Nákupy, přístup prodavaček a decentní vycouvání z obchodu :D
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d59a41b3eb080c6284b7cdde3923d7b7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: so září 08, 2012 10:04 am    Předmět: Citovat

S tím Timem sem to asi byla já...u nás je tam prodavačka perfektní Smile
Jinak já oblečení, potraviny atd nejradši kupuju tak abych jenom došla k pokladně a zaplatila Very Happy Největší zkouška odvahy pro mě zatím bylo když sem v lékárně kupovala glycerin, ale povedlo se Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: so září 08, 2012 11:28 am    Předmět: Citovat

verisek napsal:
Bonemína napsal:
Jo, kdysi mě takhle šíleně vydeptal i řezník, když ze mě udělal úplnou blbku, která neví, že to maso se na nějaké jídlo vůbec nehodí a že jsem úplně pitomá... Dvě dámy ve frontě si ještě přisadily. Dlouho jsem se pak bála do řeznictví vůbec vkročit a vybírala maso jen u pultu v supermarketu.


Tak no tohle se hodí akorát, my to tak doma máme rádi, a hotovo Laughing

Jo, to jsem byla ještě náctiletá a slovo prodavače pro mě bylo slovem odborníka, zvlášť v takové komplikované věci Smile Dnes už bych neměla zábrany poslat ho do vepřové kýty Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indil
161-320
161-320


Založen: 7.1.2012
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: so září 08, 2012 1:03 pm    Předmět: Citovat

Bohužel, co jsem tak různě slyšela. Tak české prodavačky nejsou moc dvakrát ochotné. Confused Co jsem byla tak v cizině, třeba jen tady za hranicemi v Německu, nikde jsem se nesetkala s arogancí. Bohužel znám takového člověka, a to moji bývalou spolužačku ze SŠ, která pracuje jako vedoucí v jednom nejmenovaném obchodě s hodinkami a šperky. Párkrát jsem ji vypomáhala před Vánocemi se zákazníky, a nešlo si nevšimnout arogantního hlasu, a oči v sloup, když lidé něco potřebovaly. To vždycky pana hodináře naštvalo, a říkal ji, že by se neměla takhle chovat prodavačka, zvlášť jako vedoucí! Ale bohužel ona vždycky byla taková pesimistická, to člověk s ní nic neudělá. Ale zase nechci házet všechny do jednoho pytle. Také jsou i milé prodavačky, na které je spolehnutí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: so září 08, 2012 1:05 pm    Předmět: Citovat

wensdy, já právě nakupuju podprdy hlavně v Triumphu a právě tam mi dala na vyzkoušení větší košíček, takže jak je vidět, není to o firmě, ale o lidech......... Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: so září 08, 2012 1:13 pm    Předmět: Citovat

Mně zatím nejspíš provází štěstí na solidní prodavačky. Za život se mi stalo jen párkrát, že bych narazila na nějakou nepříjemnou.
Je pravda, že občas se přihodí něco, co se mi nelíbí (třeba když si zkouším zboží a dotyčná prodavačka se mi nacpe do kabinky s potřebou komentovat, jestli mi to sluší nebo ne), ale v takovém případě prostě na rovinu řeknu, že mi to vadí. V případě, že by to nepomohlo, tak prostě odejdu bez nákupu. Jejich škoda...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: so září 08, 2012 4:52 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
wensdy, já právě nakupuju podprdy hlavně v Triumphu a právě tam mi dala na vyzkoušení větší košíček, takže jak je vidět, není to o firmě, ale o lidech......... Rolling Eyes


Psala jsem, že to bylo bylo posledně, a že od nich dvě už mám. Takže jsem tam párkrát už byla před tím Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 7:49 am    Předmět: Citovat

Podprdové historky, joo... Very Happy Zrovna v srpnu jsem si chtěla koupit nějaké nové a prodavačka v obchodě se mě na férovku zeptala, na co jako tu podprdu potřebuju... Rolling Eyes Jako je fakt, že nosím 70A (aspoň to mám na jedné na štítku, sama se v tom takhle nevyznám), ale to snad neznamená, že budu světu v tričkách ukazovat bradavky a sice mi je teprve 20, ale žádnou štětku z intimissimi to neopravňuje, aby se mnou jednala jak s hej počkej, takže jsem jí sdělila výše napsané a odporoučela se. Nákup zřejmě opět chvíli počká Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 7:55 am    Předmět: Citovat

Tak zrovna v intimissimi, kde nemají košíčky větší než C je to docela gól Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 10:48 am    Předmět: Správná velikost :-) Citovat

Jednou jsem šla okolo obchodu s prádlem v centru Prahy, kde byla velká reklama, poradíme se správnou velikostí (už toto je sama o sobě vtipná věta, protože každá firma má jiné číslování košíčků, ale budiž). Zastavila jsem se tedy dovnitř, řekla jsem, že obvod bych potřebovala 70 nebo maximálně 75 a košíčky jsou různé, tak milá paní prodavačka mě otipovala na D (což mi bylo samozřejmě malé) a protože větší košíčky firma nevyrábí, tak se mě snažila přesvědčit, že obvod 80 bude ten pravý a můžu to zapnout na nejmenší háček. Můj argument, že se mi podprsenka rozepíná, když se trochu protáhnu ji vůbec nezajímal... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 12:09 pm    Předmět: Citovat

Mě zatím co se týče prádla prodavačky rovnou řekly, že by měly buď obvod, nebo košíček, ale ne obojí dokupy, ale nevnucovaly. A když už jsem šla tam, kde jsem věděla, že takovou velikost mají, obsluha bez problémů.

Nicméně abychom to tu nezaplevelovaly jen prádlem, tak v Ostravě na Sýkoráku mají jednu z nejlépe vybavených galantérek ve městě (takové tu máme asi dvě Twisted Evil ) a taky jedny z nejprotivnějších a nejoprsklejších prodavaček, co znám. Pokaždé, co tam člověk vleze, si připadá jak vetřelec, který narušuje ježibabicím osmihodinovou pauzu na kafe. Pokaždé mají kyselý nafučený výraz, pozdravit je velký problém a ukázat víc jak jednu variantu požadované látky je nebetyčná námaha. O tom, že to tam mají 3x tak drahé (díky čemuž většinou musím stejně vybírat jinde), ani nemluvě. Tam chodím fakt, jen když vysloveně musím.
Takže když jsem před létem sháněla látku na kalhoty a zabrousila jsem do jiné galantérky, kde mi prodavačka vyložila tak pět různých látek daného odstínu s výkladem, jak s tou látkou zacházet, co je dobré a nedobré z ní ušít a s tím, že klidně ať si přinesu ty vzorové kalhoty, že zkusí odhadnout jim nejpodobnější látku, tak jsem byla dobře naladěná na celý zbytek dne.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.