Počítače nás přivádí k šílenství
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c3f67052fc49d2c8026b271dea4848f7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2015 5:07 pm    Předmět: Citovat

vďaka za pomoc, to už snáď budem vedieť aj sama (a s návodom, samozrejme Very Happy)
zatiaľ sa to vyriešilo tak, že brat vyhodil comodo a nahodil chrome, ale keď si nájdem čas, tak nahodím comodo nazad, chrome nemám veľmi v láske...
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st březen 18, 2015 10:32 pm    Předmět: Citovat

Nestalo se vám někomu po poslední aktualizaci Windows, že se někam nemůžete připojit na server?
Mně nefunguje jeden konkrétní email na dvou počítačích na dvou IP adresách. Oba prošly aktualizací firewallu a jiných ve stejnou dobu a od té doby mi to nejde.
Normálně se na ten email přihlásím, čtu zprávy, ale nedovolí mi to je psát nebo posílat. Vždycky vyskočí rámeček, že není možné připojení k serveru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 1:33 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Nestalo se vám někomu po poslední aktualizaci Windows, že se někam nemůžete připojit na server?
Mně nefunguje jeden konkrétní email na dvou počítačích na dvou IP adresách. Oba prošly aktualizací firewallu a jiných ve stejnou dobu a od té doby mi to nejde.
Normálně se na ten email přihlásím, čtu zprávy, ale nedovolí mi to je psát nebo posílat. Vždycky vyskočí rámeček, že není možné připojení k serveru.


Nám se doma polámal počítač - odešel jeden disk. Po opravě a nahrání všeho potřebného se nám asi dostala do počítače i ta vadná aktualizace - a počítač opět nejede - ale vůbec - zapne se, naběhne "cosik" divného a hotovo. Takže budeme muset znovu přeinstalovat ..... ach jo.

Bylo to myslím i na netu, že nějaká nová aktualizace je vadná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 1:47 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Nestalo se vám někomu po poslední aktualizaci Windows, že se někam nemůžete připojit na server?
Mně nefunguje jeden konkrétní email na dvou počítačích na dvou IP adresách. Oba prošly aktualizací firewallu a jiných ve stejnou dobu a od té doby mi to nejde.
Normálně se na ten email přihlásím, čtu zprávy, ale nedovolí mi to je psát nebo posílat. Vždycky vyskočí rámeček, že není možné připojení k serveru.


http://www.novinky.cz/internet-a-pc/software/364412-nova-aktualizace-windows-udela-z-pocitace-nepouzitelny-pristroj.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dude
41-80
41-80


Založen: 27.9.2008
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 3:20 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:

http://www.novinky.cz/internet-a-pc/software/364412-nova-aktualizace-windows-udela-z-pocitace-nepouzitelny-pristroj.html


Ještě že mám automatický aktualizace vypnutý Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 11:39 pm    Předmět: Citovat

Super Evil or Very Mad
Zřejmě mě to nepostihlo tolik, protože na jednom počítači jsou XP a na druhém Vista. XP už dnes fungoval (tam jsou nastavené automat. aktualizace), ale Vista pořád nechce posílat emaily z dané schránky. Na Vistě nemám automat. aktualizace, protože mi to nehorázně zasí.alo počítač. Bohužel jsem se nechala v neděli nachytat na poplašný vykřičník u Firewallu, který řval, že můj počítač je v nebezpečí bez ochrany a aspoň danou aktualizaci jsem stáhla Confused

Neexistuje nějaký způsob, jak v počítači nastavit výjimku pro daný server, kde je ta email schránka?
Naprosto mi to znemožňuje kontakt s klientem Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dude
41-80
41-80


Založen: 27.9.2008
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2015 12:08 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Super Evil or Very Mad
Zřejmě mě to nepostihlo tolik, protože na jednom počítači jsou XP a na druhém Vista. XP už dnes fungoval (tam jsou nastavené automat. aktualizace), ale Vista pořád nechce posílat emaily z dané schránky. Na Vistě nemám automat. aktualizace, protože mi to nehorázně zasí.alo počítač. Bohužel jsem se nechala v neděli nachytat na poplašný vykřičník u Firewallu, který řval, že můj počítač je v nebezpečí bez ochrany a aspoň danou aktualizaci jsem stáhla Confused

Neexistuje nějaký způsob, jak v počítači nastavit výjimku pro daný server, kde je ta email schránka?
Naprosto mi to znemožňuje kontakt s klientem Rolling Eyes


A přes co posíláš maily ? přes nějakej program ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2015 9:18 am    Předmět: Citovat

Přes email klienta - funguje to současně jako intranet. Celá ta firma má emaily na stejném systému. (doméně/serveru?) Bohužel neznám správnou teminologii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dude
41-80
41-80


Založen: 27.9.2008
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2015 9:55 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Přes email klienta - funguje to současně jako intranet. Celá ta firma má emaily na stejném systému. (doméně/serveru?) Bohužel neznám správnou teminologii.


Zkušenosti mám jen s Outlookem od Mrkvosoftu Very Happy Pokud to používáš v nějaké firmě, tak se tam poptej nějakého co má tu síť na starost ? Smile On ti ten program znovu nastaví, nebo ti řekne adresy těch serverů pro přijímání a odesílání, pokud se ti záhadným způsobem vymazali.

Pokud dáš ve firewallu vyjímku pro daný program, mělo by to být otevřený pro všechny důležitý porty tuším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2015 12:54 pm    Předmět: Citovat

Ach jo, bohužel tomu rozumím jak koza petrželi, takže jsem odkázaná na jejich servis desk. Který je v zahraničí a téměř nekomunikuje.

Tohle nenávidím! Potřebuju pracovat, chci pracovat, ale kvůli bandě "píp" z Mrvosoftu nemůžu.

Pardon, ale tohle už vážně překračuje meze mojí trpělivosti Evil or Very Mad Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.