Masky - obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5aef6cbea870f3b328c79c97bd23b25dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 8:01 am    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Tak jsem v sobotu vyzkoušela tu masku z Rossmana a musím říct že je skvělá. Opravdu jsem ji nanesla až ke kořínkům(i když jsem měla výčitky,protože když sem si kdysi dávala masky tak to byly ty drogerkové a ty jsem mohla dát jen do půlky hlavy,protože by mi pak ztěžkly a měla bych jen pár myších ocásků),nechala jsem působit dokud sem ještě měla náladu a pak smyla. Vlásky krásně zjemněný,ale vůbec ne plihnoucí. Spíše jsem měla od kořínků objem jaký mi nikdy neudělal žádný objemový šampon. K tomu se opravdu nádherně leskly jak moje vlastní(ty mi hrajou vždy několika barvama protože moje přírodní barva se skládá ze světlých,černých,hnědých i zrzavých vlásků) tak i ty s přelivem. Vypadaly na pohled úžasně hebce a taky takové byly. TAk myslím že jsem našla zas něco naprosto úžasného a přitom je to přírodní kosmetika. A to sérum co je v druhé části balení se dá dobře využít proti třepení konečků. Příště nakoupím těch masek víc,ať je mám do zásoby. A chystám se hlavně na masku pro vlnité vlásky.


A jakouže přesně jsi to měla masku?Asi si jí koupím...fakt je přírodní?žádný silikony ani podobný potvory? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 10:14 am    Předmět: Citovat

Teď mi přítelova maminka poradila, že si na konečky dávala droždí...ani nevím, v jaké formě, možná rozmíchané s vodou, a taky říkala něco o žloutku, tak možná smíchat droždí a žloutek, nemáte s tím někdo zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verculina
41-80
41-80


Založen: 6.3.2007
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 10:43 am    Předmět: Citovat

Poppaea napsal:
Teď mi přítelova maminka poradila, že si na konečky dávala droždí...ani nevím, v jaké formě, možná rozmíchané s vodou, a taky říkala něco o žloutku, tak možná smíchat droždí a žloutek, nemáte s tím někdo zkušenosti?


drozdi cas od casu pouzivam. Jak pises - smicham zloutek, drozdi a oliv. olej, udelam takovou patlaninu a naplacam to na vlasy. Drozdi obsahuje zinek a vit. B, dulezite pro zdrave vlasky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 11:25 am    Předmět: Citovat

Já měla hydratační jakousi "Moistuure Miracle". Já ji našla na jejích stránkách a tam se dušujou že se jedná v rámci mezí o přírodní kosmetiku. Je tam sice jeden silikon,ale řekla jsem si že i tak to vyzkouším protože sem měla opravdu zničené vlásky a nechci jít do školy jako nějaká čarodějnice Wink Snažím se přejít na přírodu,ale není to jednoduché protože mi odrůstá melír a do toho ještě přeliv,takže nějaké ty silikony na jejich narušenou strukturu musím dát. No a když do toho nebudu používat jiné zasilikonované přípravky jako ty kondicionery ve spreji atd.tak to vláskům jen prospěje. Jo ten silikon je Bis-PPG/PEG-20/20 Dimethicone- tak nevím zda je nebo není vymývací,ale mým vláskům opravdu neuškodil a nepřiplácl k hlavě. Fakt kráně vzdušné a přitom hydratované vlasy. Pokud se nebojíte tak určo zkuste Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 12:48 pm    Předmět: Citovat

nome by spis zajimaly nejake masky bez zloutku,ja proste nedokazu prekousnout tu predstavu,ze bych si na hlavu dala zloutek nebo jogurt,kdyz to sama ani nejim Embarassed nejak se mi to prici.A nebo jeste nejake ovocne masky ,kde neni potreba mixer,protoze ten opravdu nemam a po vycesavani bananu mam k maskam respekt a odstup Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verculina
41-80
41-80


Založen: 6.3.2007
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 2:25 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
nome by spis zajimaly nejake masky bez zloutku,ja proste nedokazu prekousnout tu predstavu,ze bych si na hlavu dala zloutek nebo jogurt,kdyz to sama ani nejim Embarassed nejak se mi to prici.A nebo jeste nejake ovocne masky ,kde neni potreba mixer,protoze ten opravdu nemam a po vycesavani bananu mam k maskam respekt a odstup Embarassed


Vilko a co kdyby jsi smichala treba trosku medu, olivovy olej a kondicioner? nanesla na vlasy, zabalila a nechala pusobit asi tak 10-20 min protoze kondicioner, ktery se na vlasech necha dlouhou dobu prej vlaskam vic skodi nez pomaha. Nebo si vypis veci, ktere by jsi na vlasech snesla a nak to zkus kombinovat jednu s druhou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 6:29 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Já měla hydratační jakousi "Moistuure Miracle". Já ji našla na jejích stránkách a tam se dušujou že se jedná v rámci mezí o přírodní kosmetiku. Je tam sice jeden silikon,ale řekla jsem si že i tak to vyzkouším protože sem měla opravdu zničené vlásky a nechci jít do školy jako nějaká čarodějnice Wink Snažím se přejít na přírodu,ale není to jednoduché protože mi odrůstá melír a do toho ještě přeliv,takže nějaké ty silikony na jejich narušenou strukturu musím dát. No a když do toho nebudu používat jiné zasilikonované přípravky jako ty kondicionery ve spreji atd.tak to vláskům jen prospěje. Jo ten silikon je Bis-PPG/PEG-20/20 Dimethicone- tak nevím zda je nebo není vymývací,ale mým vláskům opravdu neuškodil a nepřiplácl k hlavě. Fakt kráně vzdušné a přitom hydratované vlasy. Pokud se nebojíte tak určo zkuste Wink


Děkuju Leontýnko Embarassed A..byla ta maska v pytlíčku nebo krabičce nebo jak ji mám hledat? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 8:11 pm    Předmět: Citovat

Je to takový pytlíček který má dvě části. Obě části vydrží minimálně na 2 a víc použití. Na obalu je paní z profilu a má na vlasech oranžovou masku(i když to tak ve skutečnosti nevypadá Smile ). A na popisku je napsáno že je pro lámavé,suché nebo namáhané vlasy a vlasy bez objemu a lesku. No a neslevněná stojí 50kč,takže docela kvalitní Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 8:34 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Je to takový pytlíček který má dvě části. Obě části vydrží minimálně na 2 a víc použití. Na obalu je paní z profilu a má na vlasech oranžovou masku(i když to tak ve skutečnosti nevypadá Smile ). A na popisku je napsáno že je pro lámavé,suché nebo namáhané vlasy a vlasy bez objemu a lesku. No a neslevněná stojí 50kč,takže docela kvalitní Wink


sjůůůpr tak já až budu mít penízky tak si pro ní skočím..teď mám v peněžence 10 kč a je to docela nezvyk:(Ale za chvíli budu mít prácičku spravím to:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 8:43 pm    Předmět: Citovat

Mám tady taky jednu moc dobrou masku na vlasy. Já osobně je měla hodně pevné. Smícháme jedno vajíčko s olivovým olejem dále přidáme šampón a kondicionér, který požíváte a zamícháme. Vše zabalíme do čepice a ručníku a necháme působit hodinku. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.