Humor, aneb co nám připadá nebo nepřipadá vtipné
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=11c7f621cffc7e5615673d82c8a2eb5aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 10:36 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Nepřijdou mi vtipné některé reklamy, spíš mi přijdou hloupé a odrazující.
To je fakt.Vždycky se kouknu na takovou reklamu a řeknu si,že by mě to od koupě toho výrobku spíš odradilo.Opravdu vtipnejch reklam sem za svůj život vyděl tak 10 Confused .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 10:46 am    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Hm? život Briana mám asi nejradši Smile
Fay asi se mnou nebude souhlasit, ale me to pripada jako strasne chytry, inteligentni a filosoficky hluboký humor, ?.Jinak sem slyšela, že proti filmu Život Briana se konaly velké protesty všech možných odnoží církve a John Cleese vtipkoval, že se filmu povedlo je přivést všechny dohromady po 2000 letech Very Happy
Garfield mi připadá taky velevtipnej a autor ma vyborne odpozorovany život kocek ...
Ale přiznam se , ze ja mam rada aji dost drsny vtipky typu Red Meat ? Mozna sem trosku zvrhla Smile


Mě se taky zdá Monty Python jako velice inteligentní humor Wink Vynikající je taky Monty Python a sv. Grál Very Happy Taky pravidelně sledujem Červeného trpaslíka... výborná parodie všech vesmírných seriálů Wink Very Happy Laughing

Limonádový Joe apod. - no jasně, klasika, co hláška - to perla Wink Razz Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 11:09 am    Předmět: Citovat

kkk napsal:
A.d.é.l. napsal:
Daniela napsal:
Já myslím, že je to na těch dvou, jak jim to vyhovuje. Když se mají rádi, tak proč ne?


Já to slýchávám často od kamarádky. Něco jako: "musím si to promyslet, přece tak mladá nebudu mít doma starého dědka?". Já nevím... Myslím, že starší muži jsou rozumnější, už snad vybláznění - možná taky ne... Very Happy


Což o to. Ale když si ve čtyřiceti vezmu dvacetiletou holku, pak budu mít v padesáti na krku třicetiletou bábu Laughing Laughing Laughing Laughing


Holzmann - miluju jeho scénky a vtipy..... a na co umřel.... na traverzu.... a to je jako nějaká nemoc? ..... Néééé, spadla na něěj.... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 11:09 am    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
A.d.é.l. napsal:
Nepřijdou mi vtipné některé reklamy, spíš mi přijdou hloupé a odrazující.
To je fakt.Vždycky se kouknu na takovou reklamu a řeknu si,že by mě to od koupě toho výrobku spíš odradilo.Opravdu vtipnejch reklam sem za svůj život vyděl tak 10 Confused .


...jo třeba "Bóbika" a nebo "dyk je to zadarmo, Petí" Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 11:10 am    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Kafin napsal:
A.d.é.l. napsal:
Nepřijdou mi vtipné některé reklamy, spíš mi přijdou hloupé a odrazující.
To je fakt.Vždycky se kouknu na takovou reklamu a řeknu si,že by mě to od koupě toho výrobku spíš odradilo.Opravdu vtipnejch reklam sem za svůj život vyděl tak 10 Confused .


...jo třeba "Bóbika" a nebo "dyk je to zadarmo, Petí" Laughing Laughing Laughing


Bóbik mě taky napadl... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 11:11 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:


Holzmann - miluju jeho scénky a vtipy..... a na co umřel.... na traverzu.... a to je jako nějaká nemoc? ..... Néééé, spadla na něěj.... Laughing Laughing Laughing


...a jak je starý??? Ale, starý je dobře, ale kluk je nákej marod.... Laughing Laughing
...kolik je mu let??? Za půl roku, mu bude tři a půl roku... Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 11:12 am    Předmět: Citovat

Tak mě vlastně napadá, že mám doma CD s Šimkem a Grossmannem, Janem Werichem a panem Voskovcem, Felixe Holzmanna, pana Donutila... u těch se vždycky hrozně ráda směju...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 11:14 am    Předmět: Citovat

kkk napsal:
A.d.é.l. napsal:


Holzmann - miluju jeho scénky a vtipy..... a na co umřel.... na traverzu.... a to je jako nějaká nemoc? ..... Néééé, spadla na něěj.... Laughing Laughing Laughing


...a jak je starý??? Ale, starý je dobře, ale kluk je nákej marod.... Laughing Laughing
...kolik je mu let??? Za půl roku, mu bude tři a půl roku... Laughing Laughing



Psala mi sestra, že se jí narodil kluk, tak teď nevím, jestli jsem strejček, nebo tetička.... Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 11:16 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Tak mě vlastně napadá, že mám doma CD s Šimkem a Grossmannem, Janem Werichem a panem Voskovcem, Felixe Holzmanna, pana Donutila... u těch se vždycky hrozně ráda směju...


....a Slávku, chceš vybírat otázku???
Jo to bych chtěl.
Ne, teď vybírám já.
Tak proč jsi se ptal, jestli nechci vybírat já???
No, kdybys náhodou nechtěl, tak abych vypadal jako dobrák .... Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
onee
21-40
21-40


Založen: 1.1.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 11:16 am    Předmět: Citovat

Zvlastni. Pise se tu o humoru, ale este tu nepadlo treba Voskovec Werich nebo Simek Grossman (ale opravdu jen Simek Grossman. Simek a Bubak to je snad i na .. no proste blueee Smile ). Ale hlavne teda to Osvobozene divadlo to je podle me kosmicky genialni Very Happy A pak samozrejme Monty Python Twisted Evil Very Happy a od tech britu este Cerveny trpaslik. To je taky tak priblbly a vtipny uz jenom proto, jak se to necha krasne aplikovat na cokoliv beznyho Laughing Laughing
jo a ted teda editek
: nez sem to dopsal tak se tu Simek objevil. (a vlastne Werich taky Smile ) Embarassed Very Happy


Naposledy upravil onee dne pá duben 20, 2007 11:19 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.