Kartářky, horoskopy, tajemno
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5c6622fe7864847cefd1a4aa7678262aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

máte tarotové karty a vykládáte?
ano
56%
 56%  [ 14 ]
ne
44%
 44%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 25

Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st prosinec 01, 2010 8:54 pm    Předmět: Citovat

Margueritte napsal:
Myslím že samy karty nedokáží určit nic, jde o to kdo a s jakou vírou si je vykládá. Wink

Karty samy nic neurčují, jen ukazují na to, co už je v běhu. A možná nejde ani o víru, jako spíš o schopnost ty karty vyložit správně a pochopit co se snaží říct a to je podle mě to nejtěžší. Někomu to nejde, tak si řekne - blbost ty karty, vůbec to nefunguje, přitom problém není v kartách ale v dotyčném. Na druhou stranu každá karta má přesně daný význam, takže člověk si nemůže do výkladu dosazovat co chce a jak se mu chce (pokud mu jde teda o pravdu). Někdy je to dost těžké a znám jen jednu jedinou osobu která vykládá neuvěřitelně přesně a do detailů, ale do takových detailů, že mám pocit že ty karty vůbec nepotřebuje a že už prostě předem VÍ - ale tohle není náš případ, teda můj, když jsem si vykládala, vyšlo mi to hodně často, ale někdy jsem si vážně nevěděla rady a myslím že na hromadu věcí, co v těch vyložených kartách jsou, člověk ani nepřijde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st prosinec 01, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

Guinevere napsal:
Zajímavé, že vám na ně nedal sáhnout a řekl k tomu proč?

Karty se opravdu nemají dávat z ruky, je vhodné aby patřily jedné jediné osobě, která s nimi pracuje, pokud jsou to nějaké společné "erární" karty Very Happy tak může /údajně/ docházet k odchylkám ve výkladu kvůli rozdílné energii lidí, kteří s těmi kartami pracují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guinevere
81-160
81-160


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: st prosinec 01, 2010 10:07 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Karty se opravdu nemají dávat z ruky, je vhodné aby patřily jedné jediné osobě, která s nimi pracuje, pokud jsou to nějaké společné "erární" karty Very Happy tak může /údajně/ docházet k odchylkám ve výkladu kvůli rozdílné energii lidí, kteří s těmi kartami pracují.

Tak já když někomu yládám tak ho požádám,aby si vytýhnul karty. Přeci neřeknu : "Ne,nesahejte na ně" Very Happyjá u kartářky tahala.. I když něco na tom bude, že na ně nemá sahat cizí.
_________________
Budoucnost patri tem, kdo veri svym krasnym snum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st prosinec 01, 2010 10:47 pm    Předmět: Citovat

Na moje karty nikdo nikdy nesáhl. Vlastně ani nebyl důvod. Mám pět balíčků, ale nejčastěji používám jeden z nich. Čistě proto, že mi nejvíc vyhovuje na každodenní praktické otázky. Vykládám, když mě čeká nějaká důležitá událost a taky na každý měsíc. Takže třeba dnes ráno.
Mám zkušenost, že pro ostatní lidi se mi vykládá mnohem přesněji. Když je to pro mě, mám tendenci si to ovlivňovat a pak si vyložím vlastní přání. Nebo se tak moc chci dobrat konkrétní odpovědi, že tahám další a další a pak je výklad moc "ukecaný" a stejně z toho nic nevymyslím.
Párkrát se mi vysypaly, což znamená, že se nemám na tu věc ptát. Většinou to jsou hodně vážné věci (o úmrtí atd.)
Já se snažím vykládat podle významu karet a neprojektovat do toho svoje "kecy". A třeba mě udivuje, když někteří kartáři chtějí znát věk osoby, znamení, bydliště atd. Mně stačí jen zda se jedná o ženu nebo muže, abych tam nevykládala něco o milenci a on to byl chlapík Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guinevere
81-160
81-160


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 7:35 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
A třeba mě udivuje, když někteří kartáři chtějí znát věk osoby, znamení, bydliště atd. Mně stačí jen zda se jedná o ženu nebo muže, abych tam nevykládala něco o milenci a on to byl chlapík Laughing

