relax, masaze, sauny
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ce32bb05287edda97bfb71f1d241fd4bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

chodite na masaze alebo do sauny
ano, pravidelne
9%
 9%  [ 3 ]
iba obcas do sauny
12%
 12%  [ 4 ]
iba obcas na masaz
31%
 31%  [ 10 ]
nechodim
46%
 46%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 32

Autor Zpráva
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 6:03 pm    Předmět: relax, masaze, sauny Citovat

zalozila som nove vlakno, lebo nic podobne som tu nenasla a zaujima ma, ci podnikate taketo potiace alebo masazne procedury a ake s nimi mate skusenosti Smile ktore su najlepsie, ktore naopak za nic nestoja?
len piste, som zvedava Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 10:05 am    Předmět: Citovat

Tož občas chodím, a to na masáž zad a krku, ale hlavně proto, že to má muž předplacené z práce, jinak bych se asi nevykopala. Se zády nic nemám, takže to beru čistě jen jako příjemnou proceduru.

Ale co říkáte na tantra masáž? Docela mě to láká, anebo to někomu věnovat jako dárek. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 10:15 am    Předmět: Citovat

Občas se mi zasekne krční páteř, takže na nějakou tu masáž občas musím. Je to příjemné, jen to okolo toho se mi moc nelíbí - to svlékání se před cizími lidmi a pak ta cesta domů s povoleným krkem Rolling Eyes A taky ten vítr v peněžence. Wink
Saunu jsem zkusila jednou a stačilo na celý život. Asi mi to horko nedělá dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 10:21 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Tož občas chodím, a to na masáž zad a krku, ale hlavně proto, že to má muž předplacené z práce, jinak bych se asi nevykopala. Se zády nic nemám, takže to beru čistě jen jako příjemnou proceduru.

Ale co říkáte na tantra masáž? Docela mě to láká, anebo to někomu věnovat jako dárek. Cool


mne by sa taky darcek lubil, ale bez tej casti joni Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 10:45 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:

Ale co říkáte na tantra masáž? Docela mě to láká, anebo to někomu věnovat jako dárek. Cool



Tak to by mě zabilo Laughing Laughing Nebo by se to těžce zvrhlo Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 3:49 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Tož občas chodím, a to na masáž zad a krku, ale hlavně proto, že to má muž předplacené z práce, jinak bych se asi nevykopala. Se zády nic nemám, takže to beru čistě jen jako příjemnou proceduru.

Ale co říkáte na tantra masáž? Docela mě to láká, anebo to někomu věnovat jako dárek. Cool


Doma, dle knizky, vzajemne, parada Embarassed .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 9:38 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Daniela napsal:
Tož občas chodím, a to na masáž zad a krku, ale hlavně proto, že to má muž předplacené z práce, jinak bych se asi nevykopala. Se zády nic nemám, takže to beru čistě jen jako příjemnou proceduru.

Ale co říkáte na tantra masáž? Docela mě to láká, anebo to někomu věnovat jako dárek. Cool


Doma, dle knizky, vzajemne, parada Embarassed .


Brett a ktorú knižku máte? My sme mrkali na Lysbetha, ale tá sa mi zdala zbytočne teoretická - aj keď krásna Cool Tie tenšie mi zase zaváňali príliš západno-konzumným poňatím...
Ale podľa toho, čo som v kníhkupectve narýchlo okukala, robíme vlastne rôzne pseudotantrické masáže a rituály tiež (aj keď sme o tom nevedeli) Embarassed Wink

Inak by som naozaj rada niekedy vyskúšala masáž horúcimi lávovými kameňmi...asi nahovorím pražského Ježiška Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 11:29 am    Předmět: Citovat

Mam knizky od Margo Anand (neni to ciste tantra, ale uzpusobene pro zapadni kulturu, je treba ale delat takovy vycuc, neco nam prislo legracni) a pak zaklady jsou na netu:

http://www.tantra.cz/techniky/index.html .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 3:14 pm    Předmět: Citovat

Masáže mám strašně ráda, mám bloklou krční páteř takže občas musím. Jinak já v širokém okruhu známých funguju jako masérka. Nemám sice žádný kurz a všechno co dělám je prostě moje fantazie a potom taky co jsem okoukala když chodím na masáže já ale zatím si nikdo nestěžuje. A moje drahá polovička když musí někam je tak vždycky říká že si s sebou vezme moje ruce aby mu uvolnily záda Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2008 11:01 pm    Předmět: Citovat

s krčnou chrbticou mám tiež problémy, takže občas na masáž chodievam.. a väčšinou tam bývajú všetci zhrození z toho, akú ju mám stuhnutú, heh, takže asi nechodím tak často, ako by som mala. a keď už sa tam dotrepem, tak to spojím aj s fínskou saunou. celkom fajn relaxácia, akurát potom som schopná už si len ľahnúť do postele a spať.
parnú saunu máme doma, tú si doprajem o niečo častejšie.
akurát mám jeden problém- zle znášam teplo, potom sa mi vždy strašne točí hlava a mám vysušenú pleť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.