Nákupy, přístup prodavaček a decentní vycouvání z obchodu :D
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ff5c73387f0b5741b9b8d83425feae4cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 12:52 pm    Předmět: Citovat

Morganna mi připomněla, jak jsem šla kupovat v létě látku. Tu jsem si vybrala, všechno bylo v pořádku, až u kasy stála neuvěřitelně zpruzená baba, která na mě a mé přání asi 1 cm široké gumy jenom vyštěkla "Nemáme!", a když jsem jí ukázala na válečky gumy, co jí ležely vedle ruky, že taková by mi vyhovovala, že jí potřebuju 2 metry, tak na mě jenom štěkla "Ale to bych musela ustřihnout!". Fakt jsem to nepochopila, jestli čekala na někoho, kdo si koupí těch 50 metrů gumy, nebo kolik jí tam bylo? Tak jsem jí řekla, že v tom případě už nic nechci a šla jsem. (A to jsem potřebovala ještě další věci, připravila se o tržbu, která by byla větší než za tu látku. Dobře jí tak.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2012 8:39 pm    Předmět: Citovat

Už se mi to sice dlouho nestalo, ale mezi 18-20 lety mi občas nějaká bába tykla. Bohužel to neznělo příjemně, jako od tetičky, ale dost povýšeně, jako bych byla malé děcko co obtěžuje v obchodě.
Tak jsem to řešívala po svém - prostě jsem jim začala tykat taky. Takže jsem např. odpověděla " to jsi hodná že jsi mi tak dobře poradila".
Já vím, že třeba vypadám mladší. Ale znám spoustu lidí co jim je dávno přes dvacet, a vypadají na patnáct. A obráceně. A není důvod dělat ze svého zákazníka debila.
achjo Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 8:03 am    Předmět: Citovat

Soniczka napsal:
Už se mi to sice dlouho nestalo, ale mezi 18-20 lety mi občas nějaká bába tykla. Bohužel to neznělo příjemně, jako od tetičky, ale dost povýšeně, jako bych byla malé děcko co obtěžuje v obchodě.
Tak jsem to řešívala po svém - prostě jsem jim začala tykat taky. Takže jsem např. odpověděla " to jsi hodná že jsi mi tak dobře poradila".
Já vím, že třeba vypadám mladší. Ale znám spoustu lidí co jim je dávno přes dvacet, a vypadají na patnáct. A obráceně. A není důvod dělat ze svého zákazníka debila.
achjo Very Happy


no přesně, kamarádce, které je 24, v obchodě jedna prodavačka řekla "ale máme pauzu, ty jelito!" takže tak Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 9:09 am    Předmět: Citovat

To mi připomíná prodavačky v havířovské zdravé výživě. Dobrý den neumí říct žádná z nich, místo toho v lepším případě dělají, že nikdo nevešel a nepozdravil a pokračují ve svém poslouchání rádia, nebo se zatváří, jakože kdo se to odvažuje jim tam lézt. Ale zajímavé je, že na shledanou řeknou vždycky, asi jsou tak šťastné, že už odcházím, že zapomenou, že zdravení je pod jejich úroveň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 9:17 am    Předmět: Citovat

Grrr, takové by potřebovaly takové ty mystery shoppery, co by jim pak špatným hodnocením strhávali prémie Twisted Evil Kámoška, co teď dělala nějakou brigádu v Eccu, tak říkala, že tam mají přímo nějaké regule, jak se chovat. Do 30s poté, co zákazník vejde, ho pozdravit, optat se, jestli nepotřebuje poradit, nestát za pultem, ale korzovat po prodejně... (to poslední nejde všude, uznávám). Ale těm zakyslým ježibabám by to zvedlo mandle Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 10:08 am    Předmět: Citovat

No jo.. na margo tych podprseniek.. podobna situacia s nohavicami.. zhanala som este par rokov dozadu nieco jednofarebne slusne neriglove na skusky a podarilo sa mi najst paradne cierne mencestraky ktore mi pekne sedeli.. tak som asi po dvoch mesiacoch zasla do toho isteho obchodu s tym ze si kupim este jedny, mozno v inej farbe.... Odpoved predavacky na moju ziadost "Vy potrebujete vacsie ako 36" (to boli este casy ked som sa do niecoho takeho fakt zmestila Smile) bola prednesena s dostatocne pohrdavym tonom na to, aby som jej nevrlo podakovala za to ze sa obtazovala vytiahnut nejake nohavice uplne ineho strihu ktore mi vobec nesedeli a uz sa tam neukazala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 10:35 am    Předmět: Citovat

Ha, to je vlákno pro mě!!! Twisted Evil
Mám naprosto nehorázné štěstí na nepříjemné prodavačky, a co si tak všímám, na severní Moravě je to asi normální (na jižní Moravě jsem na nepříjemnou snad nenarazila).

Poslední výraznější nepříjemnost se mi stala při výběru nových brýlí. Mám oválný, opravdu úzký obličej a málokteré brýle mi sednou, je to opravdu makačka něco vybrat a zároveň, aby mě to nezruinovalo. Navštívila jsem optiku v Kopřivnici, kterou mi doporučila kamarádka. Prodavačky se opravdu věnovaly, nosily co mohly, opravdu věděly, co člověku sluší. Ovšem brýle, které mi sedly stály 4 tisíce (jen obroučky, bez skel). Tak jsem prodavačce řekla, že si to ještě musím rozmyslet (přece jen jsem student a je to opravdu moc peněz). Brýle mi vytrhla z ruky, už se na mě ani nepodívala a lístek, který jsem předložila od doktorky mi ani nepodala, musela jsem si ho sama najít mezi ostatníma lístkama na stole. Ani mi neodpověděla při loučení. No nekopli byste ji někam???? Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 10:37 am    Předmět: Citovat

Jo, to mi připomnělo, jak jsem kdysi kupovala kalhoty, vzala jsem si do kabinky Ska s tím, že mi asi budou malé, chvíli jsem se do nich tlačila, naznala jsem, že to teda půjde, když je to poslední kus na prodejně, vylezu ven, že si je teda vezmu a prodavačka: "A vám to není velký? Shocked " To jsem šla do kolen Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 1:50 pm    Předmět: Citovat

To se mi stává pořád, naposledy jsem zkoušela úzké černé kalhoty, vylezla jsem z kabinky abych viděla jak sedí.

Měla jsem na sobě dost nešťastné boty, k úzkým kalhotám nevhodné, ale k sukni co jsem měla původně na sobě hezké.

Samozřejmě, že na to prodavačka nehezkým způsobem upozornila ač se jí nikdo na nic neptal

"Budete si asi muset koupit jiný boty paní" (je mi 20)

Ne asi, mám jenom tyhle boty... nebo mám v báglu nosit všechny co mám doma, abych to zkoušela s vhodnou obuví Rolling Eyes

I když byly hezké, nekoupila jsem se a prodavačka připravila obchod o 600 Kč
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 1:59 pm    Předmět: Citovat

Vtipné je, že se občas stává, že narazím na prodavačky, které sice pozdraví při příchodu, ale nepozdraví zákazníka, co si nic nekoupil, při odchodu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.