Kallos
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c00e2c0f94979e7e7d25981962979fb0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út prosinec 31, 2013 2:11 pm    Předmět: Citovat

Používám Kallos Keratin masku a je dobrá, lepší než většina kondicionérů z drogerie. Takže ne až takový zázrak, ale dá se a cena je víc než příznivá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: so únor 08, 2014 4:38 pm    Předmět: Kallos Latte Citovat

Ahoj,

hledala jsem masku Latte a našla jsem toho jména dvě

http://vlasova-regenerace.heureka.cz/kallos-crema-al-latte-mlecna-kremova-maska-1000-ml/recenze/

http://vlasova-regenerace.heureka.cz/kallos-latte-maska-pro-poskozene-chemicky-osetrene-vlasy-hair-mask-800-ml/

Netušíte, jaký by mezi nimi mohl být rozdíl? Pokud nejde jen o různé přebaly...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2014 5:04 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si pořídila masky Latte (tu litrovou verzi Serical, viz odkaz výše) i Keratin (z řady KMJN). Dohromady jsem obě + ještě šampon Keratin splašila za 217 Kč, což mi přijde krásné.

Jinak postřehy (ze zatím krátkého používání):

Šampon Keratin - obsahuje 1 silikon, moc nepění, ale pěna je taková heboučká, sametová, příjemně voní, umyje dobře (vlasy po opláchnutí příjemně "drhnou" odmaštěním)

Maska Latte Serical - žádné silikony, vůně je na mě asi až moc sladká, ale skepse se rozplynula po smytí. Vlasy opravdu lehoučké jako obláček, nadýchané a hydratované. V něčem mi možná přišla příjemnější než Gestil, ale opravdu zničené vlasy by do pořádku asi nedala. Ještě ji zítra šoupnu do henny na délky, o výsledku poreferuji.

Maska Keratin KMJN - opět 1 silikon, hutnější konzistence (kdybych pikslu obrátila vzhůru nohama, chvíli by to drželo bez hnutí). Stačí malé množství, voní příjemně nevtíravě. Vlasy zatěžuje o poznání víc než Latte, jinak vyhladí, zjemní, ale žádný zázrak.

Obě masky použity jako hodinový zábal po mytí, s igelitem a kulichem pro zahřátí, smýváno vlažnou vodou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miňule
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Duchcov

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2014 8:09 pm    Předmět: Citovat

Mám od Kallosu 3 masky a 1 olejíček a miluji!!! Jednak je to levné, pak je to veliké balení a nádherně to voní!!! A vlásky mám po nich moc pěkné Smile
_________________
Serenity Basteela *Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2014 9:42 pm    Předmět: Citovat

I po delším používání jsem s výrobky Kallos moc spokojená a přidávám další postřeh k maskám - nevymývají hennu!

Narozdíl od Gestilu si je můžu dát i těsně po barvení a s barvou nehnou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2014 7:30 pm    Předmět: Citovat

Objednala jsem si ,,na zkoušku" Kallos Latte v balení 275ml. To balení je takové pěkné, maličké. ... ale to je prozatím tak všechno. Masku jsem natěšeně otevřela, čekala jsem, že bude nádherně vonět - ale ne, ta vůně je tak sladká, až mě z toho bolí hlava. Škoda, že je tak intenzivní, jinak by voněla fakt hezky.
Tak uvidím, jak bude účinkovat na vlasy - trochu se bojím těch silikonů, páč mám vlasy barvené hennou, tak aby mi potom zase chytala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2014 9:11 pm    Předmět: Citovat

gab napsal:
Objednala jsem si ,,na zkoušku" Kallos Latte v balení 275ml. To balení je takové pěkné, maličké. ... ale to je prozatím tak všechno. Masku jsem natěšeně otevřela, čekala jsem, že bude nádherně vonět - ale ne, ta vůně je tak sladká, až mě z toho bolí hlava. Škoda, že je tak intenzivní, jinak by voněla fakt hezky.
Tak uvidím, jak bude účinkovat na vlasy - trochu se bojím těch silikonů, páč mám vlasy barvené hennou, tak aby mi potom zase chytala.


Silikonů? V mém Latté silikony nejsou Shocked A s tou vůní máš pravdu, na začátku mi přišlo, že vyloženě smrdí - ale buď jsem si zvykla, nebo trochu vyčichla a teď už mi moc voní. Na mých vlasech je tedy cítit jen za vlhka, po uschnutí vůbec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2014 10:06 pm    Předmět: Citovat

A co Kallos a jemné vlasy? Já celkově masky moc nemusim. Vždycky mi to po nich plihne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2014 3:13 pm    Předmět: Citovat

Naoko napsal:
gab napsal:
Objednala jsem si ,,na zkoušku" Kallos Latte v balení 275ml. To balení je takové pěkné, maličké. ... ale to je prozatím tak všechno. Masku jsem natěšeně otevřela, čekala jsem, že bude nádherně vonět - ale ne, ta vůně je tak sladká, až mě z toho bolí hlava. Škoda, že je tak intenzivní, jinak by voněla fakt hezky.
Tak uvidím, jak bude účinkovat na vlasy - trochu se bojím těch silikonů, páč mám vlasy barvené hennou, tak aby mi potom zase chytala.


Silikonů? V mém Latté silikony nejsou Shocked A s tou vůní máš pravdu, na začátku mi přišlo, že vyloženě smrdí - ale buď jsem si zvykla, nebo trochu vyčichla a teď už mi moc voní. Na mých vlasech je tedy cítit jen za vlhka, po uschnutí vůbec.


Myslím, že jsou 2 verze. Já mám tu verzis fialovým obalem a bílým nápisem LATTE (mám balení 275ml) .
INCI: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Parfum, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolyzed Milk Protein, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2014 6:43 pm    Předmět: Citovat

gab napsal:
Myslím, že jsou 2 verze. Já mám tu verzis fialovým obalem a bílým nápisem LATTE (mám balení 275ml) .
INCI: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Parfum, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolyzed Milk Protein, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.


Jojo, tak to já mám tu druhou (bílomodrá piksla, prodává se jen po 1000 a 1500 ml). Ve složení jsou teda o dost jinší věci (a snad o půlku víc), taky asi žádná sláva ale silikony ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.