Masky - obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 34, 35, 36  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=13c3b0fca5d4712afa7156e0f7006832Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jklumpik
81-160
81-160


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 9:39 am    Předmět: Citovat

Denynka napsal:
Hele holky máte někdo zkušenosti s maskou ze žloutku a olivového oleje?



Ahojky,žloutek a olivový olej na vlásky to je to nej,já tam ještě dávám šťávu z citronu Smile Ale pozor,neoplachovat teplou vodou,žloutek jsem z vlasů vyndávala 3 dny Smile Embarassed
¨
Ještě jsem četla na jiné stránce,že je dobrá tady ta maska,ještě jsem ji ,ale nestihla odzkoušet,takže za výsledek neručím.
1/2 nízkotučný tvaroh,1 mrkev,2 dcl olivového oleje,med a žloutek
Do misky dáme tvaroh a olivový olej a dáme do mikrovlnky,tak aby to bylo teplé,né horké Exclamation Exclamation .Pak přimícháme nastrouhanou mrkev,žloutek a med.Necháme na hlavě 5 minut.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 10:02 am    Předmět: Citovat

jklumpik napsal:
Denynka napsal:
Hele holky máte někdo zkušenosti s maskou ze žloutku a olivového oleje?



Ahojky,žloutek a olivový olej na vlásky to je to nej,já tam ještě dávám šťávu z citronu Smile Ale pozor,neoplachovat teplou vodou,žloutek jsem z vlasů vyndávala 3 dny Smile Embarassed
¨
Ještě jsem četla na jiné stránce,že je dobrá tady ta maska,ještě jsem ji ,ale nestihla odzkoušet,takže za výsledek neručím.
1/2 nízkotučný tvaroh,1 mrkev,2 dcl olivového oleje,med a žloutek
Do misky dáme tvaroh a olivový olej a dáme do mikrovlnky,tak aby to bylo teplé,né horké Exclamation Exclamation .Pak přimícháme nastrouhanou mrkev,žloutek a med.Necháme na hlavě 5 minut.


S toumrkví bych to nepřeháněla:Dale zkusím jak tu někdo psal že je dobrá maska z jogurtu a majonézy(domácí)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 8:29 pm    Předmět: Citovat

tý jo, minule jsem si udělala masku ze žloutku, kokosáku a smetany a takový tý smetanový krusty, co je pod víčkem těch jihočeskejch džogurtů. jenže ten kokosák mi ztuhl a nešlo mi to spojit, tak sem to trochu zahřála v mikrovlnce, ale fakt jen málo, dala to na vlasy a jako pocit dobrej, ale kdybyste cejtili ten SMRAD!!!! to bylo neskutečný.... pak sem to drhla šamponama, kondicionérem, tou nejvíc voňavou maskou, postříkala sem to voňavkou... nic.... ten odér, to bylo fakt kufr zvedající... něco mezi těstem a zkaženym žloutkem... no vostrý... nedoporučuju vajčko zahřívat, nee Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 12:53 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si včera koupila tu masku Montagne Jeunesse z Rossmana a chystám se na ni v pátek,to si budu mýt vlásky. Jinak sem vzala tu hydratační a dokonce byla se slevou protože obměňovali sortiment,takže na pokusy jako stvořená Smile Vypadá dost dobře a doufám že splní to co tam slibují,protože mám vlásky po moři úplně vysušené-i má kadeřnice to včera říkala. Tak pak poreferuji Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 6:12 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Tak jsem si včera koupila tu masku Montagne Jeunesse z Rossmana a chystám se na ni v pátek,to si budu mýt vlásky. Jinak sem vzala tu hydratační a dokonce byla se slevou protože obměňovali sortiment,takže na pokusy jako stvořená Smile Vypadá dost dobře a doufám že splní to co tam slibují,protože mám vlásky po moři úplně vysušené-i má kadeřnice to včera říkala. Tak pak poreferuji Wink

To se určitě všichni těšíme leontýnko:)Mimochodem dnes jsem zkoušela tu masku jak jsem tu výše psala a je báječná.Moje vlasy těžko něco snášej.Spíš mi přijde jakoby mi dycky říkaly:tohle ty nám dáváš?Tak to ne tak to my se roztřepíme Laughing ale ta maska z jogurtu a majonézy je vynikající Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adelaide
0-7
0-7


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 6:46 pm    Předmět: Citovat

S tim žloutkem je to dobrý jen si nedokážu představit jak to potom musí v tý koupelně smrdět.Jinak já osobně doporučuju masku: lžíce medu, 2 lžíce oliv.oleje a 3 lžíce balzámu na vlasy.Vše zahřát.Zabalit do čepice, ručníku a nechat 10 minut působit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 7:46 pm    Předmět: Citovat

Adelaide napsal:
S tim žloutkem je to dobrý jen si nedokážu představit jak to potom musí v tý koupelně smrdět.Jinak já osobně doporučuju masku: lžíce medu, 2 lžíce oliv.oleje a 3 lžíce balzámu na vlasy.Vše zahřát.Zabalit do čepice, ručníku a nechat 10 minut působit.


Mně se nezdá, že by žloutek v koupelně smrděl Laughing Laughing . Když se dobře rozmíchá s olejem, třeba dřevěnou šprudlou, ani nemám problém s vymytím. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 9:39 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Adelaide napsal:
S tim žloutkem je to dobrý jen si nedokážu představit jak to potom musí v tý koupelně smrdět.Jinak já osobně doporučuju masku: lžíce medu, 2 lžíce oliv.oleje a 3 lžíce balzámu na vlasy.Vše zahřát.Zabalit do čepice, ručníku a nechat 10 minut působit.


Mně se nezdá, že by žloutek v koupelně smrděl Laughing Laughing . Když se dobře rozmíchá s olejem, třeba dřevěnou šprudlou, ani nemám problém s vymytím. Smile


Taky nevím, proč by měl žloutek smrdět... Shocked Pokud není zkažené vejce, tak žloutek rozhodně nesmrdí (aspoň mně teda ne... Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 10:08 pm    Předmět: Citovat

taky nechápu, proč by měl smrdět, ale naposledy mi smrděl jak prase s prominutím. ale o tom už sem tu psala, že sem to asi neměla zahřívat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 7:37 am    Předmět: Citovat

Tak jsem v sobotu vyzkoušela tu masku z Rossmana a musím říct že je skvělá. Opravdu jsem ji nanesla až ke kořínkům(i když jsem měla výčitky,protože když sem si kdysi dávala masky tak to byly ty drogerkové a ty jsem mohla dát jen do půlky hlavy,protože by mi pak ztěžkly a měla bych jen pár myších ocásků),nechala jsem působit dokud sem ještě měla náladu a pak smyla. Vlásky krásně zjemněný,ale vůbec ne plihnoucí. Spíše jsem měla od kořínků objem jaký mi nikdy neudělal žádný objemový šampon. K tomu se opravdu nádherně leskly jak moje vlastní(ty mi hrajou vždy několika barvama protože moje přírodní barva se skládá ze světlých,černých,hnědých i zrzavých vlásků) tak i ty s přelivem. Vypadaly na pohled úžasně hebce a taky takové byly. TAk myslím že jsem našla zas něco naprosto úžasného a přitom je to přírodní kosmetika. A to sérum co je v druhé části balení se dá dobře využít proti třepení konečků. Příště nakoupím těch masek víc,ať je mám do zásoby. A chystám se hlavně na masku pro vlnité vlásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 34, 35, 36  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.