Nákupy, přístup prodavaček a decentní vycouvání z obchodu :D
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=05dfd919c9721599270eeadbfc312de7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: po září 10, 2012 4:52 pm    Předmět: Citovat

enkelinkiskanka: jo ták. tak evidentně jí neplatí za to, co prodá, ale za to, že tam prostě je no...a to jí stačí a nebude se přece namáhat. Rolling Eyes
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rommy
8-20
8-20


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 7:42 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem ráda, že v tom nejsem sama Very Happy Pro podprsenku si pojedu příští týden do Prahy, nedá se nic dělat..nějak nemám odhodlání pokračovat ve vysvětlování rozdílu mezi čísly 70 a 80, a vzdorovat přesvědčení prodavaček, že jsem mladá blbka který když se budou dost snažit, prodaj cokoliv. Very Happy Navíc, s vědomím toho, že tady v okolí stejně neseženu. Teď jsem si vzpomněla, že jedna paní prodavačka, která sice byla milá, mi navrhla jestli si nechci tu podprsenku koupit a zkrátit..prádlo za 900,--? U toho vážně nechci..

Jinak vám děkuju že se to tady tak pěkně rozběhlo, vidím, že to není nic vyjímečného když je prodavačka protivná, takže příště už rozhodně budu mít víc odvahy je "otravovat" Twisted Evil Máte pravdu, je to jejich tržba a jejich smůla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st září 12, 2012 8:56 pm    Předmět: Citovat

Tak na mě jsou teď protivní zákazníci, beru, že kvůli tomu bordelu se závadným alkoholem mají lidi strach, o tom žádná, ale doprčič snad nikdo není tak dutý, aby nevěděl, že v burčáku žádný metyl snad ani být nemůže (pokud jo, tak jsem dutá já a měla bych si doplnit mezery v chemii)! Pár lidí, mezi nimi jeden dost letitý stařík, mi přišli burčák vrátit, že prý jim na parkovišti nějaký chlap říkal, ať se ode mě nenechají okrást a to víno mi vrátí, protože je to stoprocentně panč a já je šidím, no jak mi to ten děda řekl, tak jsem rostla, fakt, mu povídám, ať mi tam toho týpka pošle, že mu ten sud omlátím o hlavu, a děda: "to ne slečno, on má dva metry!" Laughing Bylo mi to líto, dědula vypadal, že ho to taky mrzí, ale jasné, měl strach, že jako důchodce ho někdo chce odrbat. No, ti druzí dva zákazníci fakt tak milí nebyli Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá září 28, 2012 10:32 pm    Předmět: Citovat

Já se těm nepříjemným prodavačkám ale strašně divím. Proč to dělají? Proč si tím kazí den? To je přece jané, že když budou nepříjemné na zákazníky, tak budou i zákazníci nepříjemní na ně. Taky teď pracuju v obchodě a moc si nedovedu představit, že bych byla na lidi nepříjemná. Nepozravit? To fakt nejde, přece na ně nebudu jenom tak čumět. Jasně, taky mi někdy třeba není dobře nebo mám špatnou náladu, ale základní slušnost to přece nijak neovlivňuje. Možná hraje roli i to, že máme příjemnou klientelu (studenti), takže už jsem se stihla několikrát seznámit nebo si jen tak popovídat. No mám se o to dobrovolně připravovat?? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zyrriel
161-320
161-320


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 7:18 pm    Předmět: Citovat

Včera večer som si v Humanicu skúšala pánske vyššie šnurovacie topánky, ktoré sa mi zapáčili už dávnejšie. Prechádzala som sa v nich po chodbičke medzi škatuľami, keď som si náhodou všimla, ako na mňa čumí predavačka s nejakou svojou kamarátkou, či s kým a uškŕňajú sa ako opice. Čo bolo na tom také humorné, som doteraz nepochopila..
Každopádne, boty sú super, sedia a cítim sa v nich parádne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2012 7:43 pm    Předmět: Citovat

