Brigády
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b7356e69b5ab889e511c26b5f4b3b98dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deirdre
81-160
81-160


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 8:11 pm    Předmět: Citovat

Když jsem v sedmnácti fakt chtěla i potřebovala brigádu, tak jsem po několika týdnech/měsících ze zoufalství spáchala inzerát na naucim.cz, do týdne se ozvaly dvě maminky a od té doby doučuju děcka anglinu, češtinu a matiku Smile Je super, že se dá domluvit na skoro libovolný čas, takže se školou se to dá stíhat suprově.
Co se týče letních brigád, tak jsem je všechny sehnala svépomocí - vybrala jsem si, co bych chtěla dělat a drze začala obepisovat lidi, co to měli pod palcem. Takhle jsem si sehnala jak práci na hradě tak i v laborce archeologického ústavu.
Na tvém místě bych to udělala podobně - za mail nic nedáš a znáš to, líná huba holé neštěstí Very Happy
Přeji hodně štěstí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2012 7:34 pm    Předmět: Citovat

Na konci září bude v pražské knihovně přednáška o tom, jak si najít práci:
http://www.mlp.cz/cz/akce/e7998-jak-si-najit-prvni-job/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 1:41 pm    Předmět: Citovat

Tak já budu ve volební komisi, teď mi přišla pozvánka na 1. zasedání Very Happy
Dělali jste to někdy někdo? Co se tam vlastně přesně dělá?
Sestřenka mi psala, ať vezmu i nějaké občerstvení nebo tak.
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mykysek
8-20
8-20


Založen: 15.2.2012
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 1:58 pm    Předmět: Citovat

Wilwarin napsal:
Tak já budu ve volební komisi, teď mi přišla pozvánka na 1. zasedání Very Happy
Dělali jste to někdy někdo? Co se tam vlastně přesně dělá?
Sestřenka mi psala, ať vezmu i nějaké občerstvení nebo tak.



Ahoj, několikrát Smile buď v klidu Smile Většinou tam sedíš a prakticky vlastně dohlížíš, že se nepodvádí, že tomu, kdo volí do toho nikdo nekecá a že všechno probíhá podle pravidel, včetně pečetění a tak. Nějaká ta práce je vlastně až v závěru, kdy se počítají hlasy. Jestli si to dobře pamatuju, tak na zasedání se volí předseda komise.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 2:04 pm    Předmět: Citovat

Wilwarin napsal:
Tak já budu ve volební komisi, teď mi přišla pozvánka na 1. zasedání Very Happy
Dělali jste to někdy někdo? Co se tam vlastně přesně dělá?
Sestřenka mi psala, ať vezmu i nějaké občerstvení nebo tak.


Dělám na obecním úřadě a automaticky se už počítá s tím, že dělám u voleb zapisovatelku Rolling Eyes .
Každý člen volební komise má nárok na stravné - nevím,kolik to bude letos, ale obvykle je to kolem 60 kč . U nás se to řeší tak, že nakoupím jídlo pro všechny účastníky zájezdu ( tj členy ) , jinde si donesou jídlo vlastní a pak dostanou stravenky.
Pokud nejsi předseda, můžeš být klidná - největší zodpovědnost je na něm a ona také pak odváží výsledky voleb.
Záleží na sestavě-mohou to být klidně dva pronuděné dny, ale i sranda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2012 7:06 pm    Předmět: Citovat

Wilwarin, hlavně se před tím podívej na Ene Bene, ať víš, co dělat! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2012 11:07 am    Předmět: Citovat

Díky za info : )
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po září 24, 2012 5:18 pm    Předmět: Citovat

Já teda měla s brigádama vždycky problém, je mi dvacet a dělám teď teprve čtvrtou, z toho tři byly v posledním půlroce ani ne. První jsem dělala v call centru, to mi sehnala kamarádka (bylo mi asi 16-17), při druhé jsem rozdávala v Nové Karolině slevové letáčky do knihkupectví, v celé té Karolině jsem rozdala 50 životopisů a ozvali se mi dotěď jen z toho knihkupectví, to bylo v květnu a na červen už mi odmítali poskytnout novou dohodu a až na září mi spolubydlící dohodila prodej burčáku, tam jsem teď prodávala 20 dní, než se šéf začal cukat s výplatou (měla jsem dostat po 15 dnech první polovinu), doteď jsem prachy neviděla, tak jsem si z kasy vzala 7000 (měla jsem dostat 10 000) a už se tam neukázala, stejně smlouva byla jakože nebyla, a teď jsem si narychlo našla brigádu v bistru Salad Fantasy a řeknu vám, že uranové doly teda hadra Rolling Eyes Teda jako ta práce mě baví, ale jen do okamžiku, kdy jsem tam přes oběd sama, přijde si objednat 15 lidí naráz, všichni to samozřejmě chtějí hned, nacpou mi tam dvoutisícovky když nemám ještě z čeho vydávat, pak po mě pyskujou, že už čekají celých pět minut a jako ať si pohnu, že mají hlad a jestli je obsloužím ještě dneska, kurva to nevidí že tam na to jsem sama a že ještě vzadu musím vařit špenát, ždímat šťávu a krájet zeleninu, abych jim do těch krků měla co nacpat, no konec, dneska to bylo šílené, v jednu chvíli jsem se málem rozbrečela, asi jsem fakt měkká Laughing ale jsem za to ráda, sice se poohlížím po něčem jiném, ale zatím dobrý, až na ty fofry přes oběd teda Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 10:14 am    Předmět: Citovat

