Dětské seriály :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e1cd15fb2dbfcadfe966e3fa00fe5631Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 11:21 am    Předmět: Citovat

Vílí sestřičko Very Happy My na televizi taky nekoukame,my ji ani nemame,ale mame byl jeden zivot v pocitaci vis Wink Ale mozna kdybys ho chtela tak by se mi mohlo podarit do srazu ti ho vypalit,co ty na to Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 11:24 am    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Vílí sestřičko Very Happy My na televizi taky nekoukame,my ji ani nemame,ale mame byl jeden zivot v pocitaci vis Wink Ale mozna kdybys ho chtela tak by se mi mohlo podarit do srazu ti ho vypalit,co ty na to Very Happy


Jééééj! To by sis mě ovšem omotala kolem prstu!Mockrát děkuji! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 11:28 am    Předmět: Citovat

jo a normalne se mi dneska o tobe zdalo,ze jsme se potkali Very Happy a mas fakt krasny vlasky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 11:31 am    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
jo a normalne se mi dneska o tobe zdalo,ze jsme se potkali Very Happy a mas fakt krasny vlasky Very Happy


Tak to jsme dvě Very Happy . A sen se Ti na srazu určitě splní Wink . Jestli je něco, co bych pro Tebe mohla udělat výměnou za "byl jednou jeden život", tak pověz. Very Happy
Návrat nahoru
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 11:32 am    Předmět: Citovat

aby ses prestala ocernovat co se tyce vzhledu a bylo hoooodne od srdce vysmata Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 1:17 pm    Předmět: Citovat

Na večerníčky občas taky čučím Wink Very Happy Razz Mými favority jsou Včelí medvídci, Bob a Bobek, Jája a Pája (řezník Krkovička- vynikající Twisted Evil ) taky ten večerníček o tom kočičím světě, s hlavním hrdinou kocourkem Damiánem. Taky se mi líbil ten novější o tom rysovi a psíkovi - příběhově sice nic moc, ale ten rys byl taaaaaaaaaak rozkošný.... Wink Pořád jsem pak miláčkovi vykládala, že si jednou musíme pořídit rysa... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 2:06 pm    Předmět: Citovat

Tak to já mám ráda večerníčky a pohádky. Úplně nejvíc Sůl nad zlato, Pekařův císař + Císařův pekař.. Pan Werich a Burian nemají chybu. A pohádka, u který je mi snad naprosto duševně 100% krásně : Rozsudky soudce Ooky. Je v ní krásný moudro. Většinou ale preferuju český pohádky, takový ty starší, na kterých jsem vyrostla a jsou točený v atelierech. Moderní z pekla štěstí a tak mi nějak k srdci nepřirostly...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 3:44 pm    Předmět: Citovat

Ju, Rozsudky soudce Ooky sou moc fajn....
jiank já taky miluju Včelí medvídky, hlavně Pučmelouna Very Happy Smile a si docela často zpívám...Chvátám, chvátám,.....Smile
jáju a Páju sem zahlídla nedávno náhodou a zůstala sem u toho sedět... Pan Krkovička rulezzz:)
Pak mám docela ráda pata a Mata, cause mi to pripomíná 2 konkrétní lidi Very Happy
a pak byly výborný večerníčky od pana Chaloupky o zvířátkách Smile Sem se dívala na ten o medvíďatech a bylo to nádhernýýýý Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 3:46 pm    Předmět: Citovat

Pana Krkovičku znám osobně - a dokonce ve dvojím vydání. A ještě je super večerník O zvířátkách Pana Krbce Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 4:17 pm    Předmět: Citovat

a ja napodobuju tu housenku ze vcelich medvidcich Very Happy
....jeee to je pohroma ,zene se knam velka voda ...vzala mi muj svatecni dudlik,pohroma......a pluju si se svou lodi od prizemi do poschodi... Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.