Musím pochválit před nastoupenou jednotkou prodavačku z Orsaye v ostravském Avionu (takové blonďaté vytlemené ucho). Takhle milou babu za pokladnou jsem už fakt dlouho nepotkala a nákup byl příjemným zážitkem Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LadyHawke
0-7
0-7


Založen: 4.10.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2012 12:38 pm    Předmět: Citovat

Na druhou stranu, někdy to ani prodavačky nemají nejlehčí...člověk se může snažit jak chce, stejně se někteří zákazníci budou k nim chovat jako k póvlu, který jim nestojí ani za to, aby odpověděli na pozdrav.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2012 1:03 pm    Předmět: Citovat

Zrovna na prodavačky z Orsaye si musím trochu postěžovat. Zřejmě jim nikdy nikdo nevysvětlil rozdíl mezi "milá prodavačka, která pomůže a poradí" a "vlezlá prodavačka, která vám chce za každou cenu vnutit co nejvíc věcí". V poslední době se mi to v Orsay stává snad na všech pobočkách: Když chce člověk zaplatit, snaží se mu prodat za každou cenu ještě doplňky a vnutit mu zákaznickou kartu. Příhoda z Futura v Hradci Králové:

Já (spokojeně si nesu k pokladně malinový svetr): Dobrý den.
Prodavačka za pokladnou: Dobrý den. K tomuhle svetru by se vám hodily náušnice, nechcete se podívat?
Já (zatím s úsměvem): Už jsem se dívala, děkuji. Náušnice v téhle barvě už mám.
Prodavačka: A právě máme ve slevě legíny...
Já: Ne, děkuji, já legíny nenosím...
Prodavačka: A taky dorazily moc hezké punčocháče!
Já (už trochu nervózní, spěchala jsem): Ne, děkuji, už jsem se dívala...
Prodavačka: A máte kartu Orsay Clubu?
Já (trpělivost došla): Ne, nemám a nechci. Ráda bych si koupila ten svetr.
Prodavačka jen stiskla rty a už neřekla ani slovo...

Do Orsay chodím dál, je to jeden z mála obchodů, kde jdou sehnat věci v aspoň trochu dobré kvalitě v mojí velikosti bez Hello Kitty nebo pubertálních nápisů. Ale to placení, to je vždycky boj... Rolling Eyes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2012 1:09 pm    Předmět: Citovat

JJ, to mi v Orsay taky vadí, že se mi ještě snaží vnutit doplňky u pokladny. Tak kdybych chtěla, tak si je snad prohlédnu sama Twisted Evil Ale tak předpokládám, že ty prodavačky to mají prostě v popisu práce, a musí to dělat. Nikdy neví, kdy bude jejich zákazník kontrolor a pak na to můžou doplatit. Každopádně kamarádka v tomto týdnu si taky stěžovala na prodavačku z Orsay (Ova Futurum). Zkoušela si světřík, ale má velká prsa, takže když si ho oblékla, tak bylo jasné, že to nejde, měl naprosto neskutečný výstřih a šlo toho vidět až moc. Prodavačka přišla, podívala se znechuceně na to "dílo" a řekla, že takhle to určitě nemá vypadat Twisted Evil Za 1) se jí nikdo neptal a za 2) co se má co znechuceně dívat na zákazníky? Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2012 1:29 pm    Předmět: Citovat

Tak vnucování věcí se mi moc neděje. bude to asi spíš lidma. Ono dobrá prodavačka, když vidí, že s tím otravuje, tak po nabídce první věci sklapne.

Ale třeba prodavač v CCC o prázdninách v Palladiu mě vytočil. Chtěla jsem, aby mi našel druhou botku k te jedne, co jsem nasla v krabici. Zajit do skladu ho strasne obetezovalo zrejme, nebot se optal, jestli si je urcite budu brat. Tak jsem rekla, ze je nejdriv musim vyzkouset, uvidim, jestli mi sedi, a pak si je mozna vezmu. Tak mi pro ne teda zasel a znechucene mi je vrazil do ruky.
A stejne mi nebyly, tak jsem je vracela Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.