Vlny a kudrny: jak na ně?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 115, 116, 117  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=39fd8ce92209fe98e0d4e21e2caa6219Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se vám vlny udělané žehličkou?
Ano líbí, ale neumím je...
44%
 44%  [ 16 ]
Nelíbí...
25%
 25%  [ 9 ]
Ano, párkrát jsem si je udělala...
30%
 30%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 36

Autor Zpráva
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 6:32 pm    Předmět: Citovat

no já si netroufnu srovnávat oriflame a avon..můžu jenom říct,že mě osobně vyhovuje oriflame.není čistě přírodní,ale jsou v něm přírodní výtažka a avon mi přijde taková ta typická americká kosmetika.ale to je zase věc názoru a třeba i typu pleti.protože třeba šampony od avonu mi docela vyhovovaly.
já jinak teda objem taky nepotřbuju.. Very Happy spíš jsem to myslela tak,že ty vlky jsou takové plné nebo jak bych to popsala..možná rovnoměrné..
právě mě štve,že je teď strašně v módě si spíš vlasy žehlit a na vlnité vlasy toho moc není,takže člověk těžko hledá co mu vyhovuje Rolling Eyes mě třeba kadeřnice,která má mimochodem taky vlnité vlasy radila tu novou řadu od goldwellu,prý je to na vlasech dost poznat.ale na mě je to trošku drahé a navíc já nevím,ale čím dál víc mám radši takové ty přirozené přírodní věci..i když i v těch si člověk musí vybrat co mu vyhovuje.. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 7:43 pm    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
Chaluzska napsal:
kopretinka napsal:
Ten peeling je zajímavý, jen si nedovedu představit jak tu guinou smíchám s kondicionérem a nanáším na vlasy, když guinoa je semínko. A třtinový cukr se dá koupit normálně v potravinách nebo opět v nějakém bioobchodě?


Já nevím, jak to semínko vypadá, ale nešlo by to rozdrtit v hmoždíři a pak smíchat?


Myslím, že by to asi šlo. Snažší mi přijde smíchat ten kondicionér s tím třtinovým cukrem, ovšem nedovedeu si představit cukr ve vlasech, to přece musí lepit.


No, já už měla ve vlasech med Smile , taky to lepilo. Byla jsem olepená všude. Musí si člověk holt dát pozor, aby to všechno dobře vymyl. Já jsem ten med musela vymejvat 2x Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2007 7:58 pm    Předmět: Citovat

Taky mám vlnité vlasy, je hodně těžké je udržet nějak hydratované. Jsou hodně křehké a lámou se, pořád s nima bojuju, ale nevyměnila bych je Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 12:32 pm    Předmět: Citovat

Chaluzska:

Udržet vlnité vlasy hydratované je vážně práce, to máš pravdu, to sama moc dobře znám. Na hydrataci používám po uytí nesmývací kondicionér od Londy, krásně zvlhčuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: ne duben 22, 2007 12:36 pm    Předmět: Citovat

Už jsem tu psala o pěnovém tužidlu z DM Balea a ještě bych se chtěla zeptat, jestli už jste někdo nevyzkoušel z DM taky řadu Réelle na vlnité vlasy. Já už z téhle řady zkusila gel na blond vlasy a nebyl špatný. Ta řada na vlnité vlasy je novinka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 10:18 am    Předmět: Citovat

Jaký šampon používáte na svoje vlnité vlasy? Já mám navíc i dost jemné vlasy, tak nemohu nic moc s olejem a tak podobně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 8:55 am    Předmět: Citovat

Ahoj všichni, už jsem to tu psala, ale zeptám se ještě jednou: Jaký používáte šampon na svoje vlnité vlasy, aby byli hezké? Můj šampon už mi dochází a ten co mám už nechci. Dřív jsem používala Niveu na vlnité vlasy, ale nějak jí přestali vyrábět Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 12:44 pm    Předmět: Citovat

Já vlastně vůbec nepoužívám speciální šampony pro vlnité vlasy. Používám všechny možné značky a většinou šampony pro suché a narušené vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 7:19 pm    Předmět: Citovat

já sem se dívala v dm po té řadě na vlnité vlasy ale nic sem tam neobjevila.musím zkusit ještě jinou prodejnu..Smile
jinak ohledně šamponů,ta nivea mi třeba moc nevyhovovala.naopak sunsilk docela jo,alr teď už taky ne,protože se mi změnily trochu vlasy..hodně dobře mi dělal dove na suché a ještě ovocný šampon bylinná kosmetika ze zdravé výživy a kondicioner down under naturals.ale teď se v těch svých vlasech fakt docela nevyznám,nic se jim nelíbí,pořád má nějakou podrážděnou pokožku a vůbec mi nechtějí držet.ale přikládám to svojí změně stravy na bezlepkovou,protože jak je známo strava ovlivňuje vlasy a právě lepek jim dodává tvar a pružnost..
takže teď taky nevím co si vybrat,ale asi vyzkouším zase něco přírodního:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 8:13 pm    Předmět: Citovat

jitty napsal:
já sem se dívala v dm po té řadě na vlnité vlasy ale nic sem tam neobjevila.musím zkusit ještě jinou prodejnu..Smile
jinak ohledně šamponů,ta nivea mi třeba moc nevyhovovala.naopak sunsilk docela jo,alr teď už taky ne,protože se mi změnily trochu vlasy..hodně dobře mi dělal dove na suché a ještě ovocný šampon bylinná kosmetika ze zdravé výživy a kondicioner down under naturals.ale teď se v těch svých vlasech fakt docela nevyznám,nic se jim nelíbí,pořád má nějakou podrážděnou pokožku a vůbec mi nechtějí držet.ale přikládám to svojí změně stravy na bezlepkovou,protože jak je známo strava ovlivňuje vlasy a právě lepek jim dodává tvar a pružnost..
takže teď taky nevím co si vybrat,ale asi vyzkouším zase něco přírodního:)


Jestli máš podrážděnou pokožku, tak by tomu mohl udělat dobře nějaký přírodní šampon s cannabisem - mám dva od různých výrobců a oba pomáhají, když mě svědí hlava nebo něco podobného; vlasy jsou po nich krásné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 115, 116, 117  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.