zadek velkej)
mno kámoška, co byla na rok v americe, po návratu nadávala na naše kabinky ne jako špaček, ale jako celé hejno Very Happy zvykla si na vetší prostor a hodně věšáčků...
jinak některá jste tu psala něco o koberečkách, že nemáte ráda, když není...ale málokdy je čistej a to zas nemám ráda já Sad
mno a o světlech v drogerkách to je taky super věc... já bledule obecná, si tam nikdy nekoupím nic co mi sedí, páč na denním světle to vypadá úplně jinak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 7:12 pm    Předmět: Citovat

Nerada si kupuju oblečení, právě z těch důvodů, o kterých už jste tu mluvily. Tuhle jsem nutně potřebovala sportovní kalhoty - v jednom obchodě byla nějaká aktivní prodavačka, co mě přesvědčovala, že mi ty kalhoty jsou (musela jsem vylézt ven z kabinky, abych se viděla ve větším zrcadle), ačkoliv já jsem se v nich necítila dobře (tenký materiál, no nemusí každý vidět obrys mých kalhotek). Zato v dalším obchodě byli tři mladí kluci a evidentně je ta práce šíleně obtěžovala. Bohužel, skrz všechny kalhoty bylo protažené lanko jakože proti krádeži. Takže když jsem si chtěla některé kalhoty zkusit, musela jsem jít za jedním z těch prodavačů, vydržet jeho otrávený pohled "co zase chceš", on pak to lanko rozpojil, ozvalo se pípání (alarm), vytáhnul mnou požadované kalhoty a lanko zase spojil. A pořád to nekonečné oblíkání, svlíkání, oblíkání ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 7:40 pm    Předmět: Citovat

Hmm taky poslední dobou nesnáším nakupovat oblečení, teda spíš jeho zkoušení... sundat ze sebe milion vrstev v zimě, nebo je v létě člověk upocenej. Málo místa, debilní světlo, někde málo věšáčků, dveře co se nedovíraj, blbý zrcadla, taky v odrazu mám celulitidu snad všude, vypadám tam jak tlustá prasnico-zombie, i když si myslím že postavu nemám špatnou. A ty hadry taky kolikrát stojej za prd.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 8:12 pm    Předmět: Citovat

No ja neviem ako vy.. ale mne sa práveže zdá, že tie kabínky sú robené tak aby v nich ľudia vyzerali lepšie a hlavne všetko oblečenie na nich vyzeralo lepšie:D Mne sa nespočetne veľa krát stalo, že v obchode som sa sama sebe v skúšanej veci páčila veľmi preveľmi, že som spriadala až plány kde všade si to poobliekam a keď som si tú vec obliekla doma tak si vravím , toto som si načo kúpila..sklamujúce:D Akoby to robilo to osvetlenie..alebo ten úzky priestor Rolling Eyes Na niečo to musím zvaliťVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 9:11 pm    Předmět: Citovat

eMia napsal:
Kikinecka napsal:
Někde mají světla vymyšlený i dost rafinovaně. Evil or Very Mad Loni jsem si koupila černé maxišaty, snila jsem o nich už dlouho, v kabince nádherně seděly, tak jsem si je vzala. Hned druhý den jsem se do nich oblíkla a doma na dením světle zjistila, že jsou úplně průhledné. Evil or Very Mad Takže visí ve skříni a já přemýšlím, co nosit pod ně... Rolling Eyes


cha, joo, to se mi taky stalo, akorát s BÍLÝMA šatama, což je taky peklo (ale taky mě to mohlo napadnout) Laughing ale nosím je i tak, však co, Eva v ráji chodila nahatá úplně Laughing

No, když já se hodně stydim. Embarassed Napadlo mě, že pod ně budu nosit tmavý tílko a nějakou kratší tmavou sukni... a furt to zůstane letní model. Laughing
Jinak mě taky hrozně štve málo prostoru, lítací dveře a nedostatek věšáků a odkládacího prostoru. Za poslední dobu jsem byla nejvíc spokojená s kabinkami ve Sportisimu. Mají je dobře osvětlené - nedeformují postavu, prostorné, velké zrcadlo, asi 5 věšáků, dokonce i židličku. Smile Aspoň v tom našem to tak je. Škoda, že člověk nenakupuje sportovní oblečení tak často. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 9:22 pm    Předmět: Citovat

Sstrange napsal:
No ja neviem ako vy.. ale mne sa práveže zdá, že tie kabínky sú robené tak aby v nich ľudia vyzerali lepšie a hlavne všetko oblečenie na nich vyzeralo lepšie:D Mne sa nespočetne veľa krát stalo, že v obchode som sa sama sebe v skúšanej veci páčila veľmi preveľmi, že som spriadala až plány kde všade si to poobliekam a keď som si tú vec obliekla doma tak si vravím , toto som si načo kúpila..sklamujúce:D Akoby to robilo to osvetlenie..alebo ten úzky priestor Rolling Eyes Na niečo to musím zvaliťVery Happy


No tak jasně. Ale když doma zjistím, že to zrcadlo v kabince zkresluje, tak jdu a vrátím tu věc do 14 dní do obchodu, ne? Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 9:32 pm    Předmět: Citovat

A co nějaké šaty co vypadají jako dlouhé tílko? By mohlo pod ty průhledné vypadt docela dobře Smile Viděla jsem i, že jedna slečna pod takovými šaty měla body, ale to se mi moc nelíbilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 12:36 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
No tak jasně. Ale když doma zjistím, že to zrcadlo v kabince zkresluje, tak jdu a vrátím tu věc do 14 dní do obchodu, ne? Smile


No ono to je tak..že to by som musela pomaly vrátiť pólku vecíVery Happy Ale nemyslela som tým, že doma v tom oblečení potom vyzerám priam neznesiteľne zle:D ..ale napríklad tak, že v kabínke som sa vtedy sama sebe páčila v tom viac:D Samozrejme, že ak je to fakt omyl tak to bežím vrátiť..ale pri ochote predavačov (myslím takých tých ako u číňana) si to dôkladne rozmysľujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 12:38 pm    Předmět: Citovat

No, to ja normálně vracím. Protože v momentě kdy se sobě v tom přestanu líbit, tak bych v tom nechodila a jenom by mi to dřepělo ve skříni. Tak jsem siloni koupila džíny v Tescu. V kabince dobrý, doma nedobrý. Takže druhý den obratem putovaly curyk do kšeftu.

Ale pokud to s nějakou úpravou nebo i bez ní přežiješ, tak proč ne?
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2012 12:41 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
Lalaith napsal:

Jo - a teda dost mě dojímaj světla v drogeriích - člověk tam vždycky opět vypadá flekatě, nazelenale, našedle a nezdravě Evil or Very Mad Nejhorší je to bílé světlo u stojanů s dekorativkou.


No však, aby sis koupila make-up, zdravička, pudr a korektor, aby jsi přece působila zdravě! Laughing


Já jako chápu jak to myslej Laughing , ale dost mě to vytáčí... Obzvlášť když z domu odcházím z koupelny s pocitem, že jsem docela pěkně nalíčená... Ale z tohohle omylu mě většinou vyléčí už zrcadlo ve výtahu - máme nový výtah, s novým zrcadlem a světlem, které je bílomodré a to je naprosté ZLO Laughing Jsem tam bílá a flekatá Rolling Eyes No nic, to jen takový výlev, trochu OT.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.