Tak ve volební komisi to bylo prima...v pátek večer jsme si už akorát četli a luštili křížovky Laughing Měli jsme i nárok na 2 hodiny přestávky každý den a 2 stravenky v hodnotě přes 60 kč : )))

Jinak teď si přivydělávám jako copywriterka a redaktorka. Nejsou to žádné bůhvíjaké peníze z toho, ale baví mě to a lepší než otravovat lidi jako tarifák na ulici nebo z call centra nebo plnit regály v hypermarketu. Podle našich to sice žádná pořádná brigáda není, ale copak ty výše uvedené bych si dávala do CV? To asi taky ne. Samozřejmě se každý týden dívám na nabídky brigád na různých serverech a pravidelně odepisuju, ale většinou se z toho vyklube nějaká blbost (to otravování lidí, jak já tomu říkám).
Nicméně, už jsem se i spálila, lidi jsou neskuteční. Zjistila jsem, že jedna holka (myslela jsem, že jde o projekt, ale pravděpodobně to bude jedna osoba, která si nechává psát články, které má zadané a pak je vydává za svoje) pro kterou jsem psala moje články vydává na jednom internetovém magazínu jako redaktorka. Já netrvám na autorství a počítala jsem s tím, že budou na různých webech, ale že bude pro někoho dělat redaktorku a vydávat cizí články za své? Rolling Eyes Tak jsem se zkontaktovala s šéfem toho magazínu a on byl dost překvapený, že si myslel, že to zadává přímo jí. Pak i zjistil, že použila na jiných webech (třeba anobrno.cz-nevím, znají někteří Brňáci odsud?) články pro něj a ode mě jsou tam taky další články podepsané jejím jménem. No, tak s tím šéfem teď jednám a asi budu dělat redaktorku teď já Mr. Green A ještě jsem obepsala několik webů pro které jsem přes ni psala PR články a zeptala jsem se jich přes koho si to zadávali a stručně jsem jim popsala situaci, tak uvidíme.
Lidi jsou fakt neskuteční, to si myslela, že jí to bude procházet dlouho? Shocked Jestli to takhle dělala u víc klientů tak doufám, že i na to se přijde a už si ani neškrtne.
V dnešní době je fakt těžký narazit na někoho seriózního, všichni by jen chtěli, ať pro ně ostatní pracují, ale zadarmo nebo za směšný peníz Sad
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LenockaLugosi
81-160
81-160


Založen: 1.7.2008
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2012 11:48 am    Předmět: Citovat

Wilwarin napsal:

Nicméně, už jsem se i spálila, lidi jsou neskuteční.
V dnešní době je fakt těžký narazit na někoho seriózního, všichni by jen chtěli, ať pro ně ostatní pracují, ale zadarmo nebo za směšný peníz Sad


Lidi jsou fakt hrozní. Někteří. Mám inzerát na doučování a volal mi na něj pán, jestli bych mohla mohla doučovat přes webkameru někoho, kdo bydlí na Hawaii. Tak jsem mu řekla, proč by ne. (Ale hodně jsem se divila, proč by někdo na Hawaii chtěl doučovat češtinu...) A on, ať se kouknu na nějakou jejich prezentaci projektu, že to bude online. Tak jsem se dívala a byla to nějaká otřesná lákačka na "vydělávání" typu letadlo. Že to ty lidi pořád baví. Slizoun tam sliboval lidem, jak si budou moct splnit svůj sen a koupit si meďoura (o mercedesu fakt nesním), jak nebudou muset hnout prstem. Ten člověk, co mi sliboval, že se to bude týkat doučování (ono to souviselo nějak s videokomunikací) mi pak volal, tak jsem je tak sprdla... Docela mě potěšilo, že jsem je dokázala "umátit" svým přesvědčením tak, že jim došly i jejich naučené odpovědi. Ale tím, že mi nějaký pitomec lhal a lákal mě, abych se na to podívala kvůli doučování, mě naštvalo, protože jsem tím ztratila čas, který jsem mohla věnovat třeba učení sebe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.