Dětské seriály :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=86bef6264c92599c81eb6a7e5699062eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 2:25 pm    Předmět: Citovat

Moje bývalá spolužačka-puberťačka zpívala každé ráno po cestě ve vlaku "Já ti prstýnek dám, já ti dám za něj svůj..."
To byly časy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 2:27 pm    Předmět: Citovat

Lily napsal:
Moje bývalá spolužačka-puberťačka zpívala každé ráno po cestě ve vlaku "Já ti prstýnek dám, já ti dám za něj svůj..."
To byly časy Smile


jo, kde ty časy jsou Smile na jednom letním skautském táboře jsem všem znechutila melodii z Křemílka a Vochomůrky, protože jsem dostala úkol obcházet ráno tábor s píšťalkou a hrát ji jako budíček Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 4:34 pm    Předmět: Citovat

Já měla vždycky nejradši vlka ze seriálu "Nu pagadi!" Zato ten zajíc mi pil krev!!!! A hudbu k prvním dílům skládal Vysockij, jen nesměl být nikde uveden. A jinak seriál mého dětství je "Čtyři z tanku a pes". Na to jsme si vydrželi hrát celé hodiny a já malovala samé vojáky a vojandy v akci... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 4:37 pm    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
tiborMel napsal:
ježiš, moje milovaná kazeta písniček želv ninj.... nedávno sem si jí z nostalgie pustila, páni, pamatuju si snad všechny texty Very Happy !!! Very Happy donatello jméno mé, já mám v týhle partě renomé :F muheh, ste mi kápli do noty Very Happy
jojo, don měl bo, tyč... michelangelo nunčaky, rafael trojzubce a leo meče ! ježiš, 20 letej magor do želviček Very Happy


To je dobrý, já jsem 24ti letej magor do všech pohádkovejch písniček. mám doma kazetu písniček z Rosy, kdo pamatujete ptáka Čau Very Happy Jsou tam třeba hity jako Skippy, ze seriálu o rodince Nessových, Willy Fogg - jé, já ho taaak zbožňovala, zvlášť Barnabáše, jo a Gorro bílý pes, u toho jsem vždycky brečela, Chip a Dale, a tak dááál Smile

moje oblíbené cédé, písníčky z rosy 2 - je tam i pilot balůů : pampampam paramparampampam pam pam pam param startujem ! hohohohooo, držte si kloubouky !
a gumídci Very Happy méďové!!! skáčou jako míčky gumové v příbězích jež mají úroveň gumídci méďové Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 5:08 pm    Předmět: Citovat

pimpa napsal:
Já měla vždycky nejradši vlka ze seriálu "Nu pagadi!" Zato ten zajíc mi pil krev!!!! A hudbu k prvním dílům skládal Vysockij, jen nesměl být nikde uveden. A jinak seriál mého dětství je "Čtyři z tanku a pes". Na to jsme si vydrželi hrát celé hodiny a já malovala samé vojáky a vojandy v akci... Very Happy

Laughing - no jo , Čtyři z tanku a pes - to jsem taky "žrala" . Do Janka, modrookého blonďáka jsem byla zamilovaná... nedávno ten serial opakovali a člověče - vůbec nevím, co se mi na tom tak líbilo... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 7:48 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
pimpa napsal:
Já měla vždycky nejradši vlka ze seriálu "Nu pagadi!" Zato ten zajíc mi pil krev!!!! A hudbu k prvním dílům skládal Vysockij, jen nesměl být nikde uveden. A jinak seriál mého dětství je "Čtyři z tanku a pes". Na to jsme si vydrželi hrát celé hodiny a já malovala samé vojáky a vojandy v akci... Very Happy

Laughing - no jo , Čtyři z tanku a pes - to jsem taky "žrala" . Do Janka, modrookého blonďáka jsem byla zamilovaná... nedávno ten serial opakovali a člověče - vůbec nevím, co se mi na tom tak líbilo... Twisted Evil


No přesně! Holt už nejsme děvčátka asi... Wink Já zase milovala Gruzínce Grigorije s knírkem... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 9:41 am    Předmět: Citovat

hankabar napsal:

To je dobrý, já jsem 24ti letej magor do všech pohádkovejch písniček. mám doma kazetu písniček z Rosy, kdo pamatujete ptáka Čau Very Happy Jsou tam třeba hity jako Skippy, ze seriálu o rodince Nessových, Willy Fogg - jé, já ho taaak zbožňovala, zvlášť Barnabáše, jo a Gorro bílý pes, u toho jsem vždycky brečela, Chip a Dale, a tak dááál Smile

No já mám doma pořád tu gramofonovou desku s těmahle písničkama, jenom lituju, že se to nedá přetáhnout na cedlo - resp.my teď nemáme tu možnost. jinak perly mých dětských seriálů, jako Kařeří příběhy, Gumídci, Rychlá rota - ty mám všechny na mobilu Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 10:09 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:

jinak perly mých dětských seriálů, jako Kařeří příběhy, Gumídci, Rychlá rota - ty mám všechny na mobilu Laughing


jj, na něco je dnešní doba super Very Happy já tam mám i písničky ze včelích medvídků, tuhle jsem slyšela u někoho vyzváněcí tón Pat & Mat Very Happy Taky je oblíbenej tón z Arabely - jak otáčí prstenem.

Hádanka: Víte z čeho je písnička "pískni jen, tak pískni jen.. až ti bude někdy úzko pískni jen, já tu jsem..."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 10:13 am    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Hádanka: Víte z čeho je písnička "pískni jen, tak pískni jen.. až ti bude někdy úzko pískni jen, já tu jsem..."


Willy Fog!!! Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 11:46 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
hankabar napsal:
Hádanka: Víte z čeho je písnička "pískni jen, tak pískni jen.. až ti bude někdy úzko pískni jen, já tu jsem..."


Willy Fog!!! Laughing

Bod Very Happy Stejně je náš dabing nejlepší, na internetu jsem měla možnost porovnat španělskou a anglickou verzi, a musím říct že Viktor Preiss a spol jsou prostě #1!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.