Kartářky, horoskopy, tajemno
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Za zrcadlem
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=30a237f35d6404faa481cb2f5181feebZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

máte tarotové karty a vykládáte?
ano
56%
 56%  [ 14 ]
ne
44%
 44%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 25

Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st duben 18, 2007 9:41 pm    Předmět: Citovat

Taky si někdy vykládám sama a docela mi to kupodivu vychází. Ale také je možné, že si to jen vykládám tak jak chci... Very Happy

Ellis, to je bezva, že jsi kartářka! Tak to já se stavím do řady hned za Adél a zajímá mě - co také jiného - láska a manželství! No a momentálně také ta zatracená práce...Tak jestli bys prosím mohla na tyto dvě věci vyložit i mně, budu ráda. Very Happy
Návrat nahoru
Nessie
81-160
81-160


Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 5:31 am    Předmět: Citovat

Taky obcas zkousim vykladat s tarotovymi kartami, ale nemam pocit, ze by to vychazelo. Asi to bude tim, ze nemam zatim skoro zadnou praxi.
Ke kartarce bych jednou chtela zajit, trochu me laka podivat se do budoucna, ale na druhou stranu je pravda, ze bych se pak upnula na to, co jsem se dozvedela a asi by me to hodne ovlivnovalo v rozhodovani.

Ellis, mohla bych te take poprosit o vylozeni?(take ohledne lasky) Tedy pokud te s tim moc neobtezuju Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 9:36 am    Předmět: Citovat

Vidím, že si Ellisa na sebe upletla pěkný bič Wink Vy jste tedy odvážné, holky, já bych do toho asi nešla... Embarassed Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honza7775
81-160
81-160


Založen: 17.1.2007
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 9:51 am    Předmět: Citovat

citace:
Klarusa napsala:
"... Vy jste tedy odvážné, holky, já bych do toho asi nešla ... "

Známé rčení je, že "každý je strůjcem svého štěstí stejně tak i neštěstí." Sad Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 10:55 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Vidím, že si Ellisa na sebe upletla pěkný bič Wink Vy jste tedy odvážné, holky, já bych do toho asi nešla... Embarassed Embarassed Wink


Já ráda zkouším nové a nepoznané věci. A ráda zkoumám dosud neprozkoumané. Nemyslím si, že bych se pak na to upnula tak, že bych chtěla podle toho jednat. Spíš na to zapomenu a vybavím si to teprve až mi něco z toho případně vyjde. Soudím podle toho, jak se znám. Ellis, moc děkuji Smile .
Návrat nahoru
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 11:13 am    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Klarusa napsal:
Vidím, že si Ellisa na sebe upletla pěkný bič Wink Vy jste tedy odvážné, holky, já bych do toho asi nešla... Embarassed Embarassed Wink


Já ráda zkouším nové a nepoznané věci. A ráda zkoumám dosud neprozkoumané. Nemyslím si, že bych se pak na to upnula tak, že bych chtěla podle toho jednat. Spíš na to zapomenu a vybavím si to teprve až mi něco z toho případně vyjde. Soudím podle toho, jak se znám. Ellis, moc děkuji Smile .


Můžu říct, že to, co mi poslala Elí, je..... Shocked Shocked Shocked prostě mě z toho mrazí... vůbec mě nezná, a přece 95% toho, co píše o mé minulosti je pravda..... a je na čase, začít na sobě i na vztazích, které kolem sebe splétám pořádně makat... to vím, a karty tedy taky Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Honza7775
81-160
81-160


Založen: 17.1.2007
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 12:21 pm    Předmět: Citovat

citace:
... to vím, a karty tedy taky.

... karty nic neví Shocked
Jsem laik - čili hypoteticky vzato: inteligentní bytost, která zná perfektně minulost už od roku nula a to až po současnost - i tu naši i kohokoliv jiného (ale budoucnost jenom tuší), "ráda" poskytne pravděpodobnou osnovu života a to skrze prostředníka (médium). Karty nebo jiný předmět jsou jen kulisa Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 12:43 pm    Předmět: Citovat

Honza7775 napsal:
citace:
... to vím, a karty tedy taky.

... karty nic neví Shocked
Jsem laik - čili hypoteticky vzato: inteligentní bytost, která zná perfektně minulost už od roku nula a to až po současnost - i tu naši i kohokoliv jiného (ale budoucnost jenom tuší), "ráda" poskytne pravděpodobnou osnovu života a to skrze prostředníka (médium). Karty nebo jiný předmět jsou jen kulisa Idea


ježíšmarjá, tak pardon, nemusíš mě chytat za každé slovo. Považuji karty za prostředníka mezi něčím.... něčím "vyšším". To jsem už neřekla....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Honza7775
81-160
81-160


Založen: 17.1.2007
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 12:57 pm    Předmět: Citovat

Tak se hned nezlob Á. Surprised
Považoval jsem za vhodné rozvinout myšlenku a ten Tvůj konec věty se nabízel jako spojovací element Wink Všimni si, že jsem prozíravě vynechal Tvé jméno jako autora citace Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 1:02 pm    Předmět: Citovat

Honza7775 napsal:
Tak se hned nezlob Á. Surprised
Považoval jsem za vhodné rozvinout myšlenku a ten Tvůj konec věty se nabízel jako spojovací element Wink Všimni si, že jsem prozíravě vynechal Tvé jméno jako autora citace Very Happy


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing u mě se musíš řídit heslem: "ať si pindá, na to my jsme zvyklí" (z filmu Jáchyme, hoď ho do stroje) Laughing Laughing Laughing Laughing
já jem prudím, dyk mě znáte vážení přátelé Embarassed Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.