Přesně ták! Protože co vyložíš, tak už si každý člověk stáhne na sebe a na svoji současnou situaci, ty mu jen ukazuješ cestu ale sama nevíš kde se on vlastně nachází,,.. No neumím to vysvětlit Smile Ale snad víš co jsem tím chtěla říct.
_________________
Budoucnost patri tem, kdo veri svym krasnym snum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 8:45 pm    Předmět: Citovat

Marci napsal:
no právě záleží na tom,jak se člověk zeptá.Ale taky jestli tomu věří a sobě a v sebe!Na tohle téma by se dalo otevřít vlákno,znáte Tajemství???vlastně je to o tom,že člověk přitahuje k sobě to,o čem přemýšlí,pokud negativně smýšlí o svém žití,většinou jej negativní věci také stíhají a naopak. Question


Jo, tak tuhle knížku jsem přečetla jedním dechem. To čemu tam říkají přitažlivost vesmíru, nebo tak, jsem "používala" i před tím, ale rozhodně si třeba nemyslím, že když je dostatek pro každého, měl by člověk začít být sobecký a usilovně myslet jen na SVÁ přání - to přináší pravý opak.

EDIT:

ilona napsal:
Tajemství znám -jak knihu, tak film ...myšlenka dobrá, jsem přesvědčená, že to tak i může být ...ale člověče..celé mě to nějak irituje ..nevím proč,možná způsob psaní či co.
(Ke všemu to u mě občas nefunguje Laughing ..několikrát se mi stalo, že věc, se kterou jsem si byla 100% jistá nevyšla a naopak - to, co jsem považoovala za ztracené a skoro nad tím zlomila hůl nakonec , přes všechen můj pesimismus, vyšlo. Laughing )

A z Tajemství se stal taky pěkný byznys ... na tohle téma vyšlo už několik knih ..v podstatě o tom samém... (Tajemství srdce, Tajemství sedmi závojů atd)


S tím byznysem máš pravdu. Kolem tří stovek stojí i ta Knížka vděčnosti, což mi přijde absurdní. Ale věřím, že mnoha lidí to nakoplo a našli ztracenou víru a chuť do života... ta knížka umí psychicky vyburcovat. Wink
_________________
Navšivte mě na http://www.facebook.com/MargueritteW nebo http://margueritteweinlich.blogspot.cz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 4:47 pm    Předmět: Citovat

Zajímavé docela mě to zaujalo.. Že by jsem se přidala.. Jaké karty používáte??
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumjana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: so prosinec 18, 2010 11:21 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:

A zálusk mám na tenhle:

http://www.ranka.cz/karty/carr_gomm.htm


tenhle mám a je naprosto překrásný, pro mně nejhezčí tarot. Prodává se milion druhů karet, tarotů atd, ale téměř žádný mi nepadl do oka. Tenhle je ale ten pravý Smile
Je ale pravda, že každému se líbí něco jiného a každý by si měl ten "svůj" vybrat.
Jinak mám ještě Mýtický tarot, ten se mi taky moc líbí, žel nevykládám ani z jednoho Embarassed jsem hanba. Asi až přijde ten správný čas Smile
_________________
....zivot je zazrak....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: so prosinec 18, 2010 6:22 pm    Předmět: Citovat

Jé Kelťák, ten mám Very Happy Používám na vykládání méně uchopitelných témat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guinevere
81-160
81-160


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: so červen 11, 2011 9:39 am    Předmět: Citovat

MarkétaMaláková napsal:
Zajímavé docela mě to zaujalo.. Že by jsem se přidala.. Jaké karty používáte??


Pokud by jsi s tím chtěla začít, doporučuji karty od Renaty Herber, je k nim téměř podrobný výklad, jsou nádherně malované a tak, že poznáš z každé karty jeji význam už jen podle obrázku.. Bylo mi to též doporučeno jako začátečníkovi. Jmenuje se to Poselství tarotu a měla jsem je tenkrát za 400, což je vcelku levné když vezmu v potaz že to jsou Tarotové karty. Teď je seženeš možná i levněji.

http://www.popron.cz/fotocache/bigorig/709016.jpg
_________________
Budoucnost patri tem, kdo veri svym krasnym snum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.