Kallos
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e06f627c490ea8e57e37f7e407ceec61Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Domci4
41-80
41-80


Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st květen 01, 2013 9:33 am    Předmět: Latte Citovat

Ahojte chcela by som spýtať ohladom tejto masky ako si ju dávate? Najpr umyjete vlasy šamponom a potom maska alebo naopak? Dávate si ju niekto na nos? do henny trošku zmiešate alebo ako? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hepizuzu
8-20
8-20


Založen: 11.4.2013
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt květen 02, 2013 2:02 pm    Předmět: Re: Latte Citovat

Domci4 napsal:
Ahojte chcela by som spýtať ohladom tejto masky ako si ju dávate? Najpr umyjete vlasy šamponom a potom maska alebo naopak? Dávate si ju niekto na nos? do henny trošku zmiešate alebo ako? Smile


ja si davam klasicky podle navodu - umeju si normalne vlasy a pak ''vyzdimu'' placnu na to kallos na 15 minut a pak smyju. kazdopadne o tom pridavani do henny nebo na noc jsem take premyslela
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikina88
41-80
41-80


Založen: 8.11.2011
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2013 1:02 pm    Předmět: Re: Latte Citovat

Domci4 napsal:
Ahojte chcela by som spýtať ohladom tejto masky ako si ju dávate? Najpr umyjete vlasy šamponom a potom maska alebo naopak? Dávate si ju niekto na nos? do henny trošku zmiešate alebo ako? Smile


Do henny (od Lush) jsem ho zkoušela, ale jak se smíchá smrad z henny a ta vůně z masky, tak je z toho takový puch, že se mi zvedal žaludek a rozbolela mě hlava Laughing musela sem to smýt asi po hodině, dýl to prostě nešlo a to jindy si hennu nechávám klidně 8h přes den a nevadí mi to...můžeš to zkusit, ale je to vážně hnus Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tallulah
81-160
81-160


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: so červen 15, 2013 1:31 pm    Předmět: Citovat

Kúpila som si 275 ml balenie masky Kallos LATTE a akurát ju mám prvýkrát na hlave Razz
Na vlasy som doteraz masky moc nepoužívala, iba sem-tam Elséve, Gliss-kur, pravidelne len veľké balenie záverečnej starostlivosti z farby L'Oréal Féria Préference.
Má takú akurát krémovo-gélovú konzistenciu a netreba jej veľa. Zatiaľ musím povedať, že príjemnejšiu masku som na hlave nemala. Má sladkú karamelovo-vanilkovú vôňu a v tejto súvislosti opať rozmýšľam ako je na tom môj čuch, lebo ju síce cítim, ale zdá sa mi že nie až tak výrazne ako sa píše v mnohých recenziách. Shocked
Som zvedavá aké budú vlasy po zmytí.. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tallulah
81-160
81-160


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: so červen 15, 2013 6:37 pm    Předmět: Citovat

takže Latte som si na hlave nechala hodinu a výsledok - príde mi skôr ako kondicionér. Vlasy sú celkom príjemné na dotyk, aj sa lesknú , ale nič extra, zato nie sú vôbec zaťažené. Čo ma prekvapilo je že toľko vychvaľovanú vôňu z nich už skoro necítim Shocked Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Missy_X
8-20
8-20


Založen: 26.8.2013
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po srpen 26, 2013 5:01 pm    Předmět: Kallos keratin šampon a Kallos kondicionér- co myslíte? Citovat

Holky, dneska jsem narazila na Kallos Keratin Šampon a bezoplachový kondicioner docela mě zarazily ceny x ml. 48,- za 1000ml šampónu a 34,- za 300ml kondicionéru Very Happy říkám si jestli to nebude nějakej šmejd i když to prodávají v lékárně?? :O To, že to mají v lékarně samo neznamená, že je to dobrý a bez chyby.

Šampon:

Píšou u toho:

Kosmetika Kallos
Kallos Keratin Shampoo
Regenerační šampón na vlasy s keratinem a mléčnými proteiny (placenta).
Jemně čistí a současně obnovuje poškozenou strukturu vlasů a zabraňuje vypadávaní vlasů a třepení konečků.Vlasy budou měkké, hebké a vitální.

A teď složení:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocomide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Parfum, PEG-4 Distearyl Ether, Glycerin, Distearyl Ether, Citric Acid, Propylene Glycol, Dycaprylyl Ether, Amodimethicone, Hydrolyzed Milk Protein, Hydrolyzed Keratin, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylsothiazolinone, Sodium Benzoate.


Kondicioner

Píšou u toho:

Kallos Hair Straightening Conditioner Bezoplachový kondicioner pro všechny typy vlasů. Vyživuje namáhané nebo vlnité vlasy.Vlasy jsou lesklé, jemné a snadno se upravují. Použití: Aplikujte do ručníkem vysušených vlasů a upravte jako obvykle.

Složení:

Aqua, Cetyl Alcohol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glycerin, Polyquatemium-11, Simmondsia Chinensis Oil, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Mica, Titanium Dioxide, Vp/Va Copolymer, Parfum, Cetrimonium Chloride, Methylchloroisothiazolinone, Methylsothiazolinone.

A to je všechno Very Happy a teď mi řekněte co si o tom myslíte? Je to dobrý? Nebo je to šmejd za ty prachy? Což očekávám?Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Missy_X
8-20
8-20


Založen: 26.8.2013
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po srpen 26, 2013 5:30 pm    Předmět: Co říkáte? Jde o šampon od značky Kallos přesněji Keratin:) Citovat

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocomide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Parfum, PEG-4 Distearyl Ether, Glycerin, Distearyl Ether, Citric Acid, Propylene Glycol, Dycaprylyl Ether, Amodimethicone, Hydrolyzed Milk Protein, Hydrolyzed Keratin, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylsothiazolinone, Sodium Benzoate.

Tak co říkáte? Dobrý nebo k ničemu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 26, 2013 5:32 pm    Předmět: Citovat

Missy_X: Ano, Kallos kosmetika, pokud vím, je opravdu levná. Složení je asi celkem průměrné, odpovídající podobným levným věcem, silikony tam nejsou, takže to pravděpodobně nebude ani zatěžovat vlasy.
Někdo se vyhýbá látce Sodium Laureth Sulfate, někomu to nevadí... Podle mě to není nic špatného a vyskytuje se to v dosti jiných šamponech. Detaily o tom nevím, protože se tomu zas až tak tristně nevyhýbám. Jiné zdejší členky o tom mají větší přehled Smile

Takže za tu cenu, proč to nezkusit Wink Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Missy_X
8-20
8-20


Založen: 26.8.2013
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po srpen 26, 2013 5:39 pm    Předmět: Citovat

Mmmm jsem ráda, že tomu někdo rozumí, já vůbec ne:) takový věci jako složení kór v cizím jazyce nebyly nikdy pro měSmile tak uvidíme, asi to zkusím za ty prachy bych to s momentální délkou měla minimálně na rok:) tak uvidíme, zkusím a dám vědětSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 26, 2013 6:08 pm    Předmět: Citovat

Aa chybka se mi vloudila.. Není to bezsilikonové, je tam Amodimethicone a to je silikon :-/ - silikon částečně rozpustný ve vodě.
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.