Kartářky, horoskopy, tajemno
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

máte tarotové karty a vykládáte?
ano
56%
 56%  [ 14 ]
ne
44%
 44%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 25

Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 10:50 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Já jsem byla asi dvakrát nebo třikrát. Ale ne na budoucnost, jen pro radu ohledně přítomnosti. Šla jsem tam s vědomím, že se jedná spíš o psychologickou podporu než o nějaké seriózní rady. Bylo to docela poučné, ovšem docela drahé, tak už jsem tam pak nešla.
Budoucnost si dát vyvěštit mě láká, to musím přiznat. Na druhou stranu se toho také bojím. U karet si ještě člověk může říci, že je to náhoda a blbost, ale u hádání z ruky už tolik ne. Tak už pak jedině můžete nadávat na špatného vykladače, ale omyl tam není tak pravděpodobný jako u karet. Takže já to zatím nezkoušela, ale není vyloučeno, že to jednou zkusím. Jsem totiž strašně zvědavý tvor.


To je zvláštní, já věřím spíš kartám než věštění z ruky....Nevím přesně proč, prostě mám jen takový pocit. Takže bych si možná nechala hádat z ruky, ale ke zkušenéí kartářce bych nešla Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 11:01 am    Předmět: Citovat

Ellis a Ty jsi kartářka? Nebo Ti nějáká vyvěštěná věc vyšla? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ellisa
21-40
21-40


Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 11:06 am    Předmět: u kartářky Citovat

Já u kartářky byla už dvakrát a musím říct, že to hodně vycházelo. Konkrétní věci, které se opravdu staly!
Ted se to učím, vykládat karty a čím více to dělám tím to více vychází. ono to funguje vždy, jen to člověk neumí vždy přesně vyložit. Zkusila jsem někomu jinému vykládat karty na dálku a taky to seděloSama nad tím dumám ,jak je to možné?? jsou věci mezi nebem a zemí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 11:57 am    Předmět: Re: u kartářky Citovat

Ellisa napsal:
Já u kartářky byla už dvakrát a musím říct, že to hodně vycházelo. Konkrétní věci, které se opravdu staly!
Ted se to učím, vykládat karty a čím více to dělám tím to více vychází. ono to funguje vždy, jen to člověk neumí vždy přesně vyložit. Zkusila jsem někomu jinému vykládat karty na dálku a taky to seděloSama nad tím dumám ,jak je to možné?? jsou věci mezi nebem a zemí...


Tak až budeš mít chuť někomu vyložit karty na dálku, stavím se do řady, mě to strašně zajímá Wink Shocked Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ellisa
21-40
21-40


Založen: 28.1.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 12:06 pm    Předmět: u kartářky Citovat

Adélko, vyložím, ráda, napíšu ti to pak do soukromé zprávy, jen napiš ještě, na co konkrétně bych se měla zeptat, co tě zajímá? Vztahy? Zdraví? děti?Láska anebo jak dopadne nějaká situace či jak se vyřeší nějaký problém??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 12:18 pm    Předmět: Re: u kartářky Citovat

Ellisa napsal:
Adélko, vyložím, ráda, napíšu ti to pak do soukromé zprávy, jen napiš ještě, na co konkrétně bych se měla zeptat, co tě zajímá? Vztahy? Zdraví? děti?Láska anebo jak dopadne nějaká situace či jak se vyřeší nějaký problém??


Zajímal by mě můj vztah = láska? I kdyby to bylo špatný, chci to vědět. děkuju. Potřebuješ ještě něco? Shocked Shocked Shocked Embarassed se těším
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Honza7775
81-160
81-160


Založen: 17.1.2007
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 12:54 pm    Předmět: Citovat

Osobně se těmto praktikám vyhýbám Exclamation důvod je prostý. Pán Bůh Bible národ Izraelský před tímto varuje. Princip zůstává do dnešních dnů stejný pro každého člověka - ochrana před mocí zla. Zpočátku ony hrátky vypadají nevinně, později se mohou dít okolo nás "divné" věci.

Holky neblbněte Confused

Citace z 5.knihy Mojžíšovy 18,9-14 Bůh praví toto:
"Až vstoupíš do země, kterou ti dává Hospodin, tvůj Bůh, neuč se jednat podle ohavností oněch pronárodů. Ať se u tebe nevyskytne nikdo, kdo by provedl svého syna nebo svou dceru ohněm, věštec obírající se věštbami, mrakopravec ani hadač ani čaroděj ani zaklínač ani ten, kdo se doptává duchů zemřelých, ani jasnovidec ani ten, kdo se dotazuje mrtvých. Každého, kdo činí tyto věci, má Hospodin v ohavnosti. Právě pro tyto ohavnosti Hospodin, tvůj Bůh, před tebou vyhání ony pronárody. Budeš se dokonale držet Hospodina, svého Boha. Tyto pronárody, které si podrobíš, poslouchají mrakopravce a věštce, ale tobě to Hospodin, tvůj Bůh, nedovolil."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 3:33 pm    Předmět: Re: u kartářky Citovat

Ellisa napsal:
Já u kartářky byla už dvakrát a musím říct, že to hodně vycházelo. Konkrétní věci, které se opravdu staly!
Ted se to učím, vykládat karty a čím více to dělám tím to více vychází. ono to funguje vždy, jen to člověk neumí vždy přesně vyložit. Zkusila jsem někomu jinému vykládat karty na dálku a taky to seděloSama nad tím dumám ,jak je to možné?? jsou věci mezi nebem a zemí...


..moje sestra párkrát u kartářky byla- a nevyšlo jí nic- ani z minulosti, ani z toho, co jí předpověděla do budoucna...např by podle nich by měla být už 5 let rozvedená. Byla dokonce u Kludské - a ani tam to neklaplo. Možná má nějaké antikartářské fluidum.... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 7:30 pm    Předmět: Citovat

Já si karty vykládám sama Wink Ale stává se to hodně zřídka....ale když už se to přihodí, že si vyložím karty,většinou to, co mi vyjde, se opravdu stane. Ale samotné vykládání karet je určitě o interpretaci, tzn., jak si kterou kartu člověk vyloží.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 8:10 pm    Předmět: Citovat

Kdysi po roce 1990 byl můj tatík u léčitele, ten mu nakecal, že má raka a že do několika měsíců odejde... Confused , no nepřál bych vám zažít, co všechno prováděl, ne nepil , ale začal si "užívat" do trvalo to asi půl roku, kdy se uklidnil a pak se srovnával ještě asi 2 roky... takže od léčitelů a kartářeka jiných "expertů" raději dále... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.