Nákupy, přístup prodavaček a decentní vycouvání z obchodu :D
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dc23f030b5755fd322ab9c56ceadaeccZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 2:05 pm    Předmět: Citovat

Adluska napsal:
Vtipné je, že se občas stává, že narazím na prodavačky, které sice pozdraví při příchodu, ale nepozdraví zákazníka, co si nic nekoupil, při odchodu Very Happy


Také tak Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enkelinkiskanka
321-600
321-600


Založen: 4.11.2010
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 3:44 pm    Předmět: Citovat

Když jedem s přítelem na chatu, kupujeme pečivo po cestě v malém městečku v jižních čechách. Ty housky jsou tak dobrý, že to převáží i tu prodavačku tam, ale dá jim to práci Very Happy

To tam přítel takhle dojel asi ve dvě odpoledne (maj od sedmi do šesti večer), že chce housky. Prej že "nemáme". Tak půlku chleba "nemáme"...

Jeho strýc tam zas jednou přišel, že chce chleba. "To bych ale musela dozádu..." strýček jen vykulil oči a prohlásil "no tak?"

A nějakou takovou příhodu si odnese každý kdo tam byl Very Happy Mám pocit, že tam ještě nedorazil kapitalismus...
_________________
Vlci lide jsou prokleti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 3:46 pm    Předmět: Citovat

enkelinkiskanka:na menších vesnicích je normální, že pokud se na pečivo nejde ráno, tak po obědě už prostě není žádné, tohle mi zase tak divné nepřijde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enkelinkiskanka
321-600
321-600


Založen: 4.11.2010
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 3:50 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
enkelinkiskanka:na menších vesnicích je normální, že pokud se na pečivo nejde ráno, tak po obědě už prostě není žádné, tohle mi zase tak divné nepřijde Smile


Ok, jsem rozmazlená velkoměstem Very Happy Je pravda, že na vesnicích trávim tak tejden v roce kdy se mi o potravu starají rodiče, takže tohle je pro mě trochu jinej svět Smile(v tom případě ale nechápu, jakto, že druhý den pak prodávaj se slevou pečivo ze včera? Very Happy)
_________________
Vlci lide jsou prokleti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 4:04 pm    Předmět: Citovat

enkelinkiskanka napsal:
porcelainswan napsal:
enkelinkiskanka:na menších vesnicích je normální, že pokud se na pečivo nejde ráno, tak po obědě už prostě není žádné, tohle mi zase tak divné nepřijde Smile


Ok, jsem rozmazlená velkoměstem Very Happy Je pravda, že na vesnicích trávim tak tejden v roce kdy se mi o potravu starají rodiče, takže tohle je pro mě trochu jinej svět Smile(v tom případě ale nechápu, jakto, že druhý den pak prodávaj se slevou pečivo ze včera? Very Happy)


Možná ten den zrovna vyprodali, nebo se slevou prodávají balené pečivo.
Jinak u nás na vesnici jsou rohlíky o víkendu tak do 10 hodin a chleba taky tak. Smile
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enkelinkiskanka
321-600
321-600


Založen: 4.11.2010
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 4:09 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:

Možná ten den zrovna vyprodali, nebo se slevou prodávají balené pečivo.
Jinak u nás na vesnici jsou rohlíky o víkendu tak do 10 hodin a chleba taky tak. Smile


Ne.e, se slevou prodávají právě housky, chleba, skořicový hvězdičky... Smile Ok, chápu, nedostatek pečiva je na vesnici a menších městech mimo rána běžná věc. Každopádně stále trvám na tom, že paní by mělo odpovědět něco ve stylu "Omlouvám se, už není." a ne znuděné "Nemáme.".
A nechápu, proč teda mají otevřeno do tak pozdě, když kolem oběda už maj jen jeden chleba a tři ty hvězdičky Very Happy
_________________
Vlci lide jsou prokleti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 4:12 pm    Předmět: Citovat

Na protivnou prodavačku v oblečení jsem asi ještě nenarazila... Ale je fakt, že zas kupuju takto oblečení jednou v roce..

V sekáči si hrabu jak chci.. Cool

Problémy nastávají pokaždé v Hornbachu, už jsem to tu i psala.. Tam mají tendence dělat z člověka blbce a vypadá to, že už tam (radši) ani jezdit nebudeme.. Obvykle, když se člověk na něco zeptá, čučí na něj jako na malomocného a většinou ani neodpoví...

Ale je to o lidech, no..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 4:28 pm    Předmět: Citovat

enkelinkiskanka napsal:
zetonek napsal:

Možná ten den zrovna vyprodali, nebo se slevou prodávají balené pečivo.
Jinak u nás na vesnici jsou rohlíky o víkendu tak do 10 hodin a chleba taky tak. Smile


Ne.e, se slevou prodávají právě housky, chleba, skořicový hvězdičky... Smile Ok, chápu, nedostatek pečiva je na vesnici a menších městech mimo rána běžná věc. Každopádně stále trvám na tom, že paní by mělo odpovědět něco ve stylu "Omlouvám se, už není." a ne znuděné "Nemáme.".
A nechápu, proč teda mají otevřeno do tak pozdě, když kolem oběda už maj jen jeden chleba a tři ty hvězdičky Very Happy


U nás je pečivo pouze na objednání...a ve vedlejší vesnici po 14. hodině už pečivo většinou taky není k mání. Otevřeno je NAŠTĚSTÍ do 16 hodin - pečivo nepečivo - jsou i jiné druhy potravin, které člověk občas zapomene ve městě koupit. Jsem ráda, že u nás vůbec nějaký obchod je - není to vůbec jednoduché mít obchůdek na vesnici- dost lidí si nakoupí ve městě, kam jezdí do práce , odhadnout, kolik kusů pečiva se prodá , je tedy dost obtížné. A každá prodavačka je ráda, když jí pečivo nezbývá - tak raděj objedná méně. A pak se stane, že někdo, kdo si pečivo objednal nepříjde- a tak se druhý den prodává se slevou. Navíc - ceny ve velkých obchodech jsou mnohem příznivější , čím méně kusů prodavač bere, tím je cena horší - a tím méně lidí do obchodu chodí... je to takový začarovaný kruh.
To ale samozřejmě neomlouvá hrubé chování prodavaček.
Já mám zkušenosti v obchodech spíš dobré , na protivnou čůzu narazím zřídkakdy. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enkelinkiskanka
321-600
321-600


Založen: 4.11.2010
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 4:32 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:

U nás je pečivo pouze na objednání...a ve vedlejší vesnici po 14. hodině už pečivo většinou taky není k mání. Otevřeno je NAŠTĚSTÍ do 16 hodin - pečivo nepečivo - jsou i jiné druhy potravin, které člověk občas zapomene ve městě koupit. Jsem ráda, že u nás vůbec nějaký obchod je - není to vůbec jednoduché mít obchůdek na vesnici- dost lidí si nakoupí ve městě, kam jezdí do práce , odhadnout, kolik kusů pečiva se prodá , je tedy dost obtížné. A každá prodavačka je ráda, když jí pečivo nezbývá - tak raděj objedná méně. A pak se stane, že někdo, kdo si pečivo objednal nepříjde- a tak se druhý den prodává se slevou. Navíc - ceny ve velkých obchodech jsou mnohem příznivější , čím méně kusů prodavač bere, tím je cena horší - a tím méně lidí do obchodu chodí... je to takový začarovaný kruh.
To ale samozřejmě neomlouvá hrubé chování prodavaček.
Já mám zkušenosti v obchodech spíš dobré , na protivnou čůzu narazím zřídkakdy. Laughing


Když tohle je prodejna spojená s pekárnou. Dováží pečivo i do Prahy (nevím přesně kam), což je co říct, protože je to fakt štreka. Ale už to tu nebudu plevelit jen to asi skutečně nepochopím, no... A je tam jen počivo.Na nepečivové věci mají místní Penny, větnamce a ještě jeden krámek, neco na způsob Coop (jméno si nevybavím).
_________________
Vlci lide jsou prokleti...


Naposledy upravil enkelinkiskanka dne po září 10, 2012 4:37 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 4:33 pm    Předmět: Citovat

Přesně, obchody na vesnicích nejsou otevřeny jen kvůli pečivu. Kolikrát jsem musela u našich zaběhnout pro kavasnice, mouku, solamil, smetanu na vaření, sladkou papriku, kmín, bujón... (ostatně u nás do Normy pro to běhám taky)Ale je pravda, že tam nepříjemní nebývají. Naopak, tuhle jsem běžela do Coopu pro strouhanku a musela jsem se zeptat, prodavačka mi pro ni ochotně došla mezi regály